Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

mam jeszcze pytanie coo do nabijania lvl w I akcie wkoło opuszczonego domu , gram na trudnym i nie wiem do którego tak nabijac levelu bo czytałem że to się nie opłaca bo II akcie za stwory dostaniesz minimalne ilosci exp , więc nie wiem nabijac czy nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 10:59, KrzysztofMarek napisał:

No to zostałem Legendarnym Wiedźminem
Edit: jestem jeszcze w IV akcie...

Gratulację ;) Mnie aż tak na expienie jak ciebie nie wzięło ale do 50 też dobrnąłem. Mam nadzieję, że jesteś zadowolony, bo to jednak roboty sporo było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 09:58, Valentino S.A. napisał:

mam jeszcze pytanie coo do nabijania lvl w I akcie wkoło opuszczonego domu , gram na trudnym
i nie wiem do którego tak nabijac levelu bo czytałem że to się nie opłaca bo II akcie za stwory
dostaniesz minimalne ilosci exp , więc nie wiem nabijac czy nie :/


Tak w następnych aktach (a w zasadzie na następnych poziomach - różnica wynosi 5 punktów mniej na poziom) dostajesz mniej punktów za przeciwników, których zdarzyło ci się zabić wcześniej. Co oznacza dokładnie to, że na tych samych potworach nie można w nieskończoność nabijać doświadczenia... Tyle że w następnych aktach zawsze znajduje się kilka nowych potworów, czyli w każdym akcie można nabić sobie XP.

W swojej poprzedniej grze nie zwracałeś uwagi z kim / czym walczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 10:59, KrzysztofMarek napisał:

No to zostałem Legendarnym Wiedźminem
Edit: jestem jeszcze w IV akcie...


Gratulacje ... ale wiesz, że ten obrazek, to tego akurat nie pokazuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki miałeś poziom na koniec II aktu? Zastanawiam się ile jeszcze nabijać na tych aghulach na bagnach. :P
I gdzie nabijałeś głównie doświadczenie w II akcie? Ja póki co tłukę aghule i po nabiciu na nich dwóch poziomów ciągle się respawnują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką prośbę mógłby ktoś podać linka do posta gdzie była opisana strategia jak grać w kości żeby wygrać dużo kasy? Przeszukałem kilkanaście stron ale nie mogłem znaleźć a szukajka rzuca błędami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra w kości jest prosta na każdym poziomie.

Wiesz jak zrób:
1. Zaopatrz się w dużo kasy np:500 albo 1000 orenów.
2. Zapisz sobie grę tuż przed rozpoczęciem parti w kościanego pokera.
3. Rzucaj kości i obstawiaj jak najwięcej jeżeli masz np: dwie pary a przeciwnik trójkę to obstaw duz to jest szansa, że się wycofa z partii.
4. Jeżeli widzisz, że masz słabe kości to ty się wycofaj albo wczytaj zapis gry.
5. Zasada jest prosta: - dobre kości dużo obstawiaj, słabe kości wycofuj się :D
6. Musisz jeszcze wiedzieć, że w tych kościach jest tak samo jak w karcianym pokerze, są karety, dwójki, trójki, fule i strity.

Życzę dobrej gry i pozdrawiam!!!

PS: Czy ktoś mi napisze, czy na średnim poziomie trudności, jak mam trzeci poziom ucznia na początku drugiego aktu to dobrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zyskać porade posiadaczy Wiedźmina. Zamierzam ją sobie kupić, ale chciałbym się dowiedzieć czy:

1) Jest trudna i czy sobie w niej poradzę. Dodam że to będzie moja pierwsza gra w takim stylu.
2) Czy trzeba ją patchować zaraz po instalacji ?
3) Czy ma automatyczą aktualizację tak jak niektóre inne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Są trzy poziomy trudności, więc nie ma obaw - poradzisz sobie. :D
2. Nie, nie trzeba, ale patche zwiększają komfort rozgrywki - ja gram bez patchy :D.
3. Tak, ma zaraz po włożeniu płyty w menu płyty klikasz zaktualizuj grę, czy jakoś tak :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 11:32, bartix314 napisał:

Gra w kości jest prosta na każdym poziomie.
[...]


Jak grać to wiem ale nie tak dawno ktoś podał jak z Odem grając być 5k orenów do przodu, w tej co ty podałeś od Oda można wygrać max ok 300 orenów, bo potem to nie ma on kasy aby grać o więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 11:42, bartix314 napisał:

Aha, rozumiem o co ci chodzi... czity... nie używaj czitów bo to psuje radość z rozgrywki.


Jeśli to do mnie to nie nie chodzi o czitowanie. Któryś z forumowiczów dał przepis na wygrywanie naprawdę dużych pieniędzy w kościanym pokerze tylko właśnie nie mogę znaleźć tego posta.

PS. Jesli komuś odpowiadasz używaj opcji odpowiedz bo tak to nie wiadomo komu odpowiadasz, a tak to będzie w nagłówku wiadomości link do posta na który się pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na posta Adama k.:


***SPOJLER***
Wielebnego znajdziesz na podgrodziu w pierwszym akcie. Dokładnie to w dzień jest on koło kaplicy, a w nocy śpi on w swoim domu koło kaplicy. Jeżeli spojrzysz na map ę to dom wielebnego i kaplica są po lewej stronie mapy.
***SPOJLER***
Odpisz czy znalazłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 12:13, bartix314 napisał:

Odpowiedź na posta Adama k.:


Lepiej, ale jak najedziesz na czyjś post to pokażą się po prawej strony tego posta dwa przyciski url i odpowiedz wtedy klikasz odpowiedz i oprócz tego że wiadomo komu piszesz to pojawia mu się przy danym temacie chmurka z informacją że ktoś odpowiedział na posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 11:41, Nufiko napisał:

Jak grać to wiem ale nie tak dawno ktoś podał jak z Odem grając być 5k orenów do przodu, w
tej co ty podałeś od Oda można wygrać max ok 300 orenów, bo potem to nie ma on kasy aby grać
o więcej.

Tak, jest taki sposób i nic nie ma w sobie z czitami :) Czytałem go dość dawno i dość niedokładnie ale leciało około tak:
przegrywasz kilka razy za najniższą stawkę (0 podbijania itd.), w trakcie kolejnych porażek możliwości "podbijania" stawek rosną. Po około 10 przegranych idziesz "na całość" i masz możliwość podbić stawkę nawet o kilkaset orenów. Spłukujesz gościa do zera i masz kasę... dużo kasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey mam problem właśnie ściągam patcha do wiedźmina, ale nie wiem czy on pomoże. A problem jest z grafą (czasami znika ten problem) Raz sie psuje czyli na twarzach maja czarne plamy i widać takie plastry na przykład na włosach (jakby były posklejane) a później znowu jest wszystko ok. Chodzi o steowniki kartę czy Patcha.
Moja karta Radeon 9550 Mam 1gb DDR2 i 2,8 ghz procek (dwurdzeniowy) Proszę o pomoc !! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z questem ''Sześć stóp pod ziemią''.
Mianowicie schodzę sobie kulturalnie do tych ruin elfickich (swoją drogą, świetne są), na drodze zabijam ghula i feldera, idę dalej, wchodzę do komnaty przede mną, pojawia się teleport, w kolejnej komnacie zabijam alpę, etc, etc...

Problem w tym, że nie wiem co tu konkretnego zrobić?! Nie ma gdzie przejść (cofania się nie uwzględniam), jest pusty królewski fotel, teleport, schody na dół, które się w pewnym momencie urywają i nic więcej.

Może ktoś dać jakąś radę która pozwoli mi ukończyć tego questa?

Przeszukiwałem wszystkie pomieszczenia od kanałów aż do ruin - nigdzie nie ma otwartej drogi pędzącej dalej.
A mapka pokazuje że jestem w miejscu, w którym mam być.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować