Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2007 o 21:19, lancuch napisał:

no wiesz mi tez sie podoba ale tych bledow / bugow bylo ciut przy duzo wiec zeby tylko tego
nie bylo z wiedzminem <<<pewne zrodla mowily ze dlatego sie opsunela premiera bo nie
chcieli podzielic losu G3 <o bledach mowa> ale ja sie nie znam :P

Znaczy pisałam to bardziej w znaczeniu takim, że jak dla mnie o sukcesie i grywalności produktu decyduje przede wszystkim wspaniały klimat (a tego G3 odmówić nie można) i fabuła, a nie jakieś pomniejsze niedoróbki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 21:22, Magwisienka napisał:

Znaczy pisałam to bardziej w znaczeniu takim, że jak dla mnie o sukcesie i grywalności produktu
decyduje przede wszystkim wspaniały klimat (a tego G3 odmówić nie można) i fabuła, a nie jakieś
pomniejsze niedoróbki :)


Tyle, że gra jeszcze musi płynnie działać. W przypadku G3 potrafiła ciąć nawet przy super sprzęcie (a to wg mnie nie jest pomniejsza niedoróbka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do zamówień przedpremierowych, to zmieniłem 30 minut temu płatność na "Płacę z PKO Inteligo" od razu zapłaciłem i teraz widnieje już taki napis:
"zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 21:29, balduran2 napisał:

Co do zamówień przedpremierowych, to zmieniłem 30 minut temu płatność na "Płacę z PKO Inteligo"
od razu zapłaciłem i teraz widnieje już taki napis:
"zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)"


Wszystko zostało już wyjaśnione: teraz jest czas na druk pudełek, instrukcji itd i wysyłka będzie na pewno nie wcześniej, niż 23 października (co niestety nie znaczy, że nie może być później :() :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... A mnie zaczyna martwić inny problem, otóż napisałem wiadomość formularzem kontaktowym odnośnie żetonika którym miałem pokryć koszta wysyłki, a nie ma żetonu ani pokrytych kosztów wysyłki.. Problem natomiast w tym że nie dostałem jeszcze odpowiedzi, co powoduje że mam stresik bo ja płacę kartą a nie przy odbiorze i jeśli nie zapłacę w ciągu 2 dni to anulują moje EK! Kurka wodna CDP czytać wiadomości:P ;P ;P Bo jak nie będę musiał więcej zapłacić i na następne urodziny nie przyjadę za kare:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 21:31, Stwór napisał:

Hmmm... A mnie zaczyna martwić inny problem, otóż napisałem wiadomość formularzem kontaktowym
odnośnie żetonika którym miałem pokryć koszta wysyłki, a nie ma żetonu ani pokrytych kosztów
wysyłki.. Problem natomiast w tym że nie dostałem jeszcze odpowiedzi, co powoduje że mam stresik
bo ja płacę kartą a nie przy odbiorze i jeśli nie zapłacę w ciągu 2 dni to anulują moje EK!
Kurka wodna CDP czytać wiadomości:P ;P ;P Bo jak nie będę musiał więcej zapłacić i na następne
urodziny nie przyjadę za kare:D


Ja też napisałem do Działu Obsługi Klienta, by dodali do mojego zamówienia z Wiedźminem jeszcze dwie pozycje. Napisałem w piątek koło 15, a do tej pory odpowiedzi nie dostałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 21:31, qn.ik napisał:

> "zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)"


Wszystko zostało już wyjaśnione: teraz jest czas na druk pudełek, instrukcji itd i wysyłka
będzie na pewno nie wcześniej, niż 23 października (co niestety nie znaczy, że nie może być
później :() :P

Jeśli tak, to powinien być napis "przygotowywanie do wysyłki" a u mnie jest "zamówienie jest gotowe do wysyłki"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 21:33, qn.ik napisał:

Ja też napisałem do Działu Obsługi Klienta, by dodali do mojego zamówienia z Wiedźminem jeszcze
dwie pozycje. Napisałem w piątek koło 15, a do tej pory odpowiedzi nie dostałem :/


Wiesz gdybym miał tylko potwierdzić zamówienie to luzik:) Ale ja płacę kartą Visa i zapłata to moje potwierdzenie, jeśli nie zapłacę w przeciągu 2 dni to anulują moje EK, a tego nie ma jak zdobyć ponownie:) Bo na allegro nie przepłacę:)
CDP czytać wiadomości czytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 21:34, balduran2 napisał:

> > "zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą
dostępne)"

>
>
> Wszystko zostało już wyjaśnione: teraz jest czas na druk pudełek, instrukcji itd i wysyłka

> będzie na pewno nie wcześniej, niż 23 października (co niestety nie znaczy, że nie może
być
> później :() :P
Jeśli tak, to powinien być napis "przygotowywanie do wysyłki" a u mnie jest "zamówienie
jest gotowe do wysyłki"
...


Wiesz, ja tylko powtórzyłem słowa Thandruila, a kto jak kto, ale on chyba jest najlepiej doinformowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 21:37, lancuch napisał:

wiesz co stronke temu sie wypowiedzial ktos z wiedzmin timu wiec odpowiedz na jego posta tym
swoim zarzutem a wtedy na bank czytnie :P


Tyle,że to nie jest pytanie do Wiedźmin Team tylko do niebieskich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 21:46, heyboy napisał:

Planowana wysyłka ma być 23 października. Tu macie link do niebieskiego komentarza jak tak
bardzo tęsknicie za nimi: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=28709&pid=76


Nie dziw się, wszyscy czekamy z niecierpliwością. I faktem jest, że im wcześniej Wiedźmina wyślą, tym lepiej dla naszej psychiki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 21:48, qn.ik napisał:

Nie dziw się, wszyscy czekamy z niecierpliwością. I faktem jest, że im wcześniej Wiedźmina
wyślą, tym lepiej dla naszej psychiki. :P


Wcale się nie dziwię. Przeżywam to samo, ale poczekałem parę lat, to poczekam jeszcze te 9 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 21:48, qn.ik napisał:

> Planowana wysyłka ma być 23 października. Tu macie link do niebieskiego komentarza jak
tak
> bardzo tęsknicie za nimi: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=28709&pid=76

Nie dziw się, wszyscy czekamy z niecierpliwością. I faktem jest, że im wcześniej Wiedźmina
wyślą, tym lepiej dla naszej psychiki. :P



te nie całe dwa tygodnie wytrzymamy. tyle miesięcy ( lub lat :P ) umielismy zyć bez Wiedźmina więc tyle da sie przezyć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 22:00, Darth Moul napisał:

Czekacie na gre,a czytal ktos z was ksiazki o Wiedzminie??Ja bede teraz czytal "Czas Pogardy".Naprawde
polecam!!


To retoryczne pytanie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 22:00, Darth Moul napisał:

Czekacie na gre,a czytal ktos z was ksiazki o Wiedzminie??Ja bede teraz czytal "Czas Pogardy".Naprawde
polecam!!

Chyba większość jesli nie wszyscy czytali książki o Wiedźminie:P Ja nawet kilka razy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować