Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2008 o 16:03, Zauri napisał:

jest na to rada ?

podejrzewam ze chodzi o to ze nie ma w tym katalogu 2 pliku od glownego instalatora,
taak ?

przeinstaluj gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 16:03, Zauri napisał:

jest na to rada ?

podejrzewam ze chodzi o to ze nie ma w tym katalogu 2 pliku od glownego instalatora,
taak ?

Z tego co zdążyłem przeczytać na forum to mogę powiedzieć, że podczas ściągania wyskoczył ci jakiś błąd i teraz nie działa. Nie wiem jak wy ale ja ide jutro do EMPIKU i kupuje patcha za 20zł. Najlepszy sposób, bezproblemowy:D
BTW do tych co już grali w edycję rozszerzoną- jak wam się podoba? Widać istotne zmiany? I proszę nie raczcie mnie odpowiedziami w stylu linka odsyłającego to listy poprawek. Chcę opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedziesz do empiku i wydajesz kase, niby spoko ale na plytce sa tylko niezbedne rzeczy (brak innch wersji jezykowych) oraz brak obu dodatkow. to niestety trzeba sciagnac ze strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 16:19, Zauri napisał:

jedziesz do empiku i wydajesz kase, niby spoko ale na plytce sa tylko niezbedne rzeczy
(brak innch wersji jezykowych) oraz brak obu dodatkow. to niestety trzeba sciagnac ze
strony.


Jak to na płytce nie ma dodatków? Jest wszystko, a nawet więcej bo jeszcze mamy w nim muzyke inspirowaną grą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 16:19, Zauri napisał:

jedziesz do empiku i wydajesz kase, niby spoko ale na plytce sa tylko niezbedne rzeczy
(brak innch wersji jezykowych) oraz brak obu dodatkow. to niestety trzeba sciagnac ze
strony.


Z tego co ludzie pisali to wszystko jest tylko pozostałe wersje językowe i dodatki znajdują się na płycie Materiały dodatkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z Wiedźminem.
Mianowicie po zainstalowaniu nowej wersji (1.4)
kiedy włączam gre wyświetla się czarny ekran
z kursorem-klepsydrą, a potem wyskakuje błąd
aplikacji i pytanie czy chcę wysłać raport.
Próbowałem uruchomić ponownie, ale
nic sie nie zmieniło.

Moja konfiguracja:
Intel QX6850 3.00GHz@3.76GHz
Asus Rampage Formula (z najnowszym biosem 0410)
ASUS Radeon HD4870X2 (sterowniki catalyst 8.9)
G.Skill F2-8800CL5D-4GBPI DDR2-1100MHz@1140MHz
i z ważnych to tyle.
Czy ktoś przede mną miał już taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka ściema. Zupełnie nierozumiem jak CDP Red mogło wydać coś tak nie dopracowanego. Co chwile widzę posty że ludzie mają problemy techniczne więc coś z ER jednak jest nie tak. Ja wczoraj sobie ściągnołem patcha, nową przygodę i paczke językową.
Dzisiaj zainstalowałem a tu wielkie rozczarowanie :((( Jako że główną przygodę przeszedłem to chciałem pograć w te dodatkowe. No i mam problem z teksturami, przykład podaje na załączonym obrazku. Można ten błąd jakoś naprawić ?
Po drugie: PO CO DO JASNEJ CHO... JEST POLSKA PACZKA JĘZYKOWA ?!! Myślałem że wprowadzi dubbing do nowych przygód a tu nic. Co dodała ta paczka to nie mam zielonego pojęcia bo napisy w Cenie Neutralności były już wcześniej. I jak tu się niedenerwować...

IMHO skoro ja mam takie problemy i pełno innych graczy to edycja rozszerzona okazała się jedną wielką klapą ze strony technicznej. Nie wiem jak można było takie bugi wypuścić ?

20080925184940

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 22:46, Lfdracon napisał:

> Wiem, ale jak to uaktywnić? :/
W jednej z jaskiń(chyba tej na wschodzie) w I akcie. Jak uaktywnić? Wystarczy, że dotkniesz
magicznego kręgu(łatwo poznasz - gdy do niego podejdziesz, zaświeci się na czerwono).
Analogicznie z innymi znakami. Ale one dopiero w późniejszych aktach.

Ach to to wiem. Myślałem, że resztę znaków trzeba jakoś uaktywnić i dodać talent. Na początku nawet mówią, że wystarczy dotknąć. Dzięki za informacje! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 21:22, Irc100 napisał:

U was w empikach już jest update? Mieszkam we Wrocławiu i w rynku nie było...


Ja od Wrocławia 116 kilometrów autobusem dokładnie jelenia Góra i tutaj w Empiku też nie ma jeszcze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 21:23, wdowiakm napisał:

> U was w empikach już jest update? Mieszkam we Wrocławiu i w rynku nie było...

Ja od Wrocławia 116 kilometrów autobusem dokładnie jelenia Góra i tutaj w Empiku też
nie ma jeszcze ;/


Jedyne co mnie pociesza to to:

http://www.empik.com/wiedzmin-update-pc-multimedia,prod3360005,p

"Data wydania: 2008-09-26" czyli jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 18:54, Grizzly. napisał:

Jaka ściema. Zupełnie nierozumiem jak CDP Red mogło wydać coś tak nie dopracowanego.
Co chwile widzę posty że ludzie mają problemy techniczne więc coś z ER jednak jest nie
tak. Ja wczoraj sobie ściągnołem patcha, nową przygodę i paczke językową.
Dzisiaj zainstalowałem a tu wielkie rozczarowanie :((( Jako że główną przygodę przeszedłem
to chciałem pograć w te dodatkowe. No i mam problem z teksturami, przykład podaje na
załączonym obrazku. Można ten błąd jakoś naprawić ?
Po drugie: PO CO DO JASNEJ CHO... JEST POLSKA PACZKA JĘZYKOWA ?!! Myślałem że wprowadzi
dubbing do nowych przygód a tu nic. Co dodała ta paczka to nie mam zielonego pojęcia
bo napisy w Cenie Neutralności były już wcześniej. I jak tu się niedenerwować...

IMHO skoro ja mam takie problemy i pełno innych graczy to edycja rozszerzona okazała
się jedną wielką klapą ze strony technicznej. Nie wiem jak można było takie bugi wypuścić
?

a ja powiem ze zadnych probleow nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 21:25, Irc100 napisał:

"Data wydania: 2008-09-26" czyli jutro


No to jutro czas iść do empiku jeszcze raz i mam nadzieję, że tym razem ten update tam będzie bo jak nie to sobie chyba to daruję ileż można czekać... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 21:29, wdowiakm napisał:

> "Data wydania: 2008-09-26" czyli jutro

No to jutro czas iść do empiku jeszcze raz i mam nadzieję, że tym razem ten update tam
będzie bo jak nie to sobie chyba to daruję ileż można czekać... ;/


Ja jeszcze zadzwonię do nich bo nie chcę marnować czasu na bezsensowne jechanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 21:28, lord0 napisał:

a ja powiem ze zadnych probleow nie mam :P


Wow, naprawdę !? Ale jesteś fajny, jak już się nacieszyłeś mógłbyś przestać drażnić tych co mają problemy. Twoje spamowanie Trolu w niczym nam nie pomoże a jedynie zaśmieca forum. Wyobrażasz sobie gdyby każdy z kilkunastu lub kilkudziesięciu tysięcy graczy miał napisać "a ja powiem ze zadnych probleow nie mam" jaki byłby śmietnik ? Poza tym mógłbyś pisać poprawną polszczyzną.

________________________

Dowiedziałem się już jak zrobić żeby w dodatkowych przygodach był dubbing -->
Ściągasz Cenę neutralności z tej strony > http://www.sciagnij.pl/programy/p/wiedzmin/4439 wrzucasz do foleru z patchem, odpalasz instalatora i po 5 minutach cieszysz się udźwiękowioną przygodą

Ale dalej mam problem z teksturami. Wie może ktoś jak to naprawić ? Przykład podaje na obrazku.

20080925221911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***SPOJLER***

Mam problem z bestią... zawsze jak rozwalę jej połowę życia, to mnie zabija ona lub barghesty. Sięgnąłem do poradnika i pisze, że lepiej mieć ze sobą eliksiry... to to ja też wiem, ale właśnie problem w tym, że do zrobienia Jaskółki (mam wcześniejszy save zanim klapą w dół zszedłem) potrzeba mi tego składnika na A..... . Zapomniałem, jak się nazywał.

I czy można jakoś Bestię pokonać ogłuszając ją Aardem? Tj. czy po którymś razie w końcu będzie ogłuszona? :P

***KONIEC SPOJLERA***


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 22:52, Kalejdoskop86 napisał:

I czy można jakoś Bestię pokonać ogłuszając ją Aardem? Tj. czy po którymś razie w końcu
będzie ogłuszona? :P

Nie można jej dobić po Aardzie, ale łatwo w ten sposób odrzucić barghesty i zyskać trochę czasu na rozmowę z Bestią solo ;] co do Aetheru... możesz go pozyskać z mózgów utopców, których pełno przy brzegu rzeki nocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować