Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

ja tu nie widzę błędu... chyba, że jakiś RED powie, że chcieli zrobić, żebyś musiał walczyć z tuzinem kikimor, ale im nie wyszło :P
jak biegniesz szybko - masz nagrodę, nie musisz się naparzać. i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie sytuacja z królową kikimor wyglądała inaczej. Kikimory tłoczyły się wokół mnie, ale bardziej niż atakiem były zainteresowane ucieczką przed własną królową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 13:45, T34 napisał:

Sprzedawanie patcha do gry za kasę jest conajmniej żenujące.

żenujące są wypowiedzi użytkowników, którzy się nie znają, a krytykują. patch jest za darmo do ściągnięcia, podobnie jak dodatkowe materiały ER. dopiero jeśli ktoś chce mieć to na półeczce na ładnych, tłoczonych płytkach, musi płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 13:45, T34 napisał:

Sprzedawanie patcha do gry za kasę jest conajmniej żenujące.


Nie musisz go kupować ^^ Jeśli masz zarejestrowaną grę to możesz sobie ściągnąć aktualizacje przez neta (coś koło 3 GB). Jednak nie wszyscy maja szybki transfer i wtedy dla nich lepsze będzie pudełko Update. Jeśli się nie mylę to kupując patcha w sklepie zyskuje się mocniejsze kartonowe pudełko no i opakowania na płyty DVD wraz z wytłoczonymi płytami z ładnym nadrukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Wiedźmin nie będzie się za bardzo wieszał na

Core 2 Duo E4600 2,4GHz

2GB ram DDR2

Geforce 8600GTS 256mb DDR3

???

Bo mam zamiar sobie kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 13:51, Mangekou napisał:

Mam nadzieję, że Wiedźmin nie będzie się za bardzo wieszał na

Core 2 Duo E4600 2,4GHz

2GB ram DDR2

Geforce 8600GTS 256mb DDR3

???

Bo mam zamiar sobie kupić


nie kupuj. spali ci kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze konto zalozone tylko po to, zeby trollowac. Jeszcze jeden taki numer i na glowne konto tez pojdzie BAN. A na razie na to konto idzie BAN, a na glowne degrad -1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pochwale się:). Wkońcu posiadając wieśka od premiery w polsce go ukończyłem. Wielu zapyta czemu? Odpowiem krótko: Pokonała mnie(mój stary komp) wyzima handlowa.
Gre skończyłem na poziomie 36, i najwięcej problemów to miałem z kościejem(Męczyłem się w uciekanie, odskoki itp a wystarczyło 10sec stylem silnym), gre ukończyłem jako neutralny(w banku po stronie zakonu).
To tyle jestem zachwycony finałowym filmikiem, a dokładniej tym że szykuje nam się ciekawa fabuła dodatku/częsci drugiej.
Dzieki za przeczytanie.
Pozdrawiam Solsth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie głupie dośc pytanko:D grał ktoś może w wiedzmina na geforce 6100? wiem, że ta karta to za przeproszeniem gó*** ale niestety bedzie musiala mi słuzyc, aż nie uzbieram na lepszą;/ Mam jakieś szanse na grę? Oczywiście wszystko na minimum itp. A może ktoś grał na radku x1200/1250? bo mam wybór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o integrówkę GF6100, na płytach głównych? Jeśli tak to 800x600 w najniższych detalach w demie mi cięło. Jeżeli jednak to osobna karta z własną pamięcią a nie lokowaną w Ramach kompa, to powinno działać płynnie w spatchowanym wiedziminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie ile będzi mógł ważyć patch zamieniający wiedźmina na edycje rozszerzoną ? Myślicie że może to być coś powyżej 0,5 Gb ? Bo ja się właśnie zastanawiam czy lepiej będzie kupić czy ściągnąć. Nie jestem pewny ale gdzieś czytałem że ER ma być dopiero na wrzesiń. Fajnie by było gdyby chociaż ten patch który będzie można ściągnąć za darmo byłby szybciej.

-->strajker

hehe.. mogliby taki scyzoryk dodać w polsce do ER.. albo koszulke :P No w końu ma to kosztować 19.90 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedni plik aktualizacyjny będzie ważył według słów ludzi z CDPR około 2GB. Reszta z całej 9GB zawartości dodatkowej to różne materiały dodatkowe (wersje językowe, soundtrack itp.) - większość z tych rzeczy będzie można ściągnąć w mniejszych plikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować