Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

ale pomyśl o tych co mają problem z netem i za wszelką cenę w najbliższych latach się nie poprawi ,a te osoby też chcą zagrać.W Polsce net nie ejst tak stabilny jak w innych krajach, siec nie ejst aż tak dobrze rozwinieta. i co maja oni powiedzieć, ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 22:32, karolekx23x napisał:

ale pomyśl o tych co mają problem z netem i za wszelką cenę w najbliższych latach się
nie poprawi ,a te osoby też chcą zagrać.W Polsce net nie ejst tak stabilny jak w innych
krajach, siec nie ejst aż tak dobrze rozwinieta. i co maja oni powiedzieć, ja ?

No już bez przesady teraz praktycznie każdy kto ma kompa posiada również internet więc problemu raczej nie ma. Poza tym wydaje mi się, że chodzi tu o jednorazowe sprawdzenie przez internet audentyczności płyty a nie kontrolowanie gracza przez cały czas.
Aha a jak kogoś to razi to przecież można sobie zrobić obraz płyty i chyba daemon ma opcję usuwania takich zabezpieczeń albo gdy ma się już obraz to nawet nie trzeba nic usuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Net musisz mieć w trakcie całej rozgrywki.
Czyli grasz i net zawalił , jakieś przeciążenie i chyba pauza Ci wyskakuje i dopiero możesz grać jak net będzie chodził. Najgorzej jest w tych radiówkach, wystarczy sekunda braku neta i wywala z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 22:45, Witcher1990 napisał:


No już bez przesady teraz praktycznie każdy kto ma kompa posiada również internet więc
problemu raczej nie ma. Poza tym wydaje mi się, że chodzi tu o jednorazowe sprawdzenie
przez internet audentyczności płyty a nie kontrolowanie gracza przez cały czas.
Aha a jak kogoś to razi to przecież można sobie zrobić obraz płyty i chyba daemon ma
opcję usuwania takich zabezpieczeń albo gdy ma się już obraz to nawet nie trzeba nic
usuwać.


Do ostatnich gier ubisoftu potrzebny jest cały czas net, jak ci się rozłączy to pauzuje rozgrywkę, ja kiedyś miałem problem z netem, co jakiś czas się rozłączał i pauza by mnie strasznie irytowała.
Co do daemona to nie ma tak łatwo, przecież jakby się tak dało zrobić obraz to by ludzie nie narzekali. Ja ostatnio próbowałem zrobić obraz do Bioshocka2 żeby nie wkładać płyty jak gram w multi, niestety nie działało.
Mam nadzieje że CDPred dotrzyma swojego słowa że nie popiera takiego zabezpieczania gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sadze tam jest napisane że Wiedźmini jakoś wagodzili upadek. I nie pisało jak. Ma ktoś jakiś pomysł? i to raczej nie jest ten tradycyjny fikołek co jest stosowany np w Parkurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 22:48, karolekx23x napisał:

Net musisz mieć w trakcie całej rozgrywki.
Czyli grasz i net zawalił , jakieś przeciążenie i chyba pauza Ci wyskakuje i dopiero
możesz grać jak net będzie chodził. Najgorzej jest w tych radiówkach, wystarczy sekunda
braku neta i wywala z gry.


I tu się mylizs, Ubi zdaje sobie sprawę z istnienia takich nieciekawych rozwiązań jak radiówka, komunikat o braku połączenia wyskakuje bodaj po 5 sekundach od zarwania (albo i więcej, nie mam żadnej ich gry z tym zabezpieczeniem).
Co nie zmienia faktu, że jest to glupie ograniczanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2010 o 09:40, Ostrowiak napisał:

Zmutowana tkanka + trening + refleks = łagodzenie upadków.

A Parkour to się czta " parku''a ">.>

Ta odpowiedź mnie nie zadowala. I wiem jak to się czyta i pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2010 o 13:16, Sareth14 napisał:

Ta odpowiedź mnie nie zadowala.

Więc napisz do Sapkowskiego i spytaj...Skoro nie było opisane to skąd mamy wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2010 o 13:41, Longer napisał:


> Ta odpowiedź mnie nie zadowala.
Więc napisz do Sapkowskiego i spytaj...Skoro nie było opisane to skąd mamy wiedzieć?

Napisałem ''Jak myślicie''. Bym zapytał ale nie mam żadnego kontaktu do niego, sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2010 o 22:31, Sareth14 napisał:

W sadze tam jest napisane że Wiedźmini jakoś wagodzili upadek. I nie pisało jak. Ma ktoś
jakiś pomysł? i to raczej nie jest ten tradycyjny fikołek co jest stosowany np w Parkurze

Te ,,fikołek" to raz. Dwa opwoiadanie ziarno prawdy, jeśli się nie myle, wiedźmin walczył z bruxą i lecąc w ścianę złożył ręce w znak heliotropu ( może sie zwać inaczej) który złagodził uderzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2010 o 16:29, Sareth14 napisał:

Napisałem ''Jak myślicie''. Bym zapytał ale nie mam żadnego kontaktu do niego, sory


Ostrowiak odpowiedział na tyle ile się dało, może i Cię nie zadowala ta odpowiedź ale lepiej się nie da.
Mi wydaje się, że właśnie najbliżej temu jest parkour. Wygląda to realistycznie, zresztą skoro zwykłym ludziom jest tak ...najwygodniej i trudniej o kontuzję to i Geralta wyobrażam sobie podobnie. Bo na proste nogi nie ląduje na pewno ;)

Tylor2
>Te ,,fikołek" to raz. Dwa opwoiadanie ziarno prawdy, jeśli się nie myle, wiedźmin walczył z bruxą i lecąc w ścianę złożył ręce w znak heliotropu ( może sie zwać inaczej) który złagodził uderzenie.
Jednak tam tylko chronił się przed uderzeniem w ścianę. Bardziej chodzi o kontrolowane skoki, gdyby częściej używał znaku to było by to opisane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2010 o 22:31, Sareth14 napisał:

W sadze tam jest napisane że Wiedźmini jakoś wagodzili upadek. I nie pisało jak. Ma ktoś
jakiś pomysł? i to raczej nie jest ten tradycyjny fikołek co jest stosowany np w Parkurze

A niby gdzie tak jest napisane? Bo czytam właśnie czas pogardy i nic takiego nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 21:35, Witcher1990 napisał:

A niby gdzie tak jest napisane? Bo czytam właśnie czas pogardy i nic takiego nie znalazłem.


Ja po całości nic nie pamiętam XD
Owszem ćwiczyli JAK łagodzić upadek

Spoiler

- ścieżka Ciri -

ale nie było to nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 21:35, Witcher1990 napisał:

> W sadze tam jest napisane że Wiedźmini jakoś wagodzili upadek. I nie pisało jak.
Ma ktoś
> jakiś pomysł? i to raczej nie jest ten tradycyjny fikołek co jest stosowany np w
Parkurze
>
A niby gdzie tak jest napisane? Bo czytam właśnie czas pogardy i nic takiego nie znalazłem.

Lub gdy Ciri uciekała z Thanedd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 21:45, Ichibanboshi-kun napisał:

> A niby gdzie tak jest napisane? Bo czytam właśnie czas pogardy i nic takiego nie
znalazłem.

Ja po całości nic nie pamiętam XD
Owszem ćwiczyli JAK łagodzić upadek

Spoiler

- ścieżka Ciri -

ale nie było to nic specjalnego.

To była mordownia i tam nie ćwiczyli łagodzenia upadków tylko kontrole oddechu. Rany po prostu pisze, że miekko lądowali no to chyba każdy wie jak się upadek amortyzuje? Wystarczy nogi ugiąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2010 o 21:41, Ichibanboshi-kun napisał:

No ale o to mu chodziło i tyle.


Swoją drogą złoiłem dziś golema, ale tym razem postanowiłem go honorowo i walczyłem mieczem
jeno ;D To był dopiero pojedynek ;]

Da się?! O w rzyć, już lecę panie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 18:03, Bithda napisał:

Da się?! O w rzyć, już lecę panie! :P


No oczywiście że się da. Tak ja go zakosiłem, on to jest dopiero wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować