Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2008 o 23:14, Lfdracon napisał:

Nie można jej dobić po Aardzie, ale łatwo w ten sposób odrzucić barghesty i zyskać trochę
czasu na rozmowę z Bestią solo ;] co do Aetheru... możesz go pozyskać z mózgów utopców,
których pełno przy brzegu rzeki nocą.

Ale wszystkie już wybiłem! Czy odradzają się?

btw. o Aether mnie chodziło właśnie. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jeśli nie wziąłeś na dzień dobry zielarstwa, toś dał ciała. Z ziółek możesz wyzbierać składników na dwadzieścia Jaskółek (pomijamy konieczność skombinowania sobie alkoholu). Do tego olej na upiory a jeśli nie masz, to przynajmniej jakaś osełka na miecz się przyda. Barghesty ignoruj bo i tak się odradzają, a one sobie zajmą się Abigail... chyba żeś ją pozwolił spalić, to tym bardziej żeś upupił sobie sprawę... ^^

Acha, uderzaj z doskoku, żeby Cię bestia zbyt mocno nie trafiła, bo skubana lubi oślepiać, a wtedy tak z pół paska życia idzie w plecki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 22:52, Kalejdoskop86 napisał:

***SPOJLER***

Mam problem z bestią... zawsze jak rozwalę jej połowę życia, to mnie zabija ona lub barghesty.
Sięgnąłem do poradnika i pisze, że lepiej mieć ze sobą eliksiry... to to ja też wiem,
ale właśnie problem w tym, że do zrobienia Jaskółki (mam wcześniejszy save zanim klapą
w dół zszedłem) potrzeba mi tego składnika na A..... . Zapomniałem, jak się nazywał.

Składników do eliksirów nie pamiętam, ale ja to bydle zabiłem bez nich.
Jeżeli nie spaliłeś wiedźmy, to dodatkowo będzie ciebie leczyć. To ważna sprawa, o której poradnik nie wspomina.
Druga rzecz. Bestia jest nieśmiertelna w momencie gdy te pomniejsze psy atakują. Rozwal je szybkim stylem. Samą bestię załatw silnym stylem. Ja tak zrobiłem, i wygrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 23:20, Dexter McAaron napisał:

Generalnie jeśli nie wziąłeś na dzień dobry zielarstwa, toś dał ciała. Z ziółek możesz
wyzbierać składników na dwadzieścia Jaskółek (pomijamy konieczność skombinowania sobie
alkoholu). Do tego olej na upiory a jeśli nie masz, to przynajmniej jakaś osełka na miecz
się przyda. Barghesty ignoruj bo i tak się odradzają, a one sobie zajmą się Abigail...
chyba żeś ją pozwolił spalić, to tym bardziej żeś upupił sobie sprawę... ^^

Wiedźmy nie spaliłem, a zielarstwo mam, tylko nie wiem, jak ten Aether zdobyć.
Poza tym, Wiedźma mnie leczy, ale i tak Barghesty ją szybko załatwiają - czy jej pomogę, czy nie.

Dnia 25.09.2008 o 23:20, Dexter McAaron napisał:

Acha, uderzaj z doskoku, żeby Cię bestia zbyt mocno nie trafiła, bo skubana lubi oślepiać,
a wtedy tak z pół paska życia idzie w plecki...

Dzięki za radę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 19:31, JanoP napisał:

A zauważyliście że większość problemów mają Ci którzy pobierają patcha z internetu??
;p

Nie zdziwiłoby mnie gdyby wersja opublikowana w internecie była wadliwa, a ta w Update już nie. Wiadomo - gracz ściąga zabugowaną wersję, jest nieźle wkurzony, wchodzi na gram.pl i widzi reklamę Update''u i komentarze podobne do twojego. Co robi? Albo olewa sprawę, albo idzie do sklepu i kupuje Update.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 23:27, Darkstar181 napisał:

Druga rzecz. Bestia jest nieśmiertelna w momencie gdy te pomniejsze psy atakują. Rozwal
je szybkim stylem. Samą bestię załatw silnym stylem. Ja tak zrobiłem, i wygrałem.


Err... jesteś pewien?? Dałbym sobie rękę uciąć że ubiłem bydlę jak jeszcze jakiś psiury biegały. Taak, na pewno, bo się nawet śmiałem że program mały błąd zrobił i wgrał się filmik z Wielebnym,a jeden barghest jeszcze się ostał i...tak został... ;) W sensie że jego postać "utknęła" w ziemi w pół ruchu.

Czy też ja mam naprawdę aż taką sklerozę... hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 23:46, Kalejdoskop86 napisał:

Zgadzam się z Dexter McAaron, ja umiałem ugodzić Bestię jak jakieś barghesty biegały.
:>


Ja już tego momentu nie pamiętam dobrze ale najłatwiejszym sposobem na wygranie walki w tej grze jest walenie przeciwnika, a kiedy mamy mało życia to bieganie w kółko aż naładuje się życie albo energia na Ignii. i potem znowu walimy itd. Ale napewno potrzebna jest też jaskółka, przez niektórych uważany jako największy cheat w grze :]

A co do tego czy było można zabić bestię najpierw ubijając barghesty to nie pamiętam bo waliłem wszystkich stylem grupowym i jakoś łatwo poszło.

btw..
Wie już może ktoś jak naprawić tekstury w ściągniętej ER ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 23:27, Darkstar181 napisał:

Druga rzecz. Bestia jest nieśmiertelna w momencie gdy te pomniejsze psy atakują. Rozwal
je szybkim stylem. Samą bestię załatw silnym stylem. Ja tak zrobiłem, i wygrałem.


O ile patch 1.4 tego nie zmienił to nie jest to prawda.

SPOILERPrzechodziłem grę już cztery razy i za każdym Bestia ginęła pomimo obecności co najmniej jednego Berghesta. Raz udało mi się ją nawet ogłuszyć Aardem i wykończyć jednym ciosem. Tyle że byłem wtedy na 15 poziomie po rzezi BerghestówSPOILER

Jeśli chodzi o zbieranie składników z roślin lub potworów, to sugeruję porozmawiać ze starszymi członkiniami wiejskiej społeczności - na prawdę dużo wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wbrew pozorom myliłem się :P
Być może miałem jakiś błąd. Ale ja wykończyłem bydlaka dopiero wtedy, gdy pozbyłem się pomniejszych Berghestów.

A jeden z nich to i mi został... praktycznie chyba każdemu zostaje, bo bestia zdąża bez problemu jeszcze wezwać jednego, czy dwa tuż przed śmiercią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarła do mnie paczka z update do wiedźmina po zainstalowaniu gra nie widzi dodatkowych przygód dlaczego? Jest na to rada?

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 12:19, PtaQ15 napisał:

Dzisiaj dotarła do mnie paczka z update do wiedźmina po zainstalowaniu gra nie widzi
dodatkowych przygód dlaczego? Jest na to rada?

Pozdrawiam!

masz zainstalowanego deamona czy coś w tym stylu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 10:07, MarcusBrutus napisał:

O ile patch 1.4 tego nie zmienił to nie jest to prawda.


Prawda , że nie prawda.:-)
Miałem trochę problemów z Bestią na najwyższym poziomie trudnosci i postanowiłem próbować ogłuszenia Aardem aż do skutku.Przy którymś podejściu udało mi się tak zrobić , czyli Aard , ogłuszenie Bestii i cios kończący walkę , a innych przeciwników nawet nie ruszyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 12:20, wiedx1 napisał:

> Dzisiaj dotarła do mnie paczka z update do wiedźmina po zainstalowaniu gra nie widzi

> dodatkowych przygód dlaczego? Jest na to rada?
>
> Pozdrawiam!
masz zainstalowanego deamona czy coś w tym stylu ?


Nie komputer jest czysty nie ma żadnych wirtualnych napędów itp. aplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Spojler-
Przechodz esobie wiedxmina już 3 raz,jestem w II akcie i tu mam pytanie-Gdy byłem w domu Shani to zabrałem pamietnik babci,który leży w szafce przy babcinym łóżku,jest coś fabularnie związanego z tym pamietnikiem?
-Spojler-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 12:56, Mathijas W napisał:

-Spojler-
Przechodz esobie wiedxmina już 3 raz,jestem w II akcie i tu mam pytanie-Gdy byłem w domu
Shani to zabrałem pamietnik babci,który leży w szafce przy babcinym łóżku,jest coś fabularnie
związanego z tym pamietnikiem?
-Spojler-


Pamiętnik jest potrzebny jeśli zaprosisz Carmen na imprezkę u Shani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja nie widziałem ale ekspedientka poinformowała mnie że owszem wiedzą o co chodzi (wniosek: kupę ludzi do nich dzwoniło w tej sprawie) i że mam przyjechać jutro ewentualnie w poniedziałek a powinienem zastać oczekiwany produkt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 15:10, jaceloth napisał:

ktoś widział może dziś w sklepach to mroczne widmo? mówię o update w wersji pudełkowej.
w mm i empiku ani słychu, ani widu...


Ja przeszedłem pół miasta i nigdzie nie ma update''a... Co gorsza na stronie Empika jest data premiery 30.09. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować