Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2009 o 18:03, darth 16 napisał:

Heh, po raz drugi w ciągu ostatnich 30 dni ukończyłem Wieśka. I po raz drugi zadziwia
mnie, że Prolog, Rozdiał II i III są super, za to I,IV,V i Epilog są całkowicie wyprane
z klimatu.

Spoiler

Wieśmin chasającyw jakiejś wiosce i rtozwiązujący "wieśniackie" utrapienia?
Chyba nie taki jest Geralt.


A czytałeś książkę? Jeśli nie to radzę nadrobić zaległości. Wiedźmin właśnie miał, że tak powiem taką robotę jeździć po świecie i zabijać potworki- choćby opowiadanie kraniec świata.
***
Czytam sobie opowiadania ASa jest takie jedno- Muzykanci. Niby twórcy gry nie wykupili praw do innych opowiadań Asa a jedynie do cyklu wiedźmińskiego to jednak widać podobieństwa Bestii z gry do tych stworków z horroru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2009 o 05:57, sebastiano444 napisał:

Źle że go oskarżyłeś winny jest Reymont jak poszedł byś na cmentarz to zobaczył byś jego
prawdziwe zwłoki
Pomoge ci z sekcją : Kup u antykwariusza Zerikańskie owady i inne paskudztwa i jescze
książke ....sądowe (pierwszej części nie pamiętam)

Potem sie zorientowałem, ze to Rymond... Ale już sekcje robiłem i nie mam tam sejvu...:( A mnie brakuje jesszcze 2 sefirow więc mam problem. Jest inne wyjście jak zpowodowac żeby ze mną gadał? Może jak będę potrzebował tegoczegos co mi pozwoli wyjąć sefire z golema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem w akcie III. rozmawialem przez teleport z jakims kolesiem, zabralem jakis tam kamien, zabilem przywodce w kanalach i triss zaznaczyla na mapie jakis sygnal od salamandr kolo placu targowego. Ide tam i nie wiem gdzie mam wejsc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 11:41, mr chief napisał:

Może ty będziesz w stanie rozwiązać mój problem. (patrz 2/3 posty wyżej).



Spoiler

ja juz nie pamietam, ale ten detektyw jest kłamca



po za tym mozesz skorzystac z poradnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2009 o 11:42, Lukasz924 napisał:

Spoiler

ja juz nie pamietam, ale ten detektyw jest kłamca



po za tym mozesz skorzystac z poradnika

Wiem, ze jest kłamcą, ale mnie złe zrozumiałeś. Powiedziałem kalksteinowi, ze współpracuje z Salamandra a on ze mną od tego czasu nie chce gadac. I nie wiem co zrobić by zechciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 11:50, mr chief napisał:


>

Spoiler

ja juz nie pamietam, ale ten detektyw jest kłamca


>
> po za tym mozesz skorzystac z poradnika
Wiem, ze jest kłamcą, ale mnie złe zrozumiałeś. Powiedziałem kalksteinowi, ze współpracuje
z Salamandra a on ze mną od tego czasu nie chce gadac. I nie wiem co zrobić by zechciał.



w poradniku pisze bodajze ze on wlasnie nie bedzie z toba gadal ale w pozniejszych zadaniach i tak sie odezwie bo zadanie bedzie tego wymagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 11:51, Lukasz924 napisał:

w poradniku pisze bodajze ze on wlasnie nie bedzie z toba gadal ale w pozniejszych zadaniach
i tak sie odezwie bo zadanie bedzie tego wymagac

Dzięki:)!!! ,, I love you":D
Na przykład przy zadaniu z Golemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 13:01, mr chief napisał:

> w poradniku pisze bodajze ze on wlasnie nie bedzie z toba gadal ale w pozniejszych
zadaniach
> i tak sie odezwie bo zadanie bedzie tego wymagac
Dzięki:)!!! ,, I love you":D
Na przykład przy zadaniu z Golemem?


na przklad przy zebraniu sefirów i wejsciu do wiezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 11:38, Lukasz924 napisał:

jestem w akcie III. rozmawialem przez teleport z jakims kolesiem, zabralem jakis tam
kamien, zabilem przywodce w kanalach i triss zaznaczyla na mapie jakis sygnal od salamandr
kolo placu targowego. Ide tam i nie wiem gdzie mam wejsc??

Masz tak jakby taką małą szopę, są tam takie słabo wyróżniające się drzwi. Wystarczy trochę się rozejrzeć i nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 13:42, Joannita napisał:

> jestem w akcie III. rozmawialem przez teleport z jakims kolesiem, zabralem jakis
tam
> kamien, zabilem przywodce w kanalach i triss zaznaczyla na mapie jakis sygnal od
salamandr
> kolo placu targowego. Ide tam i nie wiem gdzie mam wejsc??
Masz tak jakby taką małą szopę, są tam takie słabo wyróżniające się drzwi. Wystarczy
trochę się rozejrzeć i nie ma problemu.



wiem ze jest szopa sa drzwi i jak otwieram pisze ze zamkniete. sa tez inne drzwi ale nic sie przy nich nie dzieje jak otwieram i sa male drzwiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytam. Jestem w IV tomie 5 księku i jest świetna. A co do tego czytania - tak, Wiedźmin miał zabijać potwory, ale tu cel był prosty - rozwalić Salamandrę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 19:35, darth 16 napisał:

Właśnie czytam. Jestem w IV tomie 5 księku i jest świetna. A co do tego czytania - tak,
Wiedźmin miał zabijać potwory, ale tu cel był prosty - rozwalić Salamandrę i tyle.

Uznaj to za rozwinięcie fabuły=> Wiedźmin musiał z czegoś żyć, a żył wiadomo z chlastania potworów. Poza tym dodatkowe questy wydłużają rozgrywkę i urozmaicają ją:) Musiał być taki jeden rozdział;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 17:54, Lukasz924 napisał:

za3aczam screena. te drzwi co sa zaznaczone pisze ze sa zamkniete

Hmm spróbuj kilka razy od nowa wczytać, zainstaluj najnowszego patcha jeśli nie masz, albo nowe sterowniki. A ostatecznie poleciłbym reinstal gry. A przy reinstalu update''uj tylko do wersji 1,2. Jednak warto jeszcze napisać do pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 19:35, darth 16 napisał:

Właśnie czytam. Jestem w IV tomie 5 księku i jest świetna. A co do tego czytania - tak,
Wiedźmin miał zabijać potwory, ale tu cel był prosty - rozwalić Salamandrę i tyle.

Cel prosty,ale bardzo ciekawie podana jego realizacja,a najlepsze smaczki są w II akcie,chodiz mi tu o intrygi,podejrzenia i spiski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co do gry demo. Otoz sciagnelem przeszedlem epilog i maly kawaleczek 1 aktu. Zalozmy ze jak juz kupie pelna wersje gry to czy bede mogl tego save z demo wrzucic do pelnej wersji? I wie ktos do ktrego momentu mozna grac w demo? Aha i jeszcze jedno pytanko :p Bo ja gralem kiedys u znajomego i pamietam ze w epilogu jak tam sie dostalem do labolatorium to potem moglem sobie jescze biegac bo zamku eliksir dla kogos tam musialem zrobic. Czy tak jest w tym nowym patchu ktory sciagnalem czy tak est w demu ze po prostu kiedy uzyje znaku na kamieniach blokujacych przejscie odrazu wlacza sie skrot i tam pisze ze wiedzmin sobie tma pojechal inni tam i jestem odrazu na obrzezach wyzimy.

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nie epilog, tylko prolog. Epilog to ostatni rozdział gry, zakończenie fabuły. Pod względem grywalności demo raczej nie różni się od pełnej gry - po ataku na Kaer Morhen również możesz pozwiedzać fortecę, przygotowując eliksir dla Triss. Co do zapisów gry... zawsze możesz spróbować: Moje dokumenty\The Witcher\saves

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować