Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Jak popchnąć śledztwo w II rozdziale od przodu? Już Vincenta odkryłem, mam jeszcze parę osób do wypytania. Czy muszę ich wypytywać i robić dla nich rzeczy, czy istnieje jakiś inny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 19:07, Grizzly. napisał:

Czyli zamiast w poniedziałek polecam iść do sklepu we wtorek xD Akurat będzie 30.09


Wczoraj była informacja, że update będzie w sklepach 26.09 czyli dzisiaj ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 19:07, Grizzly. napisał:

Nie jestem pewin ale wydaje mi się że to akurat nie jest wina CDP Red, a empiku. Na stronie
empik.com jest napisane że wiedźmin Update wyjdzie dopiero 30 września.


Olej Empik, a idz do Media Markt. Ja przed chwila wrocilem z MM ze swiezo zakupionym pakietem Wiedzmin Update. Teraz paczki jezykowe mi sie instaluja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie 4 rozdzialu chodzi o zdanie ze zjadarkami zawsze je widywałem koło mostu i na poloach a teraz nic no może na polach co jakiś czas się pojawi jedna czy dwie a tak to nic czy ktoś wie co może być przyczyną tego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 19:17, wdowiakm napisał:

> Czyli zamiast w poniedziałek polecam iść do sklepu we wtorek xD Akurat będzie 30.09


Wczoraj była informacja, że update będzie w sklepach 26.09 czyli dzisiaj ;/

Ja dostałem wczoraj zamawiając na gram.pl razem ze Stalkerem, a teraz właśnie instaluje patcha ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z instalacją edycji roz. update pojawia się taki komunikat:>SetupNew\setup.cpp(138)PAPP:PVENDOR:PGUID:$@WindowsXP Service Pack 3(2600)Non IE/Netscape11.0
Proszę o pomoc mam zarejestrowana wersję i łącze internetowe w czasie instalacji.Pozdrawiam

20080926195044

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 19:31, Wojman napisał:

A jesli ktos mi nie wierzy (a sa tacy? :)) to zobaczcie sobie screena. Przepraszam za
drugi post. :)


To ciekawe dlaczego empik tego jeszcze nie wprowadził do sprzedaży...
Innej opcji nie mam bo za daleko mam do MM bo aż całe 116 km a do empiku raptem 16 ;/
Już napisałem do empiku meila z zapytaniem ciekaw jestem co napiszą...
Mimo wszystko miłej zabawy życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2008 o 19:55, wdowiakm napisał:

To ciekawe dlaczego empik tego jeszcze nie wprowadził do sprzedaży...
Innej opcji nie mam bo za daleko mam do MM bo aż całe 116 km a do empiku raptem 16 ;/
Już napisałem do empiku meila z zapytaniem ciekaw jestem co napiszą...
Mimo wszystko miłej zabawy życzę :)


..że taką mają umowe i tyle.. albo hehe.. wogóle nic Ci nie napiszą xD A co do Mediamarkt, to próbowałem szukać w necie czy mają już update w sprzedaży i nic nie znalazłem, więc nie wiadomo czy we wszystkich MM w polsce jest już. MM mogło by się bardziej postarać o swoją stronę, Empik ma np. bardzo dobrą, z której wiadomo co kiedy i wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 19:51, mpanasiuk napisał:

Witam mam problem z instalacją edycji roz. update pojawia się taki komunikat:>SetupNew\setup.cpp(138)PAPP:PVENDOR:PGUID:$@WindowsXP
Service Pack 3(2600)Non IE/Netscape11.0
Proszę o pomoc mam zarejestrowana wersję i łącze internetowe w czasie instalacji.Pozdrawiam


Tez mam ten problem chodzi o to ze masz sp 3 zainstalowanego do windowsa a zeby bylo smiesznie na pudelku jest napisane ze "System Operacyjny musi posiadac dostepne aktualizacje". I moje pytanie brzmi czy mozna to jakos obejsc nie przeinstalowywujac windowsa xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 20:21, argetlam napisał:

> Witam mam problem z instalacją edycji roz. update pojawia się taki komunikat:>SetupNew\setup.cpp(138)PAPP:PVENDOR:PGUID:$@WindowsXP

> Service Pack 3(2600)Non IE/Netscape11.0
> Proszę o pomoc mam zarejestrowana wersję i łącze internetowe w czasie instalacji.Pozdrawiam


Tez mam ten problem chodzi o to ze masz sp 3 zainstalowanego do windowsa a zeby bylo
smiesznie na pudelku jest napisane ze "System Operacyjny musi posiadac dostepne aktualizacje".
I moje pytanie brzmi czy mozna to jakos obejsc nie przeinstalowywujac windowsa xp


tak wykasuj to co ściągnąłeś ściągnij jeszcze raz i powinno być dobrze. miałem to samo :P głupota tak ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra... teraz ściągam "english language pack". Ale chcę grać w pełni polskiej wersji... czy mimo wsyztsko muszę toto ściągnąć i zainstalować? Może mi ktoś wytłumaczyć jak to z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 20:41, Ćpunek01 napisał:

No dobra... teraz ściągam "english language pack". Ale chcę grać w pełni polskiej wersji...
czy mimo wsyztsko muszę toto ściągnąć i zainstalować? Może mi ktoś wytłumaczyć jak to
z tym jest?


Nie nie musisz, wystarczy zainstalować poslką paczkę językową ---> http://www.sciagnij.pl/programy/p/wiedzmin/4407

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 19:55, wdowiakm napisał:

Mimo wszystko miłej zabawy życzę :)


A dziekuje. Wlasnie Wiedzmina przeszedlem. :) I naprawde podobala mi sie ta gra, choc moim zdaniem V akt byl najmniej ciekawy ze wszystkich w calej grze. Ci co grali wiedza dlaczego. A teraz chwila przerwy i zaraz wezme sie za przechodzenie modow, ktore sa w zestawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 20:02, Grizzly. napisał:

A co do Mediamarkt,
to próbowałem szukać w necie czy mają już update w sprzedaży i nic nie znalazłem


To zadzwon do swojego lokalnego MM. Ja tak zrobilem gdy nie bylem pewny czy dostane w nim gre Mass Effect Edycja Kolekcjonerska. W szczescinskim MM jest jeszcze sporo pudelek z Wiedzmin Update.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować