Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Ostatnio zakupiłem Update do Wiedźmina. Chciałem sprawdzić, jak to wszystko wygląda w praniu, ale trafiłem na bardzo niemiły błąd. Gdy spaceruję po Wyzimie jest OK, ale jak zagadam do NPC, po dialogu wszystko ulega rozmyciu. Co robić?

PS. U was gra też chodzi bez płyty w napędzie?

20081004151510

20081004151534

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 15:15, lewak napisał:

Ostatnio zakupiłem Update do Wiedźmina. Chciałem sprawdzić, jak to wszystko wygląda w
praniu, ale trafiłem na bardzo niemiły błąd. Gdy spaceruję po Wyzimie jest OK, ale jak
zagadam do NPC, po dialogu wszystko ulega rozmyciu. Co robić?

PS. U was gra też chodzi bez płyty w napędzie?


Wyłącz opcję "rozmycie tła" ( czy jakoś tak ) w opcjach graficznych.
Tak, też chodzi mi bez płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 16:08, Kris Blake napisał:

Tak, też chodzi mi bez płyty.


Ja kupiłem edycje rozszerzoną i mi chodzi z płytą ;/ Jak wam może chodzić bez niej? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 17:21, rybisiu napisał:

> Tak, też chodzi mi bez płyty.

Ja kupiłem edycje rozszerzoną i mi chodzi z płytą ;/ Jak wam może chodzić bez niej? :O


A jak instalowałeś byłeś podłączony do internetu? Bo mi też bez cd''ka działa.

P.S. To pomoże mi ktoś? Bo wszystkie obrazki typu karty sexu mam w niskiej rozdzielczosci.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 16:08, Kris Blake napisał:

Wyłącz opcję "rozmycie tła" ( czy jakoś tak ) w opcjach graficznych.
Tak, też chodzi mi bez płyty.


To już sprawdzałem wcześniej. Zresztą "rozmycie tła" jest aktywne tylko w dialogach, nie w rozgrywce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, rozwiązał ktoś brak języków dodatkowych w grze?
Kupiłem dzisiaj "update" i przy instalacji nie widzę języków takich jak np: ENG. Tylko PL, CZE, RUS i HUN.
Dostępne są natomiast wszystkie teksty a to dziwne bo na pudełku mam wyraźnie napisane, że dialogi też są we wszystkich językach.
Nie po to kupowałem ten upgrade aby znowu coś dociągać z internetu.
Gra się właśnie instaluje więc może to będzie dostępne ale póki co mnie zdziwiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 17:21, rybisiu napisał:

Ja kupiłem edycje rozszerzoną i mi chodzi z płytą ;/ Jak wam może chodzić bez niej? :O

już było wielokrotnie o tym na forum. po prostu działa bez płyty i tyle. nie wiem, może to zależy od tego, czy ściągałeś update z internetu, czy instalowałeś z płyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 18:33, Selv napisał:

Hm, rozwiązał ktoś brak języków dodatkowych w grze?
Kupiłem dzisiaj "update" i przy instalacji nie widzę języków takich jak np: ENG. Tylko
PL, CZE, RUS i HUN.
Dostępne są natomiast wszystkie teksty a to dziwne bo na pudełku mam wyraźnie napisane,
że dialogi też są we wszystkich językach.
Nie po to kupowałem ten upgrade aby znowu coś dociągać z internetu.
Gra się właśnie instaluje więc może to będzie dostępne ale póki co mnie zdziwiło.


Reszta języków jest na płycie z materiałami dodatkowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 18:33, jaceloth napisał:

> Ja kupiłem edycje rozszerzoną i mi chodzi z płytą ;/ Jak wam może chodzić bez niej?
:O
już było wielokrotnie o tym na forum. po prostu działa bez płyty i tyle. nie wiem, może
to zależy od tego, czy ściągałeś update z internetu, czy instalowałeś z płyty?


Kupiłem całą grę(nie update). Zrobiłem pełną instalacje(podczas której byłem podłączony do internetu). Zarejestrowałem ją, i nadal do uruchomienia wymaga płyty. Co zrobiłem nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie znikło do tej pory, to coś chyba poszło nie tak. Naprawdę długo ciągnie się tyko ten fragment, w którym jest napisane "może to potrwać do dwóch godzin" (w rzeczywistości zależnie od sprzętu trwa od 30 minut do kilku godzin).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z V rozdziałem kiedy mam sie przebić przez barykady (walcze po stronie ludzi) nie moge rozwalić tej ostatniej wale cały czas Ardem i nic.
Pomocy prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 19:45, GanD napisał:

Jeśli nie znikło do tej pory, to coś chyba poszło nie tak. Naprawdę długo ciągnie się
tyko ten fragment, w którym jest napisane "może to potrwać do dwóch godzin" (w rzeczywistości
zależnie od sprzętu trwa od 30 minut do kilku godzin).


To już minęło.
Ale teraz mam inny problem - wyskakuje mi ciągle, że nie zaktualizowane, a już ze 3 razy to robiłem i nic. Na stronie CDP pisze aby próbować.
Tak w ogóle będe musiał instalować raz jeszcze, bo przez przypadek nacisnąłem removepatch i teraz w ogóle instalować nie mogę tego nowego patcha.

P.S.
Najlepiej oba pliki (patrch i językowy) do głównego katalogu z grą, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie do posiadaczy wiedzmin update i nie tylko. Czy ktoś z was widział by w empikach sprzedawano je ? Wiem ,że można pobrać za darmo ale lepiej mieć pod ręką wszysto i dobrze też wiedzieć ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 20:00, Vaxinar napisał:

Najlepiej oba pliki (patrch i językowy) do głównego katalogu z grą, nie?


Pewnie tak, u mnie to wyglądało w ten sposób:
C:\Program Files (x86)\Wiedźmin\mega patch - a w tym ostatnim folderze:
TWEE_adventure_Side_Effects
TWEE_Polish_language_pack
TWEE_Upgrade

W cześniej miałem zainstalowany patch 1.3 i wszystko poszło bez problemu, w sumie trwało jakieś 30-40 minut (przy czym na Windows Vista idzie to znacznie szybciej, ja mam Vista 64-Bit).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować