Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2007 o 13:51, Beliar-13 napisał:

A ja mam Intel Core 2 Duo E6600 2,4 @ 3,0 Ghz :P

no i co z tego? Co nas to obchodzi? Musisz se pospamować, weź se kartke i to napis, a potem czytaj aż się wkurzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta walka co była w tle tego filmiku. To jak się nie mylę walka z I tomu, "Ostatnie Życzenie". Jak Geralt miał odczarować strzygę. I mu się udało ( ta ruda dziewczynka 14 letnia to właśnie ex strzyga :P).
Mam pytanko ma ktoś link do całego filmiku a nie tylko urywników, pobrałem jeszcze jeden, ale tamten też był nie po kolei :/. Z góry dzięki za pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 21:39, ja33no napisał:

Ta walka co była w tle tego filmiku. To jak się nie mylę walka z I tomu, "Ostatnie Życzenie".
Jak Geralt miał odczarować strzygę. I mu się udało ( ta ruda dziewczynka 14 letnia to właśnie
ex strzyga :P).
Mam pytanko ma ktoś link do całego filmiku a nie tylko urywników, pobrałem jeszcze jeden, ale
tamten też był nie po kolei :/. Z góry dzięki za pomoc !


Jeżeli chodzi ci o cały filmik ze wstępu i zakończenia gry ( ten co widziałeś to była mieszanka filmików z początku i z zakończenia) to dopiero go zobaczysz po premierze gry. Wcześniej na pewno nie będzie udostępniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 23:27, fish13 napisał:

> Ta walka co była w tle tego filmiku. To jak się nie mylę walka z I tomu, "Ostatnie Życzenie".

> Jak Geralt miał odczarować strzygę. I mu się udało ( ta ruda dziewczynka 14 letnia to
właśnie
> ex strzyga :P).
> Mam pytanko ma ktoś link do całego filmiku a nie tylko urywników, pobrałem jeszcze jeden,
ale
> tamten też był nie po kolei :/. Z góry dzięki za pomoc !
>

Jeżeli chodzi ci o cały filmik ze wstępu i zakończenia gry ( ten co widziałeś to była mieszanka
filmików z początku i z zakończenia) to dopiero go zobaczysz po premierze gry. Wcześniej na
pewno nie będzie udostępniony.


Kolejny powód żeby grę kupić ( i tak to zrobię). Ale miło było by zobaczyć początkowy film ( ta walka o której pisałem ) przed premierom :)(chcę sprawdzić na ile moja wizja tej walki różni się z wizją CDPR).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol kupowac gre dla filmu? wiem ze ja kupisz bo napisales ale lepiej ja odpakowac i pograc a jak chcesz cos poogladac to obejrzyj jakas szmire na tvnie w piatek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 23:46, lancuch napisał:

lol kupowac gre dla filmu? wiem ze ja kupisz bo napisales ale lepiej ja odpakowac i pograc
a jak chcesz cos poogladac to obejrzyj jakas szmire na tvnie w piatek :P


Nie będę kupować gry dla filmu. To jest jeden z plusów ( malutki bo malutki ale jest ), przemawiających ZA zakupem Wiedźmina :). Dobre filmy pozwalają nam się lepiej wczuć w fabułę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz to moj brat chce z-upgradowac kompa (gramy na jednym) i ma zamiar kupic ten janowszy...chyba..hmm...4-rdzeniowy procsor (pisze teraz z Kanady [laptop] ) i tam w kanadzie te procki sa strasznie tanie. A ktos mi mowil ze ten Intel Penitum D mozna teraz w Polsce za 500zl kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli walka a la NWN
tez mi rewolucja..klikasz przeciwnika a automat załatwia resztę...
w g1 g2 walka to było wyzwanie a tutaj?
panowie, zeby nie wiem jaka fabuła była, to jak dadzą rzut izometryczny i ten styl walki to bedzie zaledwie dobra gra,lub tylko dostateczna
cos mi się widzi ze wyjdzie jak zawsze
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 01:06, Farmer Widomo napisał:

A teraz to moj brat chce z-upgradowac kompa (gramy na jednym) i ma zamiar kupic ten janowszy...chyba..hmm...4-rdzeniowy
procsor (pisze teraz z Kanady [laptop] ) i tam w kanadzie te procki sa strasznie tanie. A ktos
mi mowil ze ten Intel Penitum D mozna teraz w Polsce za 500zl kupic.



Ja bym powiedział, że Intel Pentium D możesz już dostać (nowy) 344zł, http://www.komputronik.pl/Procesory/Intel/Pentium_D__S775_dual_core_64_bit_/Intel_Pentium_D_925_S775_3_00_GHz__2x2MB_cac he_BOX/pelny,id,32710,s,1/
podobnie też z Intel Core Duo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 08:24, castlerock napisał:

czyli walka a la NWN
tez mi rewolucja..klikasz przeciwnika a automat załatwia resztę...
w g1 g2 walka to było wyzwanie a tutaj?
panowie, zeby nie wiem jaka fabuła była, to jak dadzą rzut izometryczny i ten styl walki to
bedzie zaledwie dobra gra,lub tylko dostateczna
cos mi się widzi ze wyjdzie jak zawsze
:(


Coś chyba nie doczytałeś dostępnych informacji - automat nie załatwia reszty, jedno szybkie kliknięcie nie wystarczy. Przed wypowiadaniem się wypadałoby albo czytać ze zrozumieniem, albo przeglądnąc większość dostępnych materiałów.

A całe G2 można było przejść bez problemu używając jednego szybkiego ciosu, więc zbytnim wyzwaniem walka (przynajmniej dla mnie) nie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 09:09, ad0 napisał:

> Coś chyba nie doczytałeś dostępnych informacji - automat nie załatwia reszty, jedno szybkie
kliknięcie nie wystarczy. Przed wypowiadaniem się wypadałoby albo czytać ze zrozumieniem, albo
przeglądnąc większość dostępnych materiałów.

A całe G2 można było przejść bez problemu używając jednego szybkiego ciosu, więc zbytnim wyzwaniem
walka (przynajmniej dla mnie) nie była.


alez drogi kolego te dostepne materiały daja coraz bardziej nieciekawy obraz tej produkcji,
tyle lat tworzenia kolosalny budzet ofensywa marketingowa itd.
jedynie fabuła skrzetnie ukrywana jest zatem daje jako taką nadzieję
i wybacz brachu, ale tak jak juz nieraz wspominałem
rzut izo i niemal turowa walka połaczona z niezbyt fortunnym sposobem sterowania (tak, tak, bo wiem swietnie ze multum graczy czekało na widok zza pleców coś na kształt gothica i wsad) zrobi z gry przecietniaka.
owszem wiem doskonale ze wszyscy ruszymy jak jeden maz aby wiedźmina kupić ale mam tez dziwne przeczucie ze spora cześć z nabywców po jakimś czasie zwiesi nosy na kwinte.
i błagam nie zarzucaj mi czytania bez zrozumienia bo akurat świetnie mi to idzie z racji wykonywanego zawodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2007 o 09:21, castlerock napisał:

alez drogi kolego te dostepne materiały daja coraz bardziej nieciekawy obraz tej produkcji,

tyle lat tworzenia kolosalny budzet ofensywa marketingowa itd.
jedynie fabuła skrzetnie ukrywana jest zatem daje jako taką nadzieję

no tak w końcu mamy kilka możliwości wyboru a każda nasza decyzja wpływa na dalszy los fabuły i rozwój akcji.

Dnia 07.08.2007 o 09:21, castlerock napisał:

i wybacz brachu, ale tak jak juz nieraz wspominałem
rzut izo i niemal turowa walka połaczona z niezbyt fortunnym sposobem sterowania (tak, tak,
bo wiem swietnie ze multum graczy czekało na widok zza pleców coś na kształt gothica i wsad)
zrobi z gry przecietniaka.

niestety.Gdy ogladalem filmik na ktorym byla prezentowana walka i poruszanie sie, niezmiernie sie zdziwilem.Myslalem ze w tej grze bedzie widok zza plecow, bedziemy chodzic albo wsad albo strzalkami a tu co?
trzeba zaznaczac droge do przebycia a kamera tez jest zle ustawiona.Poza tym walka sprowadza sie do klikania myszka na przeciwniku co czyni z wiedźmina niemalże hack''n slasha.Porażka.

Dnia 07.08.2007 o 09:21, castlerock napisał:

owszem wiem doskonale ze wszyscy ruszymy jak jeden maz aby wiedźmina kupić ale mam tez dziwne
przeczucie ze spora cześć z nabywców po jakimś czasie zwiesi nosy na kwinte.
i błagam nie zarzucaj mi czytania bez zrozumienia bo akurat świetnie mi to idzie z racji wykonywanego
zawodu ;)

Miejmy nadzieje że jednak tak sie nie stanie i gra mimo tych wad bedzie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 08:24, castlerock napisał:

czyli walka a la NWN
tez mi rewolucja..klikasz przeciwnika a automat załatwia resztę...
w g1 g2 walka to było wyzwanie a tutaj?
panowie, zeby nie wiem jaka fabuła była, to jak dadzą rzut izometryczny i ten styl walki to
bedzie zaledwie dobra gra,lub tylko dostateczna
cos mi się widzi ze wyjdzie jak zawsze
:(


Według mnie akcja będzie :P. Jest przecież "rytm walki", trzeba klikać w odpowiednim momencie. W Gothicu i tak wystarczyło walić z lewej do prawej i z prawej do lewej :P. Zdecydowanie bardziej wolałem Fable, ponieważ jakoś częściej używałem innych opcji.

PS: Choc muszę przyznać, że czasami, bardziej dla rozrywki używałem w Gothicu innych taktyk (np. te golemy co serca trzeba im było "wyrwać" ;) [ ze skały magią ])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś mi tłumaczył wczesniej, ze taka walka poruszanie i rzut izo potrafi wciągnąc tylko trzeba sie przemóc. zasadniczo sie z tym zgodziłem tyle że problem mam taki iż w kilku grach pomimo szczerych chęci przemóc mi się nie udało.
a sam fakt ze to nasz rodzimy kultowy bohater fantasy w roli glównej wystapi i ze od wyborów jakie dokona bedzie dobry lub zły coraz slabiej do mnie przemawia. w wielu grach przeciez mamy takie rozwiązanie - typu: zabijesz gościa dobrego - zle, nie zabijesz - dobrze. a ze pchniemy fabułe w innym kierunku to gra sie troche inaczej potoczy to tez zadna rewelka.
oj, coś dziś pesymista jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może ucieszy Cię ta wiadomość (cytat z CDA):

"Pierwszym z nich jest nowe ustawienie kamery (domyślne, można ją w dowolnym momencie samodzielnie przestawić) pokazujące akcję tak jak w grach Lost Planet czy Ghost Recon: Advenced Warfighter."

Co prawda nie zmieni to sposobu sterowania, ale wydaje mi się, że będzie to widok bliższy Twoim upodobaniom. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 10:52, castlerock napisał:

ktoś mi tłumaczył wczesniej, ze taka walka poruszanie i rzut izo potrafi wciągnąc tylko trzeba
sie przemóc. zasadniczo sie z tym zgodziłem tyle że problem mam taki iż w kilku grach pomimo
szczerych chęci przemóc mi się nie udało.
a sam fakt ze to nasz rodzimy kultowy bohater fantasy w roli glównej wystapi i ze od wyborów
jakie dokona bedzie dobry lub zły coraz slabiej do mnie przemawia. w wielu grach przeciez mamy
takie rozwiązanie - typu: zabijesz gościa dobrego - zle, nie zabijesz - dobrze. a ze pchniemy
fabułe w innym kierunku to gra sie troche inaczej potoczy to tez zadna rewelka.
oj, coś dziś pesymista jestem ;)


Mi rzut izometryczny już nie przeszkadza :P. Bardzo lubię Neverwinter Night 2, dlatego tak czekam na Wiedźmina :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować