Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

4 ghule w pierszym akcie mogą stanowić problem nawet na normalu, a grałem róznie: przez pierwsze 4 dni chyba po 7-8 godzin, do 4 nad ranem, potem po ok 5 godzin, w sumie gdzieś miałem na liczniku koło 40 h, a zrobiłem z 75% questów pobocznych, wszystkie walki na pięści i całego kościanego pokera, gdybym grał na hardzie to napewno z min 15h wiecej by to zajęło, wyspecjalizowałem się w igni głównie i było dośc prosto do samego końca(no może opróćz asvara jareda, to nie spoiler hehe każdy wie że będzie z nim walczył:), eh ten rubaszny humor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 23:27, KrzychW napisał:

No to przeczytaj zdanie z mojego posta , na które odpowiadasz.Przecież napisałem , że jak nie
od razu , to od zakażenia.Chyba można się domyślić , iż zakażenie nie zabija natychmiast.

Jakiego zakażenia? Żeby było zakażenie, wymagane są bakterie. :P Zwykle ludzie po takich ranach umierają z wykrwawienia, nie żadnego zakażenia. A i Ty postaraj się przeczytać mojego posta, coś o "zakażeniu" wspomniałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie i o której godzinie można znaleźć Zoltana w akcie 2 ? pani medyk każe mi się zgłosić do Zoltana by ukończyć questa a tego krasnoluda nie ma w karczmie więc gdzie niby jest ? albo kiedy się tam pojawi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 23:42, Flagun napisał:

gdzie i o której godzinie można znaleźć Zoltana w akcie 2 ? pani medyk każe mi się zgłosić
do Zoltana by ukończyć questa a tego krasnoluda nie ma w karczmie więc gdzie niby jest ? albo
kiedy się tam pojawi ?

W karczmie jest nocą, podczas dnia pałęta się w okolicach szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem na temat zadania dotyczącego gry w kościanego pokera. Chodzi o to, że gdy wygrywam z Odem to ta informacja nie zapisuje mi się w dzienniku i przez to nie będę mogła ukończyć tego zadania, czy też mieliście taki problem, jak to rozwiązać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że nie grałem z Odem, jednak do tego żeby przejść na zaawansowany poziom potrzebujesz 4 zwycięstw z nowicjuszami więc bez problemu osiągniesz to 2 II Akcie (gdzie oprócz Zoltana pojawia się 3 nowych nowicjuszy), wcześniej i tak tego nie potrzebujesz bo dopiero w Wyzimie Klasztornej spotykasz pierwszych przeciwników którzy wymagają od Ciebie zaawansowanego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z zagranicznej recenzji: Sure, one of the main NPCs has breasts in completely the wrong place, but unless you actually get excited over rendered females with breasts in the right place, that shouldn’t be anything more than a laughing matter.
Hihihi^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dziś dorwałem Wiedźmina... Na razie zaliczony prolog i kawałek akty I i muszę powiedzieć, że wszystkie moje obawy były nieuzasadnione^^ Walki po prostu cud miód... Tylko brakuje mi trybu kamery z dowolnym zoomowaniem... i to chyba jedyna rzecz, która mi nie pasuje... Nie mogę znaleźć trybu kamery dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 00:35, Satruss napisał:

No dziś dorwałem Wiedźmina... Na razie zaliczony prolog i kawałek akty I i muszę powiedzieć,
że wszystkie moje obawy były nieuzasadnione^^ Walki po prostu cud miód... Tylko brakuje mi
trybu kamery z dowolnym zoomowaniem... i to chyba jedyna rzecz, która mi nie pasuje... Nie
mogę znaleźć trybu kamery dla siebie...

Mi też to troche przeszkadza, że nie można zrobić zbliżenia jak się chce ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj grać na kamerze F1 z podpiętym zoom in i zoom out pod rolkę myszki (normalnie obie funkcje są na Page Up i Page Down).

Obawy były, oczywiście, bezpodstawne gdyż twórcy gry nie wpadli na pomysł, by dać graczom do ręki katapultę mini-pocisków nuklearnych. Gdy takie sformułowanie pojawia się w grze to znaczy, że trzeba zacząć się bać ale na szczęście nikt z RED-owców nie znajdował się pod spadającą cegłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz za drugą odpowiedź do tego samego posta - link by się przydał (nie każdy spędza cenny czas przeznaczony na odpoczynek od wiedźmina na surfowaniu po zachodnich stronach) by szerzyć wiedzę i świadomość wśród ludu grającego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilkakrotnie padało tu pytanie jak wykonać miecz runiczny. Przed chwilą to przetestowałem i sposób jest następujący: trzeba zgłosić się do płatnerza mając w plecaku trzy runy (uwaga: to muszą być runy a nie kamienie runiczne). Podejrzewam (ale niczego sobie za to uciąć nie dam) że najlepszy efekt osiąga się jeśli są to runy tego samego rodzaju jednak nie jest to wymagane (w moim przypadku były to 2 runy ziemi i 1 runa słońca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 00:38, hallas napisał:

Może spróbuj grać na kamerze F1 z podpiętym zoom in i zoom out pod rolkę myszki (normalnie
obie funkcje są na Page Up i Page Down).


Nie da rady tego zmienić... A i tak w sumie przywykłem już to kamery z F2 (szkoda tylko, że przy obracaniu kamery zoomuje się w dół)... Czytałem wiele opinii, że najlepszy jest tryb TPP... OK może w walce 1 vs 1 fajnie to to wygląda, ale przy walce z wieloma to jest tragedia nie widać wszystkich oponentów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER

coto za rewelacyjny kawałek rockowy(chyba) podczas walki z Kościejem? nie umie go znalezć na płycie ze ścieżką dżwiękową, nie jestem pewny czy to jest ten vader a strasznie mi się podoba

KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 21:02, hehe napisał:

Po pierwsze, to nie moje słowa tylko osoby której odpisywałem na post :) Po drugie chodziło
tu zapewne o zrezygnowanie z przedstawienia umiejętności za pomocą statystyk, tak jak np w
BG. Wtedy po awansie na wyższy poziom lub wybraniu jakiegoś talentu widziałbyś po liczbach
co i o ile się zwiększyło.


Teoretycznie wiekszosc cyferek jest podana, ale faktycznie - przydalby sie ekran podsumowujacy wszystkie (albo przynajmniej wiekszosc) statystyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 00:47, Karharot napisał:

Kilkakrotnie padało tu pytanie jak wykonać miecz runiczny


Zgłaszam się do kowala i co mam dalej zrobić ?? Nie mam opcji dialogowej o wykuciu miecza. Od razu pojawia mi się ekran handlu i jedyne co mogę zrobić to sprzedać mu rudy :/

p.s. Podejrzewam ze ten wykuty miecz nie będzie mieczem Wiedźmińskim ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować