Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2007 o 19:09, Flash606 napisał:

Właśnie, pylony. U mnie nie chciały załączyć się. Uruchamiałem dwa, ale dy próbowałem włączyć
trzeci, to pozostałe gasły. Próbowałem w różnej kolejności, za każdym razem bardzo szybko.
I nic. Czy u was też tak jest/było?


<SPOILER>
Nie - obiegłem trójkąt trzy razy (I think) i po krzyku. Nawet eliksiru nie musiałem pić.
Biegałeś po wewnęrznych, czy po zewnętrznych? Bo ja wybiegałem na zewnątrz tylko przed trzecim pylonem. I zaczynałem zawsze od tego samego pylonu (bo chyba trochę po wyładowaniu trwało zamin można było je włączyć). Dzięki temu golem zawsze się w środku kręcił.
</SPOILER>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tych pylonów to po pierwsze działają chyba tylko wtedy gdy golem jest wewnątrz trójkąta który tworzą a po drugie być może trzeba mieć informacje od Druidów do czego te pylony służą aby móc je wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 19:09, Flash606 napisał:

Kupca na brosze możesz znaleźc wieczorem w karczmie "Miś Kudłacz". Musisz do niego odpowiednio
zagadać, ale jeśli ci się to nie uda, to facet nie będzie z tobą rozmawiać.


<SPOILER>
Masz na myśli Posłańca od Laeuvardeena? Bo jak się go upije i wydobędzie sekret kto za to płaci to chłop znika jakby pod ziemią - nigdy w końcu II i w całym III akcie go nie widzę. Mogę mu sprzedać te kilkanaście brosz, które mam, ale potem zbieram ich o wiele więcej - ostatnio miałem 168 w składziku (końcówka III aktu była zabawna - sprawdzałem ile razy Yaevin może paść zanim go zabiją ... w końcu jak go nie zabili po 10 "zejściu do parteru" to dałem sobie spokój).
</SPOILER>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 19:16, MarcusBrutus napisał:

<SPOILER>
Nie - obiegłem trójkąt trzy razy (I think) i po krzyku. Nawet eliksiru nie musiałem pić.
Biegałeś po wewnęrznych, czy po zewnętrznych? Bo ja wybiegałem na zewnątrz tylko przed trzecim
pylonem. I zaczynałem zawsze od tego samego pylonu (bo chyba trochę po wyładowaniu trwało zamin
można było je włączyć). Dzięki temu golem zawsze się w środku kręcił.
</SPOILER>


Teraz już dobrze nie pamiętam, ale chyba zawsze byłem na zewnątrz trójkąta. Coż, miałem tylko trochę więcej roboty.

PS. Gdzie żeś zarąbał tyle bandytów Salamandry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Przecież to ma wyniknąć z Sekcji. To muszę najpierw znaleźć się na cmentarzu (przed sekcją) żeby było że prawdziwy detektyw nie żyje a ten to Azar Javed. Czyli najpierw cmentarz potem sekcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Są dwie możliwości dowiedzenia się kim naprawdę jest detektyw: Jedna to poprawne przeprowadzenie sekcji a druga to znalezienie ciała w krypcie na cmentarzu. Nie trzeba robić obu tych rzeczy (chociaż warto dla expa).
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 20:04, Kraju92 napisał:

> Nom tyle że NWN ma lepszą markę(narazie) i wcześniej mnie zauroczyło. Natomiast ogólnie
Gothic
> mnie nie chwycił :/

Ma lepszą markę, ale myślę że po ukazaniu drugiej części Wiedźmina, Wiedźmin będzie miał lepszą
markę na świecie od NWN i Gothica.


Możliwe,bardzo możliwe ;]. Chciałbym aby tak się stało i to nie przy drugiej części, a już przy dodatku ;]. Ale NWN i tak pozostanie świetną grą mającą swój klimacik D&D i Forgotten Realms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pspspspspsps...szpiedzy szepczą, że kolejnej gry z wiedźminem możemy się spodziewać za 18 miesięcy pspspspspsps... <--- szept. Informacja nie potwierdzona :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 21:21, Harvenar napisał:

pspspspspsps...szpiedzy szepczą, że kolejnej gry z wiedźminem możemy się spodziewać za 18 miesięcy
pspspspspsps... <--- szept. Informacja nie potwierdzona :]

Ponoć Tomek Bagiński w wywiadzie jakimś w tv coś tego typu powiedział. Jednak Dziadu na forum Wiedźmina to zdementował;).
http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=4856.msg173674#msg173674
I jeszcze gdzieś był post w którym pisał że oni sami jeszcze nie myśleli o W2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 21:21, Harvenar napisał:

pspspspspsps...


Jakiś miesiąc temu w TVN , można było usłyszć taką informację dotyczącą Wiedźmina 2 , zapodaną przez Tomasza Bagińskiego.Chodzą również słuchy o dodatku do Jedynki , który zgodnie z chronologią powinien być wcześniej wydany , ale jeszcze nic konkretnego nie wiadomo.Przynajmniej do mnie takie wieści nie dotarły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 21:27, KrzychW napisał:

> pspspspspsps...

Jakiś miesiąc temu w TVN , można było usłyszć taką informację dotyczącą Wiedźmina 2 , zapodaną
przez Tomasza Bagińskiego.Chodzą również słuchy o dodatku do Jedynki , który zgodnie z chronologią
powinien być wcześniej wydany , ale jeszcze nic konkretnego nie wiadomo.Przynajmniej do mnie
takie wieści nie dotarły.

Nie wiem czy dodatek=rozszerzenie, ale rozszerzenie będzie wydane na pewno:>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 19:05, MarcusBrutus napisał:

> /.../ > Aha, ponawiam pytanie: ktoś znalazł chętnego kupca na brosze Salamadry???

**SPOILER**

Dnia 09.12.2007 o 19:05, MarcusBrutus napisał:

To zależy w którym momencie. Posłaniec w karczmie kupi od Ciebie, o ile się nie mylę, wszystkie, po 10 orenów > sztuka. A kupiec Loevejakośtam kupi drożej, ale tylko trzy sztuki a posłaniec już więcej nie weźmie. Póxniej już > nikt nie chce kupić.

KONIEC SPOILERA****

Dnia 09.12.2007 o 19:05, MarcusBrutus napisał:



Zagram trzeci raz jak się patch pokaże - muszę jeszcze wziąć stronę Zakonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 21:42, lancuch napisał:

ehh ludzie ludzie cdp chce wydac dodatki do jedynki potem 2
sa rowniez niesmiale plany na temat filmu pelnometrazowego z glowna rola komputerowego geralta
oraz gra mmorpg to z http://witcher.elkander.pl/index.php?npage=2

Ta, czytałem ten news.
Jedyne czego można być w 100% pewnym to rozszerzenia w bliskim czasie;).

A film chętnie bym ujrzał. Mimo, że studia bywają na świecie ponoć lepsze, ludzie odpowiedzialni za intro i outro... mają jaja do tego. No i lepsze to niż kolejny "polski film"...
Też właśnie fajniejsze byłoby to niż produkcja Amerykańców na miarę LOTR''a: po pierwsze Polska by na tym zyskała +20 do respektu i lansu, poza tym Amerykanie potrafią robić takie epickie filmy ale często trącą komercją i ogranymi schematami.. A my wbrew pozorom klimat odpowiedni twórczości AS''a(może i z jego pomocą) potrafimy wytworzyć, czego przykład namacalny już jest:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta juz zrobienie gry wiedzmin dalo +50 do respektu + 24 do checi przeczytania sagi o wiedzminie
wiec i tak juz w niektorych mediach sie liczymy bo w POLSCE jest kilka dobrych studiow ktore produkuja gierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie Wiedźmin do sukces dla Polski,ale kilka studiów (na pewno tak się odmienia? ;)) to chyba przesadziłeś. Do tej pory był Techland,a teraz zasłynęli na świecie Redzi,więc mamy dwa. Aha no i jeszcze PCF,którzy zajmowali się ostatnio konwersją GoW-a,więc trzy...czyli nieźle. Widać ,że coś zaczyna się u nas dziać w branży komputerowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza broń nie wiedźmińska? Hmm, trudno dokładnie powiedzieć bo znacznie się one od siebie różnią. Tutaj:
http://www.gamebanshee.com/cgi-bin/search/banshee_search.pl?_layout=TheWitcher_Items&_cgifunction=search&TheWitcher_It ems.type=Axe
możesz sprawdzić różne narzędzia dialogu występujące w grze, sam będziesz musiał jednak zdecydować co najbardziej Ci odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować