Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

/.../

Dziadu, pośpieszcie się z tym edytorem :< Miał być w ostatnim tygodniu marca, i co? Dziś mamy 10 kwietnia. Jak znam życie, dostaniemy edytor i moda w dniu premiery edycji rozszerzonej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 14:58, DziaduRED napisał:

Krótkie wyjaśnienie kilku kwestii moi drodzy:)

To, co otrzymacie w najbliższym czasie to jest nowa przygoda, przez niektórych nazywana
modem. Ale nie jest to DODATEK do gry.Po prostu przygoda wraz z narzędziem, które nazywamy
D''jinni - narzędziem służącym do kreowania własnych przygód.

Również Wiedźmin Edycja Rozszerzona wstępnie zapowiadany na maj NIE jest DODATKIEM do
gry:)

O ewentualnym dodatku do gry nic jeszcze nie było mówione:]


Bo mu mamy rozproszenie wiosenne i rozleniwieni jesteśmy (przymajmniej ja tak mam). Przez to skrótami walimy i zamiast pisać dodatkowa przygoda, piszemy dodatek, no i głupio wyszło ;)
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 15:26, Harvenar napisał:

/.../

Dziadu, pośpieszcie się z tym edytorem :< Miał być w ostatnim tygodniu marca, i co?
Dziś mamy 10 kwietnia. Jak znam życie, dostaniemy edytor i moda w dniu premiery edycji
rozszerzonej...


Robimy co mozemy Harv:) Ale tak samo jak w przypadku gry PC wolimy dopieścić wszystko zamiast wypuszczać wybrakowany produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 19:53, wiedx1 napisał:

mam pytanie jak można upić talara bo jak probowałem to mój geralt szybciej pada od niego
xDD


Spoiler

Można, ale trzeba mieć eliksir "żonine łzy", pijesz go i trzeźwiejesz ;)

Spoiler

@wiedx1 Właśnie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 20:04, Kraju92 napisał:

Pojawił się już patch 1.3 wraz z nową przygodą i edytorem przygód. Ale co ja tu będę
mówił, zobaczcie sami: http://www.thewitcher.com/community/pl/news/488.html

Nareszcie dali tego patcha co jeszcze bardziej przyspiesza wczytywanie gry i dodaje nowe postacie :)
Czy aby zainstalować nowego patch trzeba mieć patch 1.2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 20:50, Tomaszek92 napisał:

> Pojawił się już patch 1.3 wraz z nową przygodą i edytorem przygód. Ale co ja tu
będę
> mówił, zobaczcie sami: http://www.thewitcher.com/community/pl/news/488.html
Nareszcie dali tego patcha co jeszcze bardziej przyspiesza wczytywanie gry i dodaje nowe
postacie :)


Ten patch, o którym mowa, wychodzi 15 maja wraz z edycją rozszerzoną Wiedźmina.

Edit.DZIADU -------> Ech Dziadu zrobiłeś mnie w konia tym postem. Myślałem już powoli o jakimś bojkocie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie

Pamiętam, że kiedyś po zarejestrowaniu gry wszedłem do opcji profilu i mogłem pobrać różne materiały dotyczące gry, którą zarejestrowałem. Teraz zarejestrowałem Wiedźmina, lecz nie mogę znaleźć opcji dzięki której mógłbym pobrać jakieś tapety związane z grą itp dodatki... Gdzie to znaleźć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba będzie znowu się brać z przechodzenie Wiedźmina.

Patch 322MB hmm.. dobre jest to że zawiera poprzednie patche i nie muszę na raty ściągać.

A ten patch 1.3 ma już w sobie tą "Cenę Neutralności"? Bo nigdzie nie widzę downloadu do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.3 ma w sobie dodatek Cena Neutralności. Ale niech ktoś mi powie czy mu to działa poprawnie? Bo ja nie mam żadnych głosów postaci ani napisów dialogowych :/ Cisza jak makiem zasiał i nie wiem o co chodzi. Inne dzwięki typu woda, walka itp są. Ale postacie nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 23:03, Petos18 napisał:

Patch 1.3 ma w sobie dodatek Cena Neutralności. Ale niech ktoś mi powie czy mu to działa
poprawnie? Bo ja nie mam żadnych głosów postaci ani napisów dialogowych :/ Cisza jak
makiem zasiał i nie wiem o co chodzi. Inne dzwięki typu woda, walka itp są. Ale postacie
nie mają.

wiem, że to nie ma dialogów (dźwięków) i nie miało mieć już w założeniu. a z napisami to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować