Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2008 o 13:03, Skie napisał:

czy komus zdarzyło sie, ze zgubił klucz i dostał nowy? Mam zarejstrowaną gre (na thewitcher
i w cdprojekcie) a mimo tego panowie pisza mi ze klucza nie da sie odzyskać. (Swój zgubiłem
w czasie przeprowadzki). Czy naprawde musze kupic nową grę, żeby mieć update :/
Jakiś precedens?

To panowie jakieś dyrdymały chyba prawią, bo nie wierzę, że nie potrafią wyciągnąć klucza z bazy kluczy zarejestrowanych , jaką na pewno posiadają. Tym bardziej gdybyś im pomógł podając dane, których użyłeś podczas jego rejestracji czy też danych rejestracji na oficjalnym forum (nick, e-mail, itd.). Wszystko zależy od dobrej woli człowieka, a nie niemożliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem strasznie czepialski jestem, ale te paski nie dają mi żyć : <
Spójrzcie, na obrazku może tak bardzo tego nie widać, ale w ruchu wygląda okropnie, i bardzo przeszkadza.
Paseczki są w każdej cutscence i rozmowie ; / Zobaczcie na obrazek. Jak to wygląda u was? Może wiecie jak to naprawić?

20080923152217

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 15:24, Badyl13 napisał:

Wiem, wiem strasznie czepialski jestem, ale te paski nie dają mi żyć : <
Spójrzcie, na obrazku może tak bardzo tego nie widać, ale w ruchu wygląda okropnie, i
bardzo przeszkadza.
Paseczki są w każdej cutscence i rozmowie ; / Zobaczcie na obrazek. Jak to wygląda u
was? Może wiecie jak to naprawić?


Hmm to mi wygląda na problemy z grafiką, podaj jaką masz kartę graficzną, a tak na szybko to spróbuj wyłączyć antialiasing, włącz synchronizację pionową, zaktualizuj sterowniki di wersji najnowszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 15:24, Badyl13 napisał:

Wiem, wiem strasznie czepialski jestem, ale te paski nie dają mi żyć : <
Spójrzcie, na obrazku może tak bardzo tego nie widać, ale w ruchu wygląda okropnie, i
bardzo przeszkadza.
Paseczki są w każdej cutscence i rozmowie ; / Zobaczcie na obrazek. Jak to wygląda u
was? Może wiecie jak to naprawić?



a spróbuj zainstalować jakiegoś patcha jesli tego nie zrobiłeś może to pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 17:49, Bobek94 napisał:

Albo po prostu przeinstaluj grę. Grało się na piratach co?


Zastanów się co piszesz, a dopiero wtedy klikaj "dodaj post"... Jak jest problem z grą to zawsze najprostszym rozwiązaniem jest oskarżanie o piractwo. Z resztą cóż, rocznik 94 mówi sam za siebie...

W każdym razie problem rozwiązany. Musiałem wymusić filtrowanie anizotropowe w panelu sterowania Nvidii, ponieważ ustawienia te z poziomu gry nie działają prawidłowo. Może to przydać się komuś z podobnym problemem. który sam miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 17:07, Spector 109948 napisał:

Znalazłem jakieś informacje o "Strands of Destiny: Deception" do Wiedźmina (przygoda)
no i nie wiem czy działa to w polskiej wersji czy trzeba czekać ?


Działa, ale musisz ściągnąć angielską paczkę językową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 20:07, destro177 napisał:

Zauważyliście że Update jest dostępny w sklepie? Błąd? Bo nie dostałem informacji że
coś wysłali.


Już jutro będzie dostępny dodatek w sklepach, przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 20:07, destro177 napisał:

Zauważyliście że Update jest dostępny w sklepie? Błąd? Bo nie dostałem informacji że
coś wysłali.


U mnie w sklepie nic niestety nie ma a szkoda bo bym sobie już pograł choć czasu mało ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 20:41, gpodoba napisał:

> Zauważyliście że Update jest dostępny w sklepie? Błąd? Bo nie dostałem informacji
że
> coś wysłali.

Już jutro będzie dostępny dodatek w sklepach, przynajmniej u mnie.


Jesteś pewien? Gdzie mieszkasz? I w jakim sklepie ma być jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 20:47, wdowiakm napisał:

>/.../ > U mnie w sklepie nic niestety nie ma a szkoda bo bym sobie już pograł choć czasu mało
;/

Ja zamówiłem dodatek w sklepie gram, ale i tak już gram, bo go ściągnąłem. Nie obyło się bez drobnego kłopotu, bo ściągnąłem i coś poszło źle, bo nie dokończyłem modyfikacji i musiałem ściągnąć drugi raz i przeinstalować grę, co trochę czasy zajęło. Dobre są te dwyrdzeniowe procesory, bo ściągałem i instalowałem a potem modyfikowałem grę, ale w czasie, jak to robiłem, oglądałem sobie telewizję na monitorze a wszystko szło samo, bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, miało być tak pięknie, wywiady miały być i w ogóle :/
Po instalacji nowego patcha chciałem zacząć grać od początku, z racji tego, że w grudniu zakończyłem przygodę na Wyzimie klasztornej więc niewiele pamiętam. No i wszystko fajnie szło aż zdechło przy końcu prologu, po filmiku ukazującym pogrzeb Leo. Zaczyna się wtedy ładować Wyzima i tak zostaje. Nie pomogło przeinstalowanie i ponowne zaaplikowanie patcha. Sprawdzałem swoje poprzednie sejwy i ta lokacja ładuje się normalnie. W związku z tym prośba o sejw albo autosejw gry zaraz po prologu. Te które mam zaczynają się dopiero w Wyzimie klasztornej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 00:03, Lone Wolf napisał:

A jak już napotkacie problem z cośtam cośtam mss32.dll to zmniejszcie poziom przyspieszania
sprzetowego dźwieku i nie włączajcie EAX dopóki redzi nie naprawią tego błędu.


miałem problemy z uruchomieniem wieśka i właśnie to rozwiązanie mi pomogło. dzięki...mam nadzieję, że wydajność gry, zwłaszcza w wyzimie polepszyła się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 11:23, Skwarek pl napisał:

Jak to jest z tym update''em, gdzieś słyszałem, że dla posiadaczy zarejestrowanej wersji
wieśka, update jest darmowy, ale wydaje mi się to troche nielogiczne.


Nielogicznie jest nagradzanie właścicieli oryginalnych wersji gry? Czy fakt, że patch jest darmowy?

A co do pytania: tak, do instalacji patcha potrzebny jest klucz wydrukowany z tyłu instrukcji. Za to od wersji 1.4 nie trzeba już wkładać płyty do napędu, gra jej nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie już ktoś czy te update można dostać już w sklepach? Bo jakoś ściągać mi się nie chce bo za dużo czasu a poza tym wole mieć na płytce. Wczoraj byłem w empiku i nie było a może już dzisiaj jest. Jest taka możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować