Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2008 o 19:14, szypek26 napisał:

Em... Rozumiem, że ty kupiłeś edycję podstawową i dopiero później patchowałeś do 1.4,
tak? Bo jeśli masz ER, to wszystko jest na płytkach :P



Eh. Tak spatchowałem Podstawową :). Ale dzięki jeszcze raz. Działa mi Angielski dialog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh,ja miałem podobną sytuację.W IV akcie bodajże zażyłem przed wejściem do krypty "Jaskółke",ale zapomniałem uzupełnić innych eliksirów,więć postanowiłem póść do ogniska i pomedytować.Medytowałem 24 godziny,wstaje i patrze,a tu ciągle efekt "Jaskołki" ;D.To ide do krypty,zaczyna się walka z dwoma Gravierami,przez to,że mi coś siostra nawijała,to straciłem troche życia,ale późneij straasznie szybko mi się odnawiało ;PP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 15:02, Joannita napisał:

>

Spoiler

heh a ponoć w krypcie miały być,bo kawałek pancerza z krypty na brzegu już mam.

thx

> za odp.
Spoiler

No ponoć miał być ale nie ma, ja chyba godzinę wtedy szukałem, a ten kawałek jest
jeszcze chyba w V akcie do zdobycie w jednym miejscu.


Do 60 jeszcze nigdy nie dociągnąłem, za pierwszym razem skończyłem z 35 levelem grę na średnim poziomie, drugim razem jak przechodziłem to wszedłem do 3 katu z 21 levelem i wyszedłem z 47( na kuroliszkach levelowałem od 22 poziomu to 45 :D). Jak będę 3 raz przechodził to skończę grę na 70 ?? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 10:31, Joannita napisał:

> jeszcze chyba w V akcie do zdobycie w jednym miejscu.


Do 60 jeszcze nigdy nie dociągnąłem, za pierwszym razem skończyłem z 35 levelem grę na
średnim poziomie, drugim razem jak przechodziłem to wszedłem do 3 katu z 21 levelem i
wyszedłem z 47( na kuroliszkach levelowałem od 22 poziomu to 45 :D). Jak będę 3 raz przechodził
to skończę grę na 70 ?? ;P


A jest jakiś maksymalny lvl ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko ;] tylko prosze mnie nie pouczać czy coś w tym stylu gdyż dawno dawno mnie nie było na forum. Czy jeżeli mam edycje podstawową wiedź mina z 2007 roku a teraz weszła sama edycja rozszerzona do kupienia za te 20 złoty na gramie to nie będzie żadnych zgrzytów między tymi dwoma wersjami? Po polsku czy gra mi pójdzie bez szwanku? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2008 o 10:47, Kur0 napisał:

A jest jakiś maksymalny lvl ???


Chyba 60, a powyżej 55 już się talentów nie dostaje.
Zapomniałem powiedzieć że przechodząc grę 2 razem skończyłem na 57 poziomie, nie myślcie że to wysoki, niektórzy kończyli na 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin Update jest właśnie po to aby go zainstalować na wersji podstawowej więc nie będzie żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 11:09, Joannita napisał:

Zapomniałem powiedzieć że przechodząc grę 2 razem skończyłem na 57 poziomie, nie myślcie
że to wysoki, niektórzy kończyli na 60.


Szczerze mówiąc to tak wysoki lvl jest do niczego nie potrzebny. Pod koniec to już nie ma w co ładować talentów. Powinni zrobić limit do powiedzmy 40lvl, żeby nie dało się stworzyć uberpotężnego czegotoniepotrafiącego Wieśka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 11:10, Karharot napisał:

Wiedźmin Update jest właśnie po to aby go zainstalować na wersji podstawowej więc nie
będzie żadnych problemów.

Tak myślałem ,ale wolałem się upewnić ;p dziękuje bardzo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 11:09, Joannita napisał:

Zapomniałem powiedzieć że przechodząc grę 2 razem skończyłem na 57 poziomie, nie myślcie że to wysoki, niektórzy kończyli na 60.

Jedno pytanie. JAK?! Mi udało się chyba jedynie do 40-tego dobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynie doszedłem do 42.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 11:57, Reaper65 napisał:

Ja jedynie doszedłem do 42.


Do 50 poziomu całkiem trudno jest dojść. Trzeba dużo expić na kuroliszkach, bo z samych zadań dojdziemy góra do 35 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego akurat na kuroliszkach ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 12:13, 143872 napisał:

A dlaczego akurat na kuroliszkach ? ;>


Bo one dają najwięcej expa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 12:20, Kraju92 napisał:

Bo one dają najwięcej expa :P

Ale w późniejszej części gry kuroliszków będzie sporo tak samo jak w 2 kacie utopców na bagnach? Pytam bo jeszcze nie przeszedłem Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 12:29, 143872 napisał:

> Bo one dają najwięcej expa :P
Ale w późniejszej części gry kuroliszków będzie sporo tak samo jak w 2 kacie utopców
na bagnach? Pytam bo jeszcze nie przeszedłem Wiedźmina.


w różnych momentach gry różnych potworów nagle się robi "sporo"
kwestia tego gdzie ich szukasz, w katakumbach w chyba 4 akcie (no w tej wsi, nie jestem pewien numeru aktu) jest tyle nieumarłych że bez eliksirów dość trudno tam przeżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tzn. jest w akcie 4 bodajże jaskinia gdzie jest pełno kuroliszków. Jako że Ty będziesz miał bardziej napakowaną postać raczej one Ci nic nie zrobią, ale jest ich na tyle dużo że exp za expem idzie. Jak już wszystkich wybijesz, kładziesz się spać na kilka godzin i znowu respawnują się kuroliszki i znowu jest exp i tak można nabić nawet do 50 lvl. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 11:51, Lfdracon napisał:

> Zapomniałem powiedzieć że przechodząc grę 2 razem skończyłem na 57 poziomie, nie
myślcie że to wysoki, niektórzy kończyli na 60.
Jedno pytanie. JAK?! Mi udało się chyba jedynie do 40-tego dobić...

2 czy 3 strony temu pisałem jak to zrobić. Najlepsze miejsce to jaskinia z kuroliszkami w III akcie. Respawnują się one tam zawsze po 12 w nocy, i trzeba pamiętać żeby nie opuścić bagien jak się tam leveluje bo potem się wilki pojawiają.
Kraju92
W którym miejscu masz kuroliszki w IV akcie, na tyle by można było tam expić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za info napewno tam pójdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trzecim akcie to było ich sporo. A może mi ktoś powiedzieć gdzie można w IV znaleźć jakieś kuroliszki ? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować