Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

MMM....Mam nadzieje że EK Witchera jeszcze bedzie dostepna bo sie zalamie chybaa:/:/:/

A wogole to marze zeby wreszcie podali wymagania sprzetowe bo chce sie wreszcie upewnic czy mi pojdzie - ale chyba powinno pojsc na Athlonie 64 3500, 1GB RAM-u i GeForce 7600 GS, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 19:46, lancuch napisał:

> Czemu 1 Ghz ramu ? xD
lol nie slyszales o tej nowej technoligi obcych??? robia swoje statki na ramach ktore
maja 1 ghz ;]

l:D A najlepiej mieć więcej wtefy jak najadą (nalecą?) na ziemie można ich przekupić jednym Ramem (koniecznie 1 Ghz) i cie nie zbiją.... chałupy nie spalą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 21:45, StroggMan napisał:

MMM....Mam nadzieje że EK Witchera jeszcze bedzie dostepna bo sie zalamie chybaa:/:/:/

A wogole to marze zeby wreszcie podali wymagania sprzetowe bo chce sie wreszcie upewnic czy
mi pojdzie - ale chyba powinno pojsc na Athlonie 64 3500, 1GB RAM-u i GeForce 7600 GS, no nie?

Niedawno był nwes że uruchomiono zpowrotem listę rezerwową. Poszukaj na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 19:46, lancuch napisał:

> Czemu 1 Ghz ramu ? xD
lol nie slyszales o tej nowej technoligi obcych??? robia swoje statki na ramach ktore
maja 1 ghz ;]


No akurat jak masz sporo kasy i dobrą płytę główną to możesz kupić ram o taktowaniu 1ghz (dokładnie 1066mhz) a nawet 1.2ghz. Mnie stać tylko na 2gb 800mhz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 22:43, StroggMan napisał:

Ale co sadzicie czy mi pojdzie wiedzmin na GeForce 7600 GS, Athlonie 64 3500+ i 1GB RAM-u??
Bo mnie rozsadza ponieta i niecierpliwosc :PP


Wymagania na średnie masz dane kilka stron wstecz. Powiem tak ja liczę, że wiedźmin ruszy na moim Athlon xp 2000+, 768MB ram i radeon 9550GT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 22:58, Nufiko napisał:


Moim zdaniem to ruszy ci tylko wtedy jeśli użyjesz jakiegoś programu zmniejszającego wymagania gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie macie się czym martwić :). Ja to dopiero mogę mieć obawy: AMD Athlon XP 2 GHz (nie znam dokładnego modelu), 512 MB RAM, GeForce 5200 FX 128 MB. Pójdzie :)? Myślę, że tak. Optymalizacja zbije aktualne wymagania do powiedzmy 2,3 GHZ, 512 MB RAM i karta 256 MB. Jak nie pójdzie... cóż, kupi się jakiś RAM, podkręci się proca, a grafika... hymm... zaczynają się problemy :D. Oj najwyżej pogram na najniższych ustawieniach :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 11:06, JayC napisał:

Też nie macie się czym martwić :). Ja to dopiero mogę mieć obawy: AMD Athlon XP 2 GHz (nie
znam dokładnego modelu), 512 MB RAM, GeForce 5200 FX 128 MB. Pójdzie :)? Myślę, że tak. Optymalizacja
zbije aktualne wymagania do powiedzmy 2,3 GHZ, 512 MB RAM i karta 256 MB. Jak nie pójdzie...
cóż, kupi się jakiś RAM, podkręci się proca, a grafika... hymm... zaczynają się problemy :D.
Oj najwyżej pogram na najniższych ustawieniach :D.



Ja na twoim miejscu, aż tak pewny bym nie był. Mam 5500 128 MB i zamierzam wymienić na 7900, bo właśnie się obawiałem, że mi po prostu nie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście dzisiejszy news na gram.pl ???? Wiedźmin uznany najlepszą gra PC na tegorocznych targach E3. Kurcze a do Października tak jeszcze daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 20:21, Joannita napisał:

Widzieliście dzisiejszy news na gram.pl ???? Wiedźmin uznany najlepszą gra PC na tegorocznych
targach E3. Kurcze a do Października tak jeszcze daleko.

nom szkoda ze tak daleko ale wole sobie pograc w wiedzmina ktory jest wykonczony na 200% niz grac w wiedzmina ala g3 gdzie sa takie bledy ze glowa boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 06:34, Abi Dalzim napisał:

Zauważyliście jak na gram.pl zrobiło się cicho nagle o Wiedźminie?
Czyżby urlopy w CDP? ;)


na to wygląda :D
tylko jedna wzmianka na tydzień :D
widać spece od forumowego marketingu odpoczywają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 07:42, castlerock napisał:

widać spece od forumowego marketingu odpoczywają ;)

Albo to kolejny "chłyt martetindody": zawalić nas najpierw informacjami, poczekać aż nam uszami wyjdzie, potem nie dawać nic, aż sami zaczniemy się prosić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i musze przyznać że skutecznym to jest. na przykładzie własnej osoby mozesz to ty i ja zaobserwować. najpierw człowiek wkurza się że byle za przeproszeniem pierdniecie twórców gry staje hitem dnia na gram.pl, pojawiają sie dziesiatki i setki komentarzy - ma się dosyć tego szumu w temacie gry, a pozniej jak sie wyciszy, człek sam zaczyna pytać czemu taka cisza....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 09:07, fish13 napisał:

A może to cisza przed burzą. Przed premierą jak nas zaleją informacjami to nam się aż nie dobrze
zrobi.


Mi sie wydaje, że zrobili wszystko co było możliwe i teraz nam jest dane tylko czekać na premierę no chyba, że we wrześniu coś się ruszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować