Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2008 o 20:34, wiedx1 napisał:

> Dobra nie pojmujesz świata jaki wykreował Sapkowski obawiam się. To jest świat brutalny

> podobny do naszego tam nie ma cukierkowości. To świat bez pardonu i taki stereotypowy

> święty rycerzyk byłby w tymże świecie brutalnie wyśmiany:)
a Zygfryd ? w końcu to pokorny rycerz zakonu płonącej róży ;]
Dranimrev ta na przykład pani jeziora :


Zasłonięta włosami jest - nie liczy się... :) Jeśli kogoś ruszają zielone biusty, to możemy ją i driady uznać za "nagie kobiety". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro przeszedłeś Efekt Uboczny to mógłbyś mi powiedzieć jaka powinna być kombinacja znaków na kamieniu w magazynie?? Próbuję od 10 minut ale nic nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 11:31, Thalanthas napisał:

skoro przeszedłeś Efekt Uboczny to mógłbyś mi powiedzieć jaka powinna być kombinacja
znaków na kamieniu w magazynie?? Próbuję od 10 minut ale nic nie wychodzi.



Aard, aard, aard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 12:06, e-pillot napisał:

> skoro przeszedłeś Efekt Uboczny to mógłbyś mi powiedzieć jaka powinna być kombinacja

> znaków na kamieniu w magazynie?? Próbuję od 10 minut ale nic nie wychodzi.


Aard, aard, aard.


Jeśli nawet taka Ci nie wejdzie, to spróbuj save\load. Ja tak miałem z kamieniem teleportującym nas w podstawowej wersji gry - prawidłowa kombinacja nie chciała zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z kolei problem z grafiką, kiedyś grałem w edycje podstawową i wszystko było OK, teraz wszystko to jakoś tak dziwnie wygląda, te wyblakłe poświaty, i obraz w paski...
Gra w Edycji Rozszerzonej.
PC:
C2D 2.4
2GB Ram
GF 8800GT 512 mb
Obrazek macie niżej, jakieś sugestie? Aha, i próbowałem zmiany sterowników ; /

20080922205445

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm w modzie "Efekt uboczny" dostaję "aż" całe 2 brązowe talenty. Jak na wielki komunikat, że więcej talentów w tej przygodzie nie dostanę i mam je dokładnie przemyśleć to trochę śmieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyhy, a ja przyuważyłem już dwa bugi w ER.

1. Gdzie podziała się dumna, wysoko podniesiona głowa Geralta? Teraz podczas rozmowy stoi tak dziwnie przykurczony...
2. Użyjcie opcji sygnetu - do końca rozmowy Geralt będzie podnosił rękę niczym DJ, i nie przestanie, dopóki nie wykonamy jakiejś akcji(chociażby poruszenia się).

I dla odmiany pozytywnie:
Jestem ogromnie zadowolony z osobnej torby na składniki alchemiczne. Wreszcie dotąd tak niewygodne noszenie składników z dominatami stało się opłacalne.

Badyl13:
Nie widzę niczego budzącego podejrzenia :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 00:39, Lfdracon napisał:

Hyhy, a ja przyuważyłem już dwa bugi w ER.

1. Gdzie podziała się dumna, wysoko podniesiona głowa Geralta? Teraz podczas rozmowy
stoi tak dziwnie przykurczony...
2. Użyjcie opcji sygnetu - do końca rozmowy Geralt będzie podnosił rękę niczym DJ, i
nie przestanie, dopóki nie wykonamy jakiejś akcji(chociażby poruszenia się).

I dla odmiany pozytywnie:
Jestem ogromnie zadowolony z osobnej torby na składniki alchemiczne. Wreszcie dotąd tak
niewygodne noszenie składników z dominatami stało się opłacalne.

Badyl13:
Nie widzę niczego budzącego podejrzenia :?


Może na tym zdjęciu tak bardzo tego nie widać, ale zauważ, że ekran jest taki jakby "w kratki".
Mógłbyś dać screena z tej rozmowy do porównania, jak to u Ciebie wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 07:25, Badyl13 napisał:

Mógłbyś dać screena z tej rozmowy do porównania, jak to u Ciebie wygląda?

Nie ma sprawy :)

Hmm... widzę nieznaczną różnicę mogącą wynikać z tego, że u Ciebie Vesemir mógł stać w mocniejszym świetle.

20080923081536

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 06:29, Jagged napisał:

czy ktos mi powie ale tak szczerze czy edycje ta nowa rzeczywiscie szsybciej chodzi i
lepiej dziala ? czy to taki pic tylko ?

Ładuje się szybciej, to fakt. Szybciej ładuje się też mapa/ekwipunek. To też fakt. A czy działa stabilniej...? Trudno powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 08:25, szypek26 napisał:

> czy ktos mi powie ale tak szczerze czy edycje ta nowa rzeczywiscie szsybciej chodzi
i
> lepiej dziala ? czy to taki pic tylko ?
Ładuje się szybciej, to fakt. Szybciej ładuje się też mapa/ekwipunek. To też fakt. A
czy działa stabilniej...? Trudno powiedzieć.



a moze powiedziec procentowo ile razy szybciej ? i czy faktycnzie oplaca sie sciagac te kilka GB ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 08:57, Jagged napisał:

a moze powiedziec procentowo ile razy szybciej ? i czy faktycnzie oplaca sie sciagac
te kilka GB ?


Moim zdaniem - warto. Chyba, ze jeszcze kilka dni sie wstrzymasz i zainwestujesz w Wiedzmin Update. Co ciekawe te pliki sciagaja sie dosc szybko i nie ma z nimi wiekszych problemow. A WU i tak kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2008 o 09:10, Wojman napisał:

Moim zdaniem - warto. Chyba, ze jeszcze kilka dni sie wstrzymasz i zainwestujesz w Wiedzmin
Update. Co ciekawe te pliki sciagaja sie dosc szybko i nie ma z nimi wiekszych problemow.
A WU i tak kupie.



nie spieszy mi sie za bardzo tak pytam poprostu, a mimo majac pierwsze wydanie i tak dostane cala gre rozszerzona za free (oczywiscie orginal, jakby ktos mial watpliwosci :) )
wiec poczekam spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 09:19, Lucek napisał:

U mnie po ściągnięciu rozszerzenia trochę zniekształciło gębę Zoltanowi :(

Widocznie oglądał ten sam film co bohaterka filmu "The Ring". Zostało mu 7 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 09:19, Lucek napisał:

U mnie po ściągnięciu rozszerzenia trochę zniekształciło gębę Zoltanowi :(

o boże, wygląda, jak bohater filmu człowiek- słoń.
czy wiadomo już kiedy konkretnie wiedźmin update będzie w sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 08:57, Jagged napisał:

a moze powiedziec procentowo ile razy szybciej ? i czy faktycnzie oplaca sie sciagac
te kilka GB ?


Na moim lepszym sprzęcie (konfiguracja na gs) wcześniej bez żadnego patcha Wyzima Klasztorna wczytywała się grubo ponad minutę, po patchu 1.2, który coś tam w kwestii wczytywania też poprawiał już około minuty, po zainstalowaniu ER to jest mniej niż 10 sekund za każdym razem, quciksave wreszcie mogę robić co kilka minut bez denerwowania się, bo to również mniej niż 5s (wcześniej to dochodziło nawet do 30) i... opcja wyłączenia autosave!, który we wcześniejszej edycji potrafił trwać dłużej niż wczytywanie się lokacji, a pojawiał się bardzo często, nie wiadomo po co, bo gra nawet na najwyższym poziomie trudności nie jest jakoś mocno trudna.
Także różnica jest kolosalna. Naprawdę warto poświęcić te 30-60 minut na ściągnięcie patcha i drugie tyle na jego instalację (przy czym na Vista idzie to znacznie szybciej niż na XP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy komus zdarzyło sie, ze zgubił klucz i dostał nowy? Mam zarejstrowaną gre (na thewitcher i w cdprojekcie) a mimo tego panowie pisza mi ze klucza nie da sie odzyskać. (Swój zgubiłem w czasie przeprowadzki). Czy naprawde musze kupic nową grę, żeby mieć update :/
Jakiś precedens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować