Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2007 o 09:16, JohnYCokos napisał:

Ciekawe czy będzie jeszcze można dostać edycje kolekcjonerskie gry?
Może uda mi się jeszcze załapać na liście rezerwowej.

10 dni przed premierą to raczej marne szanse, ale na allegro na pewno znajdziesz kilka egzemplarzy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś powątpiewam w to, żeby ktokolwiek mógł zamówić na dziesięć dni przed pre-orderem edycję kolekcjonerską. Musisz naprawdę urodzić się pod szczęśliwą gwiazdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W galerii, na oficjalnej stronie Wiedźmina, pojawiły się "nowe" screeny. :) Zapraszam do oglądania.
http://www.thewitcher.com/community/pl/screenshots/latest/
Jednym z ciekawszych screenów jest ten przedstawiający walkę z Wilkołakiem. Bardzo fajnie oddano gabaryty i wygląd stwora (wygląda prawie tak jak je zawsze sobie wyobrażałem ;)). Do tego bardzo ładnie wygląda jego "futerko". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 16:20, Lex napisał:

W galerii, na oficjalnej stronie Wiedźmina, pojawiły się "nowe" screeny. :) Zapraszam do oglądania.
http://www.thewitcher.com/community/pl/screenshots/latest/
Jednym z ciekawszych screenów jest ten przedstawiający walkę z Wilkołakiem. Bardzo fajnie oddano
gabaryty i wygląd stwora (wygląda prawie tak jak je zawsze sobie wyobrażałem ;)). Do tego bardzo
ładnie wygląda jego "futerko". :)


Cóż, dodam także od siebie kilka zdań. Zatem tak - jestem coraz bardziej przekonany o tym, że Wiedźmin będzie jednym z tych cRPGów, jakie naprawdę polubię i to nie tylko ze względu na samo osadzenie gry w realiach wiedźmińskich, ale także z powodu klarownej pracy grafików.
Zaiste, powiadam, nie jestem zdolny opisać swej fascynacji owymi screenami, choć mój obiektywizm podszeptuje cicho - "czegoś tu brak". Czego? Tego już nie wiem, ale w niektórych obrazkach mógłbym doszukiwać się pewnym niedogodności i błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 16:20, Lex napisał:

W galerii, na oficjalnej stronie Wiedźmina, pojawiły się "nowe" screeny. :) Zapraszam do oglądania.
http://www.thewitcher.com/community/pl/screenshots/latest/
Jednym z ciekawszych screenów jest ten przedstawiający walkę z Wilkołakiem. Bardzo fajnie oddano
gabaryty i wygląd stwora (wygląda prawie tak jak je zawsze sobie wyobrażałem ;)). Do tego bardzo
ładnie wygląda jego "futerko". :)


Sorki LEX, że zapytam publicznie, ale mam mniej więcej takiego samego kompa jak twój... i mam straszne obawy... Myślisz że na GF 6600 GT pójdzie??? bo juz sie zastanawiam nad wymianą kompa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 16:20, Lex napisał:

Jednym z ciekawszych screenów jest ten przedstawiający walkę z Wilkołakiem. Bardzo fajnie oddano
gabaryty i wygląd stwora (wygląda prawie tak jak je zawsze sobie wyobrażałem


Pozostałe screeny równiez wygladają całkiem fajnie i nie rozumiem ciągłego narzekania niektórych osób , że wymagania gry w porównaniu do grafiki są za duże.Grafika wyglada całkiem nieźle , oczywiście o ile screeny wiernie oddają wygląd gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A poza tym, nikt nie powiedział czy to są pełne możliwości silnika gry. A jeśli to tylko minimum z tego, co graficznie może zaoferować nasz Wiedźmin? Nie dzielcie skóry na Wiedźminie,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 18:39, nazgul47 napisał:

A poza tym, nikt nie powiedział czy to są pełne możliwości silnika gry. A jeśli to tylko minimum
z tego, co graficznie może zaoferować nasz Wiedźmin? Nie dzielcie skóry na Wiedźminie,...

a da sie tak? ja jestem tylko ciekaw jak ja bede trzepal te kombosy ktore widzialem na gemeplejach i mam obawe ze mi sie nie uda wyklepac
wiecie moze jak sie je wystukuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 18:47, nazgul47 napisał:

Mówią, że krzesanie kombosów ma być dziecinnie łatwe i jednocześnie zajmujące. Tak móią, i
ztego co czytałem, tak będzie.

to moze jakos mi wyjdzie bo jak byly te skomplikowane kombosy np. w tekkenie to mi mozg sie lasowal wiec oby bylo tak jak mowisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pójdzie, pójdzie. Wymagania masz podpięte u góry tego tematu. następnym razem radzę czytać posty przyklejone posty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jupi :D strasznie sie ciesze ze tworcy dodali opcje kamery tpp, wczesniej zastanawialbym sie do kupna gry, a teraz na pewno znajdzie swe miejsce na polce. Tylko do swiat trzeba poczekac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co do tej pory widziałem/słyszałem - każdy znajdzie coś dla siebie.
- Zawiła fabuła;
- Rąbanka na całego;
- Różnie perspektywy widzenia;
- Grafika;
Lista może się wydłużać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 18:56, Lex napisał:

Pójdzie, pójdzie. Wymagania masz podpięte u góry tego tematu. następnym razem radzę czytać
posty przyklejone posty. :)

Czytałam, czytałam... trudno nie zauważyć...tego że mieścimy się w minimalnych a nie w zalecanych - też...:) po prostu mam wolne kilka patyków i zastanawiałam się czy nie zainwestoać w syper mega hiper sprzęcior żeby czerpać przyjemność z płynnej gry w najwyzszych wymaganiach... a i tak muszę kupić nowego laptopa, więc pewnie jak za tydzień stwierdzę, że jednak się tnie w stopniu doprowadzającym do białej gorączki to odżałuję nawet klkanaście tauzenów na wypasiony sprzęt przenośny:))))) Ale dzięki za odpowiedź, prawniku:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować