Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Tja, jak teraz jest poruszenie, bo przecież dzisiaj startuje preorder, to co się będzie działo w okolicach końca sierpnia, jak Ci, którzy zamówili w preorderze będą tylko czekać na grę? Wtedy będzie dopiero nerwówka i odliczanie dni/godzin... zastanawiam się nad zrobieniem kalendarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 09:10, JayC napisał:

Tja, jak teraz jest poruszenie, bo przecież dzisiaj startuje preorder, to co się będzie działo
w okolicach końca sierpnia, jak Ci, którzy zamówili w preorderze będą tylko czekać na grę?
Wtedy będzie dopiero nerwówka i odliczanie dni/godzin... zastanawiam się nad zrobieniem kalendarza...

Niektórzy będą pewnie na skraju załamania nerwowego. Najlepiej wziąć się za jakąś robotę, żeby o tym nie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja :D. Trzeba będzie odpalić jakąś wymagającą gierę i się nią zająć, przejść na wszystkich poziomach trudności albo na 100%, aby tylko zapomnieć do dnia przesyłki... ale nie popadajmy w paranoję: to tylko Wiedźmin. Tylko zamówienie EK Wiedźmina, tylko listonosz z paczką dla nas. Przeżyjemy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie nie będe kupował Wiedźmina. Poczytam książki o Geralcie :). A poza tym niedawno kupiłem inną grę.
PS. Drogi ten Wiedźmak 200zł :O . Życzę miłego grania wszystkim którzy zamówili wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że te atrakcje będą też w zwykłej, nie pre-orderowej wersji? Bo grę mam zamiar kupić jeszcze w czerwcu, albo w sierpniu. Oczywiście na gram.pl, bo nigdzie w pobliżu nie ma porządnego sklepu z grami.
A to nas prowadzi do kolejnych pytań: Czy kiedykolwiek będzie demo i czy ktoś wie kiedy premiera pełnej wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 14:10, Qbli napisał:

Mam nadzieję, że te atrakcje będą też w zwykłej, nie pre-orderowej wersji?


Jakie atrakcje? Etui i lepsza jakość książeczek w EP tylko w preorderze, a dodatki z EK nie tylko :D.

Dnia 27.06.2007 o 14:10, Qbli napisał:

Bo grę mam zamiar kupić jeszcze w czerwcu, albo w sierpniu.


Coś się komuś pomyliło. Czerwiec właśnie mija. Poza tym nawet jak grę zamówisz w preorderze, to i tak przyjdzie ona do Ciebie kilka dni przed premierą.

Dnia 27.06.2007 o 14:10, Qbli napisał:

A to nas prowadzi do kolejnych pytań: Czy kiedykolwiek będzie demo i czy ktoś wie kiedy premiera
pełnej wersji?


Demo - nie wiadomo o nim nic. Premiera pełnej wersji: wrzesień, bodaj 14 albo 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 14:10, Qbli napisał:

Mam nadzieję, że te atrakcje będą też w zwykłej, nie pre-orderowej wersji?


Jakie atrakcje? Etui i lepsza jakość książeczek w EP tylko w preorderze, a dodatki z EK nie tylko :D.

Dnia 27.06.2007 o 14:10, Qbli napisał:

Bo grę mam zamiar kupić jeszcze w czerwcu, albo w sierpniu.


Coś się komuś pomyliło. Czerwiec właśnie mija. Poza tym nawet jak grę zamówisz w preorderze, to i tak przyjdzie ona do Ciebie kilka dni przed premierą.

Dnia 27.06.2007 o 14:10, Qbli napisał:

A to nas prowadzi do kolejnych pytań: Czy kiedykolwiek będzie demo i czy ktoś wie kiedy premiera
pełnej wersji?


Demo - nie wiadomo o nim nic. Premiera pełnej wersji: wrzesień, bodaj 14 albo 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 14:45, JayC napisał:

Premiera pełnej wersji: wrzesień, bodaj 14 albo 19.


I o to chodziło. Dzięki za info, a z tym czerwcem - fakt, jeszcze do mnie nie dotarła wieść o wakacjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 15:20, stsatan napisał:

I serwer padł :(


A moim zdaniem to oznacza, że wrzucają grę na sklep. Jestem optymistą :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 15:22, PanWiedzmin napisał:

bardzo i obyś miał racje ....


1. Ja ZAWSZE mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz punkt 1.

Nie no, coś to musi oznaczać, skoro siedzimy sobie na forum i dyskutujemy, a tylko sklep nie działa. To by oznaczało, że wrzucają grę, robią obrazki, teksty i przygotowują serwer na oblężenie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 14:53, Qbli napisał:

> Premiera pełnej wersji: wrzesień, bodaj 14 albo 19.

I o to chodziło. Dzięki za info, a z tym czerwcem - fakt, jeszcze do mnie nie dotarła wieść
o wakacjach :)

To nasze szczęście ze forum działa a ono i tak zaraz padnie { jestem pesiomistą }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 15:24, stsatan napisał:

To nasze szczęście ze forum działa a ono i tak zaraz padnie { jestem pesiomistą }


...i realistą zarazem. :) Takiego "armagiedonu" jak przed chwilą to ja dawno nie widziałem. Co też ten Wiedźmin robi z naszym gram.pl... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

qrde czy to sa jakies jaja ?? od 1,5 godziny pruboje wejsc w swoj koszyk i caly czas otrzymuje komunikat

"Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd.
Prosimy spróbować ponownie za kilka minut."


miał ktoś podobne problemy ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 15:20, JayC napisał:

> I serwer padł :(
A moim zdaniem to oznacza, że wrzucają grę na sklep. Jestem optymistą :D.


wiecie po czy można poznać optymistę na cmentarzu?
normalny człowiek widzi krzyże, a optymista same plusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować