Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Ja na wymaganie nie zarzekam z racji takiej że dziś właśnie zamówiłem nowego kompa, więc powinno mi śmigać jak ta la la :P Co do EK jeżeli nie zabraknie kart do gry to raczej kupię, z tym że to również zależy to od ceny, a potem tylko żeby gra była długa i ciekawa. Puki co mam zamiar przeczytać sagę Wiedźmina ;) Zaś po samej grze spodziewam się ciekawego systemu walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:23, Lord Riven napisał:

Ja na wymaganie nie zarzekam z racji takiej że dziś właśnie zamówiłem nowego kompa, więc powinno
mi śmigać jak ta la la :P Co do EK jeżeli nie zabraknie kart do gry to raczej kupię, z tym
że to również zależy to od ceny, a potem tylko żeby gra była długa i ciekawa. Puki co mam zamiar
przeczytać sagę Wiedźmina ;) Zaś po samej grze spodziewam się ciekawego systemu walki.


z ciekawosci jakiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:28, Kubeczek77 napisał:

Jakby chodziło mi tak jak Oblivion to sobie kupie xDD a jeśli tak jak Gothic 3 to trzeba będzie
poczekać na zmiane kompa...:((


a ja sie po tym zdaniem podpisuje::D

Ale mysle ze bedzie tka jak obiecali ze bedzie chodzic tak jak nwn2 na moim gf 6800gs 256/256 ath3000 i 1,5 gb patriota pojdzie dosc ladnie na ponad srednich! znaczy nwn2 to prawie na maxa latala ale wiedzminek fajnie by bylo jakby tez na maxa poszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o kompa to chyba nie ten temat :P Ale skoro pytasz RX1950PRO Shappire 256mb (wentylator zalman), Athlon 5200+ x2, 2gb ramu taktowanie 800 - to chyba to co najważniejsze. Sory za offtopic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:38, Lord Riven napisał:

Chodzi ci o kompa to chyba nie ten temat :P Ale skoro pytasz RX1950PRO Shappire 256mb (wentylator
zalman), Athlon 5200+ x2, 2gb ramu taktowanie 800 - to chyba to co najważniejsze. Sory za offtopic.


ja tez myslalem nad wymiana ale zamiast tego se kupuje xbox360 to o wiele rozsadniejszy i tanszy wybor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem kampanię reklamową mającą na celu wyżebranie kasy od rodziców na grę ;) I jestem zaskoczony jak na razie idzie świetnie, właśnie skończyłem rozmowę z mamą o tym, że CDP świetnie promuje nasz "dorobek kulturowy" na świecie i dzięki temu I tom Wiedźmina przetłumaczono na angielski ;) Jak tak dalej będzie to wysupłam może i kasę na EK. Tylko jednego się boję, że ojciec będzie chciał grać to wiem, ale jak matka też to będę mieć problem. Godzinę ja, godzinę ojciec, godzinę mama, czyli całe 2 (słownie dwie) godziny czekania na swoją kolejkę! Pozytyw taki, że tata do pracy chodzi :)
Naszła mnie też taka myśl, jeśli gra będzie dobra (w co nie wątpię) i jak przetłumaczą wszystkie tomy na angielski to może ktoś pokroju Petera Jacksona zechce nakręcić film, albo i on sam :D
Kurde, o bracie zapomniałem. 3 godziny czekania ŁAAAA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:40, gVrV napisał:

ja tez myslalem nad wymiana ale zamiast tego se kupuje xbox360 to o wiele rozsadniejszy i tanszy
wybor!

Ale na przykład w Wiedźmina na konsoli nie pograsz, zresztą jeśli lubisz RPGi i/lub strategie, to konsola nie jest najlepszym rozwiązaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 15:29, Farmer Widomo napisał:

Hm, a ja mam nadzieję że kupię Wiedźmina :)
Byle by gładko chodził...


No właśnie czekam na wymagania :) Mnie co prawda czeka upgrade kompa, ale jeżeli byłyby one na tyle niskie że poszły by na moim starym sprzęcie, napewno ucieszył bym sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już to zamieszczał. To prawdopodobne pudełka z Witcherem za granicą.
Wyszperane na amazon.com i play.com

20070622232828

20070622232839

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh wymagania sprzętowe będą następujące:
-proc: 4Ghz
-grafa GeForce 8800 GTX lub pokrewne
-RAM 3Ghz
-27 Gb miejsca na dyski

wiec nie kupujcie EK - musi dla mnie starczyć:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 23:44, StroggMan napisał:

Oh wymagania sprzętowe będą następujące:
-proc: 4Ghz
-grafa GeForce 8800 GTX lub pokrewne
-RAM 3Ghz
-27 Gb miejsca na dyski

wiec nie kupujcie EK - musi dla mnie starczyć:PP


Jaaasne, kto ci uwierzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 23:44, StroggMan napisał:

wiec nie kupujcie EK - musi dla mnie starczyć:PP


Jasne nikt nie kupi bo za wysokie wymagania :P { oczywiście edycji zwykłej tez kupi tylko kilka osób z tak wypasionym sprzętem }
I ogólnie to wszyscy ci wieżą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 09:41, Sob-styl napisał:

Ale na serio, nie wie nikt jakie są przewidywalne wymagania? Mam nadzieję, że mniejsze niż
G3.

Nie, nikt nie wie, jakie są wymagania.
Chyba trzeba by przypiąć jakiegoś posta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale trujecie pupkę z tymi wymaganiami :P Na pewno na kompie z 1gb ramu i kartą pokroju GF 6600 będzie dało się spokojnie grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 10:08, sferis napisał:

Od kiedy RAMy są liczone w GHz? :P Kiepski żart;]


Chodziło o taktowanie ramu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale b. rzadko wy wymaganiach ogólnych podaje się taktowanie ramu, poza tym tak "wysokiego" jeszcze nikt nie wyprodukował, sądze że "człeczek" się pomylił lub nie znał odpowiednich jednostek/oznaczeń :)

Dnia 23.06.2007 o 10:27, KannX napisał:

Chodziło o taktowanie ramu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować