Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

> ktoś widział może dziś w sklepach to mroczne widmo? mówię o update w wersji pudełkowej.
> w mm i empiku ani słychu, ani widu...
W sklepie gram.pl, Warszawa, stacja metra... Właśnie do domu przyniosłem.

@PtaQ15
> Dzisiaj dotarła do mnie paczka z update do wiedźmina po zainstalowaniu gra nie widzi
> dodatkowych przygód dlaczego? Jest na to rada?
>
> Pozdrawiam!

Przygody nie instalują się razem z patchem, są na osobnej płycie "Materiały dodatkowe"
damn... przecież to jest na pudełku napisane.


> > jedziesz do empiku i wydajesz kase, niby spoko ale na plytce sa tylko niezbedne
> rzeczy
> > (brak innch wersji jezykowych) oraz brak obu dodatkow. to niestety trzeba sciagnac
> ze
> > strony.
>
> Z tego co ludzie pisali to wszystko jest tylko pozostałe wersje językowe i dodatki znajdują
> się na płycie Materiały dodatkowe.

Bo tam są. Tylko trzeba czytać, co na pudełku napisali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 22:19, Grizzly. napisał:

> a ja powiem ze zadnych probleow nie mam :P

Wow, naprawdę !? Ale jesteś fajny, jak już się nacieszyłeś mógłbyś przestać drażnić tych
co mają problemy. Twoje spamowanie Trolu w niczym nam nie pomoże a jedynie zaśmieca forum.
Wyobrażasz sobie gdyby każdy z kilkunastu lub kilkudziesięciu tysięcy graczy miał napisać
"a ja powiem ze zadnych probleow nie mam" jaki byłby śmietnik ?


zazdroscisz ? smietnik mowisz ? a ty jestes juz chyba setna osoba ktora mowi ze mu patch zle dziala a jak by każdy z kilkunastu lub kilkudziesięciu tysięcy graczy napisal "a ja powiem ze zadnych probleow nie mam" to bylby swiety spokoj bo patch by dobrze dzialal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu Wiedźmin Update gra nie chce działać.
Wyświetla się tylko bład i możliwość wysłania raportu do MS.
Pojawia się jakiś błąd mss24.dll czy coś takiego
Próbowałem już to włączyć mimo wyłączenia większości procesów.
Czy ktokolwiek może mi pomóc z tym problemem?
Podobno to wina EAXa. Mimo wyłączenia błąd się powtarza.
Moja karta dźwiękowa: SoundBlaster X-Fi Fatal1ty Professional Series.

EDIT: Czy to prawda, że po zainstalowaniu Wiedźmin Update trzeba przechodzić
cały akt od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no niby wszystko fajnie. update instalowalem jakies 1.5h tylko jedna rzecz mnie strasznie wkurzyla. potrzeba wylaczenia firewalli oraz antyvirow. juz po paru minutach komp z podlaczeniem do neta lapie kilka wirusow a co dopiero po ponad godzinie pracy. po aktualizacji komputer obowiazkowa zamulal i musialem go skanowac kilkoma programami. dzieki CD projekt RED!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 15:46, Zauri napisał:

no niby wszystko fajnie. update instalowalem jakies 1.5h tylko jedna rzecz mnie strasznie
wkurzyla. potrzeba wylaczenia firewalli oraz antyvirow. juz po paru minutach komp z podlaczeniem
do neta lapie kilka wirusow a co dopiero po ponad godzinie pracy. po aktualizacji komputer
obowiazkowa zamulal i musialem go skanowac kilkoma programami. dzieki CD projekt RED!!


Jak już wyłączyłeś antyvira to było trzeba pofatygować się i wyjąc kabel od internetu z kompa.

A ja mam inny problem... nie mam żadnych nowych przygód. Grę mam od premiery i po przejściu jej nie grałem w nią ani nie aktualizowałem do czasu aż nie wyszedł ostatni update. Czy ktoś wie czemu nie ma u mnie nowych przygód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie: Czy na płytach z Wiedźmin Update są chińskie kwestie mówione? Szukałem i na płycie podstawowej i z dodatkami i nie mogę znaleźć a chętnie posłuchałbym jak Geralt brzmi po chińsku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe u mnie komp ma problemy z przemieleniem tego update''a, ostatni raz blue screen wyskoczył mi podczas instalacji Gearsów, gdzie miał do przerobienia, jakby nie patrzeć, trochę więcej danych.
Jak u was w ogóle wygląda instalka, bo u mnie po instalacji jak pojawia się komunikat, że będzie uaktualniał przez jakieś 2 godziny pojawia się jeszcze na pasku zakładka Witcher Patch, ale w procesach od razu ustawia się na"Brak odpowiedzi" i nie wiem czy od razu się zawiesza czy po prostu tak muli, bo użycie procka jest niewielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję język chiński jako jedyny jest dostępny tylko w formie tekstowej. Inna sprawa, że w ogóle jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie straciłem chęci na tego update gdyż według informacji dzisiaj update powinna być empiku ale nie ma jest wystawione na pułki Wiedźmin edycja rozszerzona. Więc zostałem zdegustowany całą sprawą bo ileż można czekać na poprawki. Wiem, że update można ściągnąć z sieci za darmo, ale chcę mieć wszystko na płytkach dołączone do mojej kolekcji. Pojadę do miasta jeszcze w poniedziałek i jak znów znajdę figę to niestety ale nie kupię tego uaktualnienia oraz jeśli CDP RED wyda Wiedźmina 2 to bardzo się zastanowię nad kupnem tego produktu bo naprawdę pokazali swój profesjonalizm ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Kolega ściągnął mi tego patcha ER, zarejestrowałem grę, wcześniej ją zreinstalowałem, włączam instalatora update''a i... stoi. Tzn. zatrzymał się na "Instalator sprawdzi, czy gra jest poprawnie zarejestrowana.(...)"
W środku jest takie drugie okienko charakterystyczne dla instalatorów na którym pisze "Instalacja składników redystrybucyjnych..."

I tak stoi... czy teraz ściąga się coś do gry? Jak tak to ile tego jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedną z bardziej denerwujących rzeczy jest to, że wiedźmin stoi przy lewej bądź prawej stronie ekranu, czy jest możliwość usadowienia go w centrum ekranu? Chodzi mi o widok TPP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 18:48, Mertionh napisał:

Jest jakieś alternatywne źródło download dla tej muzyki inspirowanej wiedźminem? Bo archiwum
z thewitcher.com jest uszkodzone.


Wiesz może czy ta muzyka dodana do edycji rozszerzonej różni się czymś od tego co dostaliśmy kupując grę ? Jest więcej utworów, jakieś nowe ? Bo jak tak to też sobie ściagnę tą paczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 18:43, magnetyzer napisał:

Jedną z bardziej denerwujących rzeczy jest to, że wiedźmin stoi przy lewej bądź prawej
stronie ekranu, czy jest możliwość usadowienia go w centrum ekranu? Chodzi mi o widok
TPP.


Nie sądzę, przynajmniej nigdy o czymś takim nie słyszałem. Na pudełku pisze "znad ramienia bohatera"

Co do update''u, jak zwykle CDP pokazał co potrafi :/

Odnośnie posta powyżej: To co było w premierowym wydaniu to ścieżka dźwiękowa z gry, a w ER dodają jeszcze muzykę inspirowaną grą. To dwie różne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 17:23, wdowiakm napisał:

Właśnie straciłem chęci na tego update gdyż według informacji dzisiaj update powinna
być empiku ale nie ma jest wystawione na pułki Wiedźmin edycja rozszerzona. Więc zostałem
zdegustowany całą sprawą bo ileż można czekać na poprawki. Wiem, że update można ściągnąć
z sieci za darmo, ale chcę mieć wszystko na płytkach dołączone do mojej kolekcji. Pojadę
do miasta jeszcze w poniedziałek i jak znów znajdę figę to niestety ale nie kupię tego
uaktualnienia oraz jeśli CDP RED wyda Wiedźmina 2 to bardzo się zastanowię nad kupnem
tego produktu bo naprawdę pokazali swój profesjonalizm ;/


Nie jestem pewin ale wydaje mi się że to akurat nie jest wina CDP Red, a empiku. Na stronie empik.com jest napisane że wiedźmin Update wyjdzie dopiero 30 września.
---> http://www.empik.com/wiedzmin-update-pc-multimedia,prod3360005,p?slotName=BoxRelated

Czyli zamiast w poniedziałek polecam iść do sklepu we wtorek xD Akurat będzie 30.09

---> Michal 1232

Dzięki za odpowiedź. To jak to co innego to sobie ściągnę. Wkońcu coś nowego dla ucha bo przy wiedźmin versus, słucham non-stop tej ścieżki dźwiękowej.. nie żeby mi się znudziła, ale dobrze jest usłyszeć coś nowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować