Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Czy u was po patchu 1.5 też jest problem z szybkim zapisem gry? Z tego co pamiętam, dawniej robiło kilka zapisów a potem nadpisywało. W tej chwili u mnie za każdym razem tworzy nowy save. Jestem ledwie w wyzimie klasztornej i już mam ponad 80 zapisów O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 22:04, Astropath napisał:

Czy u was po patchu 1.5 też jest problem z szybkim zapisem gry? Z tego co pamiętam, dawniej
robiło kilka zapisów a potem nadpisywało. W tej chwili u mnie za każdym razem tworzy
nowy save. Jestem ledwie w wyzimie klasztornej i już mam ponad 80 zapisów O_o

U mnie od zawsze robiło każdy zapis na nowym slocie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 22:04, Astropath napisał:

Czy u was po patchu 1.5 też jest problem z szybkim zapisem gry? Z tego co pamiętam, dawniej
robiło kilka zapisów a potem nadpisywało. W tej chwili u mnie za każdym razem tworzy
nowy save. Jestem ledwie w wyzimie klasztornej i już mam ponad 80 zapisów O_o

Tak zawsze było na osobnym dlatego wywalałem te zapisy bo mi strasznie muliło jak chciałem wczytać:) Kurde mam nowego kompa chętnie bym zobaczył jak Wieśmak będzie na nim śmigał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tylko potwierdza jak wadliwa jest ludzka pamięć i jak różne gry mieszają się ze sobą. Pytałem dwóch kumpli o to przed napisaniem posta i jeden twierdził, że gra rezerwuje kilka slotów na quick savy (też mi się tak wydawało) a drugi, że gra zapisuje zawsze na jednym (wszyscy mamy oryginały, żeby nie było...). Pomyśleć, że ''naście lat temu rpgi były wymarłym gatunkiem a teraz człowiek nie może sie w tym natłoku odnaleźć. Oby hardcorowe symulatory lotu (współczesne i sci-fi) doświadczyły tego samego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że znamy datę konferencji na temat W2!

W najblizszym czasie, czyli na konferencji 25.III ujawnimy (z wlasnej nieprzymuszonej woli) sporo informacji zwiazanych z grupą CD Projekt i naszymi planami operacyjnymi na najbliższy czas.

http://www.bankier.pl/forum/temat_re-chyba-panowie-z-cdp-oklamuja-akcjonariuszy,8155862.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 17:29, Net_com napisał:

Gdzie w drugim akcie mogę znaleźć Zoltana ?

kręci się przed Szpitalem Lebiody lub w dzielnicy Nieludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 17:29, Net_com napisał:

Gdzie w drugim akcie mogę znaleźć Zoltana ?


Często łazi po mieście. Najłatwiej jest go znaleźć wieczorami w misiu kudłaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robię zadanie tajemnice wyzimy i mam już 9 sefirów , nie mogę dostać się na cmentarz bo obraziłem Vincenta i Talara , nie mogę też rozmawiać z Kalksteinem , co robić , żeby zdemaskować Reymonda i zakończyc ten akt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 12:01, Ostrowiak napisał:

Przesrane - musisz pozwolić fałszywemu Raymondowi na dokończenie "dzieła".

Czyli , on mi każe zabić Baraninę , a ja już udowodniłem ,że on jest niewinny , co robić ?
Prakrycznie zebralem już wszystkie poszlaki i zdobyłem 9 sefirów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanie odnośnie drzewka rozwoju postaci -
Jak rozwijam przypuśćmy Styl Silny Stalowy do III poziomu to w opcjach dod. mam np. cięcie w tętnice 25 % szansy i to jest w III poziomie tego stylu który mogę wykupić bez wcześniejszego wykupywania cięcia z 20 i 15 %

Teraz pytanie czy wystarczy wykupić ten dodatek na III pozomie stylu zeby miec te 25 % czy wczesniej tez trzeba wykupywac poprzednie 20 i 15 %


Net_com -> spróbuj zagadać z Baraniną.
Nie wiem czy to coś da, bo niby Talar i Meis otwieraja pozwalaja wejsc na cmentarz.
Aczkolwiek może Talar się już przestał fochać, i kaskę przyjmie z chęcią.
W ostateczności nie zdemaskujesz Detektywa...
Na przyszłość może troche poradnik czytaj bo takich sytuacji moze byc wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 14:02, sevrond napisał:

Witam, pytanie odnośnie drzewka rozwoju postaci -
Jak rozwijam przypuśćmy Styl Silny Stalowy do III poziomu to w opcjach dod. mam np. cięcie
w tętnice 25 % szansy i to jest w III poziomie tego stylu który mogę wykupić bez wcześniejszego
wykupywania cięcia z 20 i 15 %

Teraz pytanie czy wystarczy wykupić ten dodatek na III pozomie stylu zeby miec te 25
% czy wczesniej tez trzeba wykupywac poprzednie 20 i 15 %


Imho nie musisz już tamtych wykupywać czy też uczyć się (choć już dawno nie grałem), ale w ogóle nie kojarzę sytuacji żeby nie wykupić wcześniejszych poziomów Stylu Silnego przed III poziomem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o poziom stylu tylko o poziom dodatów do stylu np. jakieś dodatkowe obrażenia, nowe ciosy, dodatki do obrony itp. które sa z prawej strony kazdego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 14:02, sevrond napisał:

Witam, pytanie odnośnie drzewka rozwoju postaci -
Jak rozwijam przypuśćmy Styl Silny Stalowy do III poziomu to w opcjach dod. mam np. cięcie
w tętnice 25 % szansy i to jest w III poziomie tego stylu który mogę wykupić bez wcześniejszego
wykupywania cięcia z 20 i 15 %

Teraz pytanie czy wystarczy wykupić ten dodatek na III pozomie stylu zeby miec te 25
% czy wczesniej tez trzeba wykupywac poprzednie 20 i 15 %


W każdym stylu możesz wykonać kilka kombinacji czyli te 5poziomów. Jednak nie wystarczy kupić na poziomie 5 umiejętności żeby dostać pozostałe. Każdy skill który kupujesz dotyczy danego poziomu czyli dajmy na to na poziomie I masz wszystko więc atakujesz mocno ale na II nie masz nic więc drugi kombos będzie słabszy.

Dnia 07.03.2010 o 14:02, sevrond napisał:

Net_com -> spróbuj zagadać z Baraniną.
Nie wiem czy to coś da, bo niby Talar i Meis otwieraja pozwalaja wejsc na cmentarz.
Aczkolwiek może Talar się już przestał fochać, i kaskę przyjmie z chęcią.
W ostateczności nie zdemaskujesz Detektywa...
Na przyszłość może troche poradnik czytaj bo takich sytuacji moze byc wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 14:02, sevrond napisał:

Witam, pytanie odnośnie drzewka rozwoju postaci -
Jak rozwijam przypuśćmy Styl Silny Stalowy do III poziomu to w opcjach dod. mam np. cięcie
w tętnice 25 % szansy i to jest w III poziomie tego stylu który mogę wykupić bez wcześniejszego
wykupywania cięcia z 20 i 15 %

Teraz pytanie czy wystarczy wykupić ten dodatek na III pozomie stylu zeby miec te 25
% czy wczesniej tez trzeba wykupywac poprzednie 20 i 15 %


Działa to tak że każdy poziom danego sylu dodaje nowy cios do kombinacji czyli jak masz jakiś styl na pierwszym poziomie to kombinacja będzie się składała następująco: cios 1, cios 1..., a przy stylu rozwiniętym na np poziom 3 będzie wyglądała następująco (oczywiście jeśli nie zostanie przerwana): cios 1, cios 2, cios 3, cios 1.. i teraz rozwinięcie dodatkowego bonusa np cięcie w tętnice na 3 poziomie sprawia że tylko wyprowadzając cios 3 z kombsa masz szansę na wywołanie specjalnego efektu, aby móc przy wcześniejszych ciosach też wywołać dodatkowy efekt należy rozwinąć wcześniejsze opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować