Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2008 o 22:01, Paułak napisał:

[Spolier] I miał rację, Scoi''atel przeciwko Zakonowi płonącej róży. Cała Wizima
będzie pogrążona w wojnie. Ale to dopiero pod koniec gry. [Spolier]

A mówiłem mu, żeby nie spoilerował... :/
No nic, ale powiedział mi też, że są 3 zakończenia, nazwy rozdziałów... ogólnie tak się pochłonął, że mimo moich próśb o zaprzestanie gadaniny nadal gadał. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zainstalowałeś dobrze Update? Spróbuj może jeszcze raz. Ja wciąż czekam na kuriera z moim wiedźminkiem, mam nadzieję że jutro go dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 22:23, Kalejdoskop86 napisał:

Kumpel mi też gadał o Znaku Wiedźmińskim - Igni. Gdzie go znaleźć? :>


A czy wpadłeś już do Krypty, jak Ci Mikul kazał? Tam się ten cały menchir chowa, ale bez pochodni / wypitego Kota nawet się nie pakuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 22:23, Kalejdoskop86 napisał:

Kumpel mi też gadał o Znaku Wiedźmińskim - Igni. Gdzie go znaleźć? :>


yyy ? Czy ty wogóle już zaczołeś grać w wiedźmina ? Bo twoje pytania są dość dziwne. Igni bedziesz miał już na samym początku gry. Jedne z pierwszych misji po wyjściu z kear morhen.

__________________________________

BTW Sciągnołem właśnie ten patch 1.4
Czy opłaca się zassać też paczkę muzyczną ? Czy są tam jakieś utwory dodatkowe których nie było na płycie z ścieżką dźwiękową dodanej do oryginalnej gry ? Bo jak nie ma nic ponaddto to nie chce mi się nawet ściągać.


Acha i jeszcze dla pewności..
Czy w efekt uboczny i tą drugą przygodę można grać odrazu ? Bo wiem że był problem bo nie było dubbingu ? Czy żeby był w tych dwóch przygodach trzeba ściągnąć paczki językowe ?

sorry że skopiowałem ale nikt mi na tamten post nie odpowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 21:55, Viper napisał:

Mam takie (może głupie) pytanie.
A mianowicie zakupiłem Wiedźmin Update i po zainstalowaniu go gra nie widzi nowych przygód
a z tego co pamiętam miały one być dołączone do Update''a.
Czy to tylko u mnie tak jest czy po prostu jestem zmuszony jednak na ściąganie ich z
netu (wiem że wiele nie ważą ale jednak miło by było jakby znajdowały się na płycie)??
Druga sprawa to taka że jak narazię nie widzę żadnej zmiany w animacji ust postaci podczas
rozmów itd.
Kolejna rzecz to taka że na płycie z updatem mam tylko czeski,holenderski,polski i rosyjcki
pack językowy,gdzie jest angielski itd??
Czy to wszystko to jakiś głupi żart ze strony CDP/CDPR czy jest to jakoś uzasadnione
(powyższe punkty)?


Mam idealnie taki sam problem CO JEST KURNA GRANE z zakupionym UPDATE ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 22:26, Grizzly. napisał:

yyy ? Czy ty wogóle już zaczołeś grać w wiedźmina ? Bo twoje pytania są dość dziwne.
Igni bedziesz miał już na samym początku gry. Jedne z pierwszych misji po wyjściu z kear
morhen.

Wiem, ale jak to uaktywnić? :/

@Dexter McAaron
Jutro pójdę do Mikula, a u tych dwóch pozostałych zadania wykonałem.
Dzięki za rady. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co sie CDProjektowi stalo ze to wszystko jest ogolnie dostepne? Mialo byc dla osob majacych zarejestrowanego wiedzmina a tu mozna wejsc i sciagnac bez problemow caly update oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 22:37, dur napisał:

a co sie CDProjektowi stalo ze to wszystko jest ogolnie dostepne? Mialo byc dla osob
majacych zarejestrowanego wiedzmina a tu mozna wejsc i sciagnac bez problemow caly update
oO


Yhy, i krzyż na drogę jak będziesz go próbował zainstalować. No, chyba że lubisz ściągać kołogigowe pliki tak dla samej radości ściągania... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na pewno zainstalowałeś dobrze Update? Spróbuj może jeszcze raz. Ja wciąż czekam na kuriera
> z moim wiedźminkiem, mam nadzieję że jutro go dostanę.

"Raczej" dobrze:)
Dziwne jest to że na płycie z paczkami językowymi są tylko 4 języki zamiast 10 (10 jest na stronce wiedzmina), nie znalazłem również tych przygód (też są na stronce) w sumie to ten pakiet "sklepowy" waży na oko jakieś 6gb a na stronce jest tego spokojnie na około 10gb więc sporo brakuje.
Pliki językowe w sumie mogę z netu ściągnąć, 500mb to nie wiele ale kurde żeby przygód nie dali do wieśka (które w sumie ważą około 700mb) to już szczyt chamstwa:/
Tak na prawdę update się opłaca kupić tylko dla OST zainspirowanego wiedźminem (Vader itd).

P.S po ściągnięciu przygód i zainstalowaniu ich gra oczywiście je widzi...eh CDP, szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie, możemy być dumni z Wiedźmina! Edycja Rozszerzona zdobywa szturmem zachód - popatrzcie chociażby na jedną z największych francuskich stron o grach - Wiedźmin otrzymał bardzo wysoką notę 18/20, został nazwany perłą swojego gatunku, grą bliską perfekcji, o której będzie się wspominać jeszcze przez 10 lat, ogólnie recenzent rozpływa się w zachwytach. Jeśli kogoś to interesuje http://www.jeuxvideo.com/articles/0000/00009659-the-witcher-enhanced-edition-test.ht m

Wiedźmin znalazł się również w top 20 ... http://www.jeuxvideo.com/top20/top20_pc.htm

Duma :D Gratuluję raz jeszcze Redowi - kawał dobrej roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 22:29, Kalejdoskop86 napisał:

Wiem, ale jak to uaktywnić? :/

W jednej z jaskiń(chyba tej na wschodzie) w I akcie. Jak uaktywnić? Wystarczy, że dotkniesz magicznego kręgu(łatwo poznasz - gdy do niego podejdziesz, zaświeci się na czerwono). Analogicznie z innymi znakami. Ale one dopiero w późniejszych aktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 23:04, ellasar napisał:


Niezłych geralt kumpli zaprosił, widać że utopce też lubią sobie czasem potańcować hehe. Zobaczcie na drugi screen.

Swoją drogą, pytanie do tych co zaczeli się już interesować D''jinni. Czy jest możliwość stworzenia mgły ? Bo mam fajny pomysł na scenariusz i chciałbym zrobić nową przygodę xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 23:12, Grizzly. napisał:

> http://www.thewitcher.com/community/pl/news/699.html
>
> Geralt się żeni?

Niezłych geralt kumpli zaprosił, widać że utopce też lubią sobie czasem potańcować hehe.
Zobaczcie na drugi screen.

Swoją drogą, pytanie do tych co zaczeli się już interesować D''jinni. Czy jest możliwość
stworzenia mgły ? Bo mam fajny pomysł na scenariusz i chciałbym zrobić nową przygodę
xD.


A bez mgły nie da rady?:)
Załóż wątek na oficjalnym, na pewno odpowiedzą. Ja się d''jinnim nie zajmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 22:43, Viper napisał:

Dziwne jest to że na płycie z paczkami językowymi są tylko 4 języki zamiast 10 (10 jest
na stronce wiedzmina), nie znalazłem również tych przygód (też są na stronce) w sumie
to ten pakiet "sklepowy" waży na oko jakieś 6gb a na stronce jest tego spokojnie na około
10gb więc sporo brakuje.


Ja się zdecydowałem jednak na ściągnięcie update''u ze strony i to już w dzień premiery. Pociągnąłem też paczki językowe dla angielskiego, czeskiego, węgierskiego i rosyjskiego. Mimo, że wszystko poprawnie zainstalowało się i podczas instalacji było poprawnie zaznaczone w instalatorze, po uruchomieniu gry mogłem wybrać jedynie dubbing polski, czeski i rosyjski. Angielskiego i węgierskiego nie widziało w ogóle. Instalowałem dwa razy od nowa Wieśka i zawsze do wyboru były tylko te trzy języki... Szkoda gadać.

Chyba, że ktoś zna rozwiązanie tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2008 o 23:19, ellasar napisał:

A bez mgły nie da rady?:)
Załóż wątek na oficjalnym, na pewno odpowiedzą. Ja się d''jinnim nie zajmuję.


No własnie nie. Ja chce stworzyć coś naprawdę oryginalnego. Coś z elementem grozy. Moja przygoda bardziej będzie wyglądała jak sesja RPG a nie jak przygody w grach RPG idź tam zrób tamto itp. O ile uda mi się ogarnąć D''jinni :/ Ten program podobno sprawia dużo kłopotów. Muszę popytać na głównym forum wiedźmina.

BTW Jak długo wam modyfikowało pliki gry ? U mnie pisze że może to nawet potrwać 2 godziny :O. Przy 4-rdzeniowym procesorze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 23:26, Tevahr napisał:

Ja się zdecydowałem jednak na ściągnięcie update''u ze strony i to już w dzień premiery.
Pociągnąłem też paczki językowe dla angielskiego, czeskiego, węgierskiego i rosyjskiego.
Mimo, że wszystko poprawnie zainstalowało się i podczas instalacji było poprawnie zaznaczone
w instalatorze, po uruchomieniu gry mogłem wybrać jedynie dubbing polski, czeski i rosyjski.
Angielskiego i węgierskiego nie widziało w ogóle. Instalowałem dwa razy od nowa Wieśka
i zawsze do wyboru były tylko te trzy języki... Szkoda gadać.


To też ciekawie:/
Ja narazie się pokusiłem na przygody oraz angielski pack i działa wszystko ok,synchronizacja mowy z mimiką twarzy jest bardzo dobra,szkoda tylko że w angielskiej wersji a nie również w polskiej...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować