Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2008 o 23:32, Grizzly. napisał:

BTW Jak długo wam modyfikowało pliki gry ? U mnie pisze że może to nawet potrwać 2 godziny
:O. Przy 4-rdzeniowym procesorze !


U mnie to trwało mniej niż pół godziny na dwóch rdzeniach i Vista 64-Bit. Przy czym w FAQ na stronce Wiedźmina jest zaznaczone, że właśnie na systemie Vista idzie to trochę szybciej, nie wiem dlaczego, ale nie będę z tego powodu narzekał ;)

Przy okazji link do FAQ wersji Update:
http://www.thewitcher.com/community/pl/www/ee_update_faq.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 00:33, Viper napisał:

To też ciekawie:/
Ja narazie się pokusiłem na przygody oraz angielski pack i działa wszystko ok,synchronizacja
mowy z mimiką twarzy jest bardzo dobra,szkoda tylko że w angielskiej wersji a nie również
w polskiej...:/


Spróbowałem wczoraj jeszcze raz. Odinstalowałem i zainstalowałem ponownie grę, a później łatkę z już tylko polskim, angielskim i węgierskim. I dupa. W grze nawet nie pokazał się pasek do wyboru języków. Miałem grę wyłącznie z polskim dubbingiem.

Napisałem już w tej kwestii do pomocy technicznej CDP, ale nie spodziewam się sensownego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały problem. Nie wiem czy to jakiś błąd czy co ale podczas dialogów wszystko jest tak trochę "pokratkowane" . Przed ER nie było to aż tak widoczne. Mam ustawione wszystko na wysokie tylko wygładzania zniżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 08:29, Tevahr napisał:

Spróbowałem wczoraj jeszcze raz. Odinstalowałem i zainstalowałem ponownie grę, a później
łatkę z już tylko polskim, angielskim i węgierskim. I dupa. W grze nawet nie pokazał
się pasek do wyboru języków. Miałem grę wyłącznie z polskim dubbingiem.
Napisałem już w tej kwestii do pomocy technicznej CDP, ale nie spodziewam się sensownego
rozwiązania.


Coś mi się zdaje że CDP nie przetestował tego wynalazku zwanego "Updatem" należycie.
Ciekawe tylko że tak jak przy premierze wieśka tak i teraz są duże problemy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 22:39, Dexter McAaron napisał:

> /.../ > Yhy, i krzyż na drogę jak będziesz go próbował zainstalować. No, chyba że lubisz ściągać
kołogigowe pliki tak dla samej radości ściągania... :>

Bez przesady. Zamówiłem w sklepie gram.pl dodatek ale ściągnąłem dodatek już następnego dnia po tym, jak się ukazał. Pierwsze ściągnięcie było z błędem, ale drugie już nie i mam dodatek zainstalowany. A samo ściąganie bez "wspomagaczy" wręcz nie może się powieść - po zainstalowaniu sobie Free Download Manager ściągałem bez przeszkód i to w czasie oglądania na komputerowym monitorze telewizji. Owszem, lubię sobie ponarzekać na CDP, ale, jak już napisałem, bez przesady. Dodatek masz darmo i to trzeba też docenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy CDP jeszcze udostępni jakieś egzemplarze Update''u do kupienia na gram.p? Bo jak zwykle spóźniłem się trochę i mi przeszło koło nosa :/ A tak w ogóle, to KAŻDY posiadacz edycji podstawowej powinien mieć możliwość zakupu Update''u, a nie tylko garstka. W końcu ja też kupiłem tę grę, tak jak wszyscy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 13:45, Quatre napisał:

Wie ktoś może czy CDP jeszcze udostępni jakieś egzemplarze Update''u do kupienia na gram.p?
Bo jak zwykle spóźniłem się trochę i mi przeszło koło nosa :/ A tak w ogóle, to KAŻDY
posiadacz edycji podstawowej powinien mieć możliwość zakupu Update''u, a nie tylko garstka.
W końcu ja też kupiłem tę grę, tak jak wszyscy :/


Może spróbuj w jakimś sklepie z grami w swojej miejscowości. Wydaje mi się że Update powinien w pewnej ilości być wysłany również do sklepów tradycyjnych "analogowych" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 13:45, Quatre napisał:

KAŻDY
posiadacz edycji podstawowej powinien mieć możliwość zakupu Update''u, a nie tylko garstka.
W końcu ja też kupiłem tę grę, tak jak wszyscy :/


Zauwaz, ze po pierwsze ten update mozna sobie sciagnac. Po za tym zestaw Wiedzmin Update trafi takze do tradycyjnych sklepow, premiera bodajze jutro jesli dobrze pamietam. Nie ma to jak ponarzekac sobie, zeby tylko ponarzekac zamiast poszukac informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 13:53, Nufiko napisał:

Może spróbuj w jakimś sklepie z grami w swojej miejscowości. Wydaje mi się że Update
powinien w pewnej ilości być wysłany również do sklepów tradycyjnych "analogowych" :)

T jest pewna wiadomość, tzn. naprawdę część nakład przeznaczona byłą do tradycyjnej dystrybucji? Niezmiernie by mnie to ucieszyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 13:58, Wojman napisał:

Zauwaz, ze po pierwsze ten update mozna sobie sciagnac. Po za tym zestaw Wiedzmin Update
trafi takze do tradycyjnych sklepow, premiera bodajze jutro jesli dobrze pamietam. Nie
ma to jak ponarzekac sobie, zeby tylko ponarzekac zamiast poszukac informacji.

Jakoś płytki i materiały drukowane ciężko się ściąga przez internet :P
CDP zbyt jasno nie informował o tym updacie, jakieś przesuwania daty premiery na nie wiadomo kiedy, dlatego właśnie pytałem. Kto pyta, nie błądzi (bo kto fujara, to już nie wiadomo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 13:59, Quatre napisał:

T jest pewna wiadomość, tzn. naprawdę część nakład przeznaczona byłą do tradycyjnej dystrybucji?
Niezmiernie by mnie to ucieszyło :D


Właśnie sprawdziłem na stronie empiku i mają update w ofercie, więc jest duża szansa, że w innych sklepach też znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 13:58, Wojman napisał:

> /.../ . Nie > ma to jak ponarzekac sobie, zeby tylko ponarzekac zamiast poszukac informacji.

Ależ oczywiście! Jak człowiek sobie ponarzeka, od razu jest lepiej. W poprzednich postach narzekano, ze update mozna kupić, w tych, że nie można. Wszystkim nie dogodzisz...
A nawet Ty - nie narzekasz na narzekających? ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanko - czy ten update jest już w empikach?
nie ukamienujcie mnie jeśli było, ale zaraz kończę tyrę i jeśli jest to się wybiorę, a nie chcę na marne przedzierać się do ''centrum''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee...co proszę?? o.O

Nie rozumiem czemu wtrącając się do dyskusji urywasz z niej ostatni kawałek i zwracasz mi uwagę za coś, czego nie zrobiłem?? :/

Jeśli już, to ja akurat kupiłem sobie grzecznie już wcześniej całą ER w Empiku za calutkie 90 złotych. I jeśli już, odpowiadałem właśnie na narzekający post dura, który dziwił się why''oh''why update''a może ściągać każdy - chciałem go oświecić, że co najwyżej straci mniej lub więcej czasu na ściąganie dużego pliczku, gdyż bez rejestracji i tak go nie zainstaluje. I jeśli już, to co najwyżej narzekam na rozmiar zmian wprowadzonych przez owe rozszerzenie. Które może są, ale ani nie są tak wspaniałe jak to komicznie propagowało CDP z gramem, ani nie są czasami nawet dobre - vide kilka postaci zrobionych na gorsze plus niespodziewane wycieczki na pulpit...

Panie, nie przesadzaj Pan. Zanim zaczniesz moralizować, lepiej warto sprawdzić co się moralizuje bo inaczej samemu będzie się wymagało moralizowania... :> (aalee złota myśl mnie się strzeliła, woohoo!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 15:25, Dexter McAaron napisał:

/.../ > Panie, nie przesadzaj Pan. Zanim zaczniesz moralizować, lepiej warto sprawdzić co się
moralizuje bo inaczej samemu będzie się wymagało moralizowania... :> (aalee złota
myśl mnie się strzeliła, woohoo!)

A co napisałeś?
"Yhy, i krzyż na drogę jak będziesz go próbował zainstalować. No, chyba że lubisz ściągać kołogigowe pliki tak dla samej radości ściągania...:>"
No to Ci napisałem to, co napisałem. Bo ściągać można i nie jest to taki wielki problem - ja nawet ściągnąłem mimo tego, że zamówiłem update w sklepie. Tyle, że trzeba zainstalować sobie jakiś wspomagacz, bo inaczej trwa to długo, mnie wyświetliło się 280 godzin. A zarejestrować grę to niewielka fatyga - ja grę miałem zarejestrowaną a ktoś, kto jej nie zarejestrował może to zrobić od ręki - numer rejestracyjny ma na okładce instrukcji. Tak, że nie przesadzaj z pretensjami - raczej przeczytaj dokładnie i doszukaj się sensu tam, gdzie go nie znalazłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 15:42, KrzysztofMarek napisał:

Bo ściągać można i nie jest to taki wielki problem


Khem Wiedźmin to nie jest gra do której działania potrzebny jest internet wobec czego jeśli ktoś nie ma internetu ( a z tego co widziałem tu w temacie wcześniej było takich kilka co to od kolegi pisali) to sobie nie ściągnie samemu:)Czyli jest pewien problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[BANG! Odgłos głowy uderzającej z bezsilności o klawiaturę]

Naprawdę, zachęcam do bardziej ogólnikowego spojrzenia na całą sytuację niż zajęcie pozycji obronnych i 3mania się swojej opini "bo tak". Dur sugerował wcześniej, że w sytuacji gdy każdy może ściągnąć sobie pliczek, osoba mająca wersję spiraconą mogłaby z''update''ować ją bez problemów. Ja mu odpowiedziałem - przyznaję, w formie złośliwej - że bez zarejestrowanej wersji tylko straci czas na download. Co tu mają do rzeczy downloadmanagery, co tu ma do rzeczy czy i jak szybko można sobie grę zarejestrować? Ogólnie... WTF?

Okej, skończmy tę dyskusję, bo nie lubię gdy ktoś mi sugeruje że go nie rozumiem podczas gdy on nie może / nie chce zrozumieć mnie. -.-

A tak na marginesie... jestem troszkę niemiło zaskoczony Twoją reakcją, bo wpadając czasami na topic Polska...etc. lubiłem poczytać Twoje wpisy, choćby nawet dla samej przyjemności poczytania kogoś kto ma inne poglądy niż narzucany nam mainstream. A teraz... cóż, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować