Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2009 o 20:31, Rambowski napisał:

Mam pytanko co do gry demo. Otoz sciagnelem przeszedlem epilog i maly kawaleczek 1 aktu.
Zalozmy ze jak juz kupie pelna wersje gry to czy bede mogl tego save z demo wrzucic do
pelnej wersji?

Nie

Dnia 16.03.2009 o 20:31, Rambowski napisał:

I wie ktos do ktrego momentu mozna grac w demo?

Do końca :P

Dnia 16.03.2009 o 20:31, Rambowski napisał:

:p Bo ja gralem kiedys u znajomego i pamietam ze w epilogu jak tam sie dostalem do labolatorium
to potem moglem sobie jescze biegac bo zamku eliksir dla kogos tam musialem zrobic. Czy
tak jest w tym nowym patchu ktory sciagnalem czy tak est w demu ze po prostu kiedy uzyje
znaku na kamieniach blokujacych przejscie odrazu wlacza sie skrot i tam pisze ze wiedzmin
sobie tma pojechal inni tam i jestem odrazu na obrzezach wyzimy.

Nie grałem w demo, ale...

Spoiler

to po oddaniu eliksiru Triss, możesz pobiegać po zamku, ale żadnych questów nie ma. Jest filmik, jak wiedźmini palą ciało Leo i rozchodzą się po świecie. Zaczyna się I akt.

- Mówię o wersji full.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 20:31, Rambowski napisał:

przeszedlem epilog

Prolog ;)

Dnia 16.03.2009 o 20:31, Rambowski napisał:

Zalozmy ze jak juz kupie pelna wersje gry

A jeszcze nie masz? To kupuj bez wahania, czekasz, aż gra Ci się zestarzeje ;p

Dnia 16.03.2009 o 20:31, Rambowski napisał:

to czy bede mogl tego save z demo

Wątpię, żaden ból przejść ten moment od nowa, a save z dema nie jest chyba pełnowartościowy i służy tylko wersji demo. Nie musi tak być, ale wnioskując z późniejszej Twej wypowiedzi (rzekomy skrót), nie byłoby sensu.

Dnia 16.03.2009 o 20:31, Rambowski napisał:

I wie ktos do ktrego momentu mozna grac w demo?

Sam osobiście nie grałem i nie wiem, ale gdzieś pewnie urwie się drastycznie w I akcie, byś mógł z jeszcze większą ciekawością kupić grę i sprawdzić co było dalej. [Edit : Ok, skoro tak twierdzicie, niech będzie do końca aktu :P]

Dnia 16.03.2009 o 20:31, Rambowski napisał:

tam sie dostalem do labolatorium to potem moglem sobie jescze biegac bo zamku eliksir dla kogos tam
musialem zrobic.

Zarówno w podstawowej wersji, jak i rozszerzonej jest tak, że po walce z Savollą/Przerazą i ucieczce bandytów, masz czas, by sobie pochodzić po zamku, powalczyć, wykonać kilka minimisji i porozmawiać. Nic Cię wtedy nie goni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 09:55, Reaper65 napisał:

Z jakiego trybu kamery korzystacie w grze?



Zazwyczaj z umieszczonej na ramieniu Geralta, ale czasem też z niskiej izometrycznej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 10:04, franko113 napisał:

Zazwyczaj z umieszczonej na ramieniu Geralta, ale czasem też z niskiej izometrycznej....


Na której, twoim zdaniem gra się wygodniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 14:39, Reaper65 napisał:

Na której, twoim zdaniem gra się wygodniej?



Wydaje mi się, że na izometrycznej, ale i tak wolę tą znad ramienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 14:39, Reaper65 napisał:

> Zazwyczaj z umieszczonej na ramieniu Geralta, ale czasem też z niskiej izometrycznej....


Na której, twoim zdaniem gra się wygodniej?

Jeżeli chcesz mieć wszytko w zasiegu wzroku,dobrze widzieć walkę to użyj trybu izometrycznego.A jeżeli wszytsko ładnie,piknie i cacy to zzza pleców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zastanawialiście się obiektywnie nad atakami Geralta? Owszem, są niezwykle efektowne i ładnie animowane, ale... on się koszmarnie odsłania podczas walki :) Podczas wielu ataków przyjmuje takie pozycje, że nawet dziecko byłoby go w stanie trafić. Niemniej jednak fajnie wyglądają jego sekwencję, zawsze mam ubaw podczas stylu szybkiego jak Geralt robi salto w tył i ''od niechcenia'' tnie mieczem podczas obrotu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 21:13, KannX napisał:

Czy zastanawialiście się obiektywnie nad atakami Geralta? Owszem, są niezwykle efektowne
i ładnie animowane, ale... on się koszmarnie odsłania podczas walki :) Podczas wielu
ataków przyjmuje takie pozycje, że nawet dziecko byłoby go w stanie trafić. Niemniej
jednak fajnie wyglądają jego sekwencję, zawsze mam ubaw podczas stylu szybkiego jak Geralt
robi salto w tył i ''od niechcenia'' tnie mieczem podczas obrotu ;)



Rzeczywiście, strasznie się odsłania, ale jego ataki wyglądają tak fajnie, że mogę mu to wybaczyć... Zresztą starałem się kiedyś uczyć niektórych ciosów wiedzmińskich w realu, nawet nieźle wychodziło... No i fajnie wyglądało....:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem zadanie od jednego gościa z karczmy, wykonałem je i mam do niego wrócić, ale go nie ma... Mam przyjść o innej porze czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 22:41, Bartkula napisał:

Dostałem zadanie od jednego gościa z karczmy, wykonałem je i mam do niego wrócić, ale
go nie ma... Mam przyjść o innej porze czy jak?


Część gości w karczmie jest dostępna w dzień a część w nocy - dlatego warto odwiedzać karczmy w różnych porach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 22:41, Bartkula napisał:

Dostałem zadanie od jednego gościa z karczmy, wykonałem je i mam do niego wrócić, ale
go nie ma... Mam przyjść o innej porze czy jak?

Najpewniej to Konrad, ale on ci mówi kiedy masz do niego przyjść, żeby go zastać... nie słucha się całych rozmów, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 08:23, Bithda napisał:

Najpewniej to Konrad, ale on ci mówi kiedy masz do niego przyjść, żeby go zastać... nie
słucha się całych rozmów, co? :D

Nie, nie Konrad a Leuvaarden. A rozmów słucham, bo uwielbiam gry rpg. Po prostu nie mówił nic o porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 15:36, Bartkula napisał:

Nie, nie Konrad a Leuvaarden. A rozmów słucham, bo uwielbiam gry rpg. Po prostu nie mówił nic o porze.

Więc bądź chociaż łaskaw powiedzieć, o które zadanie chodzi... skoro mówisz o Leuvaardenie w karczmie, to chodzi o jakieś zadanie główne w Wyzimie Handlowej, tak? On cały czas kręci się po piętrze, na którym odbywało się przyjęcie, więc nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem go. Czasem może stać przy schodach. Jeśli ewidentnie go nie ma, wyjdź/wejdź z powrotem do karczmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzycie, co znów mi się przydarzyło!

Spoiler

Kiedy w III akcie wychodzimy z "Nowego Narakortu" i spotykamy Talara wraz z De Wettem możemy wybrać czy zabić tego pierwszego czy go uratować.

Najpierw żołnierze go zaatakowali, potem postanowiłem mu pomóc w ostatniej chwili. Podziękował mi, a po dialogu i tak zginął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 20:54, Reaper65 napisał:

Nie uwierzycie, co znów mi się przydarzyło!

Spoiler

Kiedy w III akcie wychodzimy z "Nowego
Narakortu" i spotykamy Talara wraz z De Wettem możemy wybrać czy zabić tego pierwszego
czy go uratować.

Najpierw żołnierze go zaatakowali, potem postanowiłem mu pomóc w
ostatniej chwili. Podziękował mi, a po dialogu i tak zginął.


Kumpel miał dokładnie taką sytuację,ja natomiast miałem wszystko w porządku.Jeśli masz zainstalowane wszystki patche to powinno wszystko grać jak należy.U mnie pomogło ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 21:23, watti napisał:

Kumpel miał dokładnie taką sytuację,ja natomiast miałem wszystko w porządku.Jeśli masz
zainstalowane wszystki patche to powinno wszystko grać jak należy.U mnie pomogło ;p


To pewnie był jakiś jednorazowy Bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować