Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2007 o 22:06, Kubak10 napisał:

ma racje, jest pierwsza ocena Wiedzmina na gamerankings.com : 70 % :/

No własnie, tak jak na eurogamerze 7/10, za granicą gra traci na wartości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 22:08, Emilek177 napisał:

Oceń diablo, lub bd na podstawie pierwszych 3 godzin... jak wrażenia? Albo którąkolwiek część
gothica

Nie wystawiłem recki, tylko opinię, a to duża różnica, w dodatku w Witchera grałem ok 5 godzinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2007 o 22:08, Mychaa napisał:

Trzeba było tak od razu. Naprawdę pełen podziw. Ciekawe na jakiej podstawie wystawiasz tak
dobre recenzje Obkowi i G3?. Pewnie na podstawie tranferu jaki miałeś podczas ściągania :P

Te dwie gry kończyłem po pare razy każdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 22:10, Valentino S.A. napisał:

wie ktoś gdzie sprzedjaą srebrne i normalne miecze w Wiedźminie ?


Nigdzie? Srebrny miecz dostaniesz. Zwykły też dostaniesz. Później będziesz mógł je przekuć na nowo/dodać runy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 22:06, Kubak10 napisał:

> > Czytałem sage, grałem kilka godzin i moge spokojnie wystawić tej grze betaopinie
(sam
> pełnej
> > wersji nie mam, grałem u kolegi), i rzeczywiscie jak na polskie standardy to megahit,

> ale nie
> > polecam rzucac łiczera na szersze wody, bo może się okazać za krótki...
> BRAWO!!! prawdziwy profesjonalizm oceniać grę na podstawie bety


ma racje, jest pierwsza ocena Wiedzmina na gamerankings.com : 70 % :/

Proszę , a na średniej ocen graczy jest 8.9,a 70% jest na podstawie 1 opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 22:10, Rusell napisał:


> Trzeba było tak od razu. Naprawdę pełen podziw. Ciekawe na jakiej podstawie wystawiasz
tak
> dobre recenzje Obkowi i G3?. Pewnie na podstawie tranferu jaki miałeś podczas ściągania
:P
Te dwie gry kończyłem po pare razy każdą.

Naprawdę wpółczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PYTANKO :jak zadawać ciosy??
Mam Wiedźmina od godziny. Odpaliłem grę i wszytko zaczęło się tak jak się spodziewałem czyli klimaciarskie filmiki i niezła grafika. Niestety entuzjazm opadł już w chwili pierwszego pojedynku. Bowiem jak tylko dobyłem miecza okazało się, że nie mogę nim "machać". Podchodzę do przeciwnika i tak jak w instrukcji cisne w niego lewym klawiszem myszy. No i w tym momencie ogromne me zaskoczenie, bo Gerealt jak cep trzyma żelastwo nad głową i nie śmie nawet nim ruszyć. No i tak przyjąłem kilka ciosów od przeciwnika, klikając równocześnie, na przemian to prawym-to lewym klawiszem myszy. Nawet równocześnie prawy z lewym. No i nic. Tzn momentami wyświetlało mi się na przeciwniku jakieś takie "małe coś"(ikonka od) i wówczas gdy przytrzymałem lewy klawisz od myszy to zadawałem mu serię uderzeń. Jednak bez względu na to jak bym nie celował kursorem w przeciwnika to i tak "to małe coś" wyskakuje nieregularnie a czekanie na to aż się pojawi to mordęga. No i moje pytanie brzmi : jak zadawać ciosy wiedźminem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 22:13, Emilek177 napisał:

> > > Czytałem sage, grałem kilka godzin i moge spokojnie wystawić tej grze betaopinie

> (sam
> > pełnej
> > > wersji nie mam, grałem u kolegi), i rzeczywiscie jak na polskie standardy to
megahit,
>
> > ale nie
> > > polecam rzucac łiczera na szersze wody, bo może się okazać za krótki...
> > BRAWO!!! prawdziwy profesjonalizm oceniać grę na podstawie bety
>
>
> ma racje, jest pierwsza ocena Wiedzmina na gamerankings.com : 70 % :/
Proszę , a na średniej ocen graczy jest 8.9,a 70% jest na podstawie 1 opini



padam... ratujcie !!!

Nie opinia, tylko recenzja chyba w miare uznanego serwisu , skoro jest notowany w gr.com


a te 17 ( :D ) glosow od graczy bylo juz przed premiera wiec nie znacza nic :D


EDIT:
zle przeczytalem - glosow od graczy jest 13 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego? Twoje słowa są zupełnie puste, miotasz się od posta do posta i zaprzeczasz sam sobie. A kiedy argumenty sie kończą potrafisz powiedzieć "naprawdę współczuję". Jeśli możesz to mi wytłumacz o co chodzi z tym współczuciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 22:09, Rusell napisał:

> ma racje, jest pierwsza ocena Wiedzmina na gamerankings.com : 70 % :/
No własnie, tak jak na eurogamerze 7/10, za granicą gra traci na wartości...


Ciekawe czego to jeszcze się dowiemy. Wiesz w ogóle o czym traktuje strona gamerankings? Tam nie zamieszcza się recenzji, tylko średnie ocen recenzji różnych gier. W związku z tym, że póki co z "obsługiwanych" przez gamerankings portali pojawiła się aż jedna recenzja, to ciężko, żeby średnia była inna.

Jak chcesz krytykować, to rób to chociaż rzetelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miecze można sprzedać u kowala (na pewno w II Rozdziale czy ten z I Rozdziału je kupował nie jestem pewien), również Talar (paser) odkupi od nas uzbrojenie. Nie wydaje mi się jednak żeby można było sprzedać srebrny miecz a nawet jeśli to bardzo to odradzam bo przynajmniej do końca II Rozdziału nie znajdziesz innego na jego miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 22:16, Kubak10 napisał:

> > > > Czytałem sage, grałem kilka godzin i moge spokojnie wystawić tej grze betaopinie

>
> > (sam
> > > pełnej
> > > > wersji nie mam, grałem u kolegi), i rzeczywiscie jak na polskie standardy
to
> megahit,
> >
> > > ale nie
> > > > polecam rzucac łiczera na szersze wody, bo może się okazać za krótki...

> > > BRAWO!!! prawdziwy profesjonalizm oceniać grę na podstawie bety
> >
> >
> > ma racje, jest pierwsza ocena Wiedzmina na gamerankings.com : 70 % :/
> Proszę , a na średniej ocen graczy jest 8.9,a 70% jest na podstawie 1 opini


padam... ratujcie !!!

Nie opinia, tylko recenzja chyba w miare uznanego serwisu , skoro jest notowany w gr.com


a te 17 ( :D ) glosow od graczy bylo juz przed premiera wiec nie znacza nic :D


EDIT:
zle przeczytalem - glosow od graczy jest 13 :D

Jeżeli tylko recenzujący dał notę 7, a pozostali gracze po 9 to coś znaczy tak samo jest na gamespocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyh. Pograłem dobra naście godzin, jestem sobie w 3 akcie... Więc pozwolę sobię zrobić delikatną "ocenę wstepną" gry
Grafika ładna nie powiem, acz czasem zdarza się jej wywala maleńkie błędy (9+) Klimat jest fantastyczny, nie ma co! to samo z dialogami !
Qesty ciekawe, lecz czasami nużące jest latanie od domu, lub przemierzanie jednej lokacji 2h (rzeczywiste) i czyszczenie jej z plugastwa.
Gorzej z płynnością, na Athlonie x2 64 2GB RAM i GF 8600GTS lekko tnie i wczytują sie strasznie wolno...
Głupio troche że każdy dom wczytuje się oddzielnie, przez co króciutki Qest w stylu pogadaj - podaj odpowiedź - pogada - przejdź - zabij, przy którym tracimy pół godziny z czego 20 minut na wczytywanie się lokacji:/
Mam jednak nadzieje że Wiedźmin nie poniesie losu Polan (tych pierwszych!) czy Two Word''s, bo gra godna nagłośnienia i dobrej oceny, sam z czystym sumieniem mogę postawić 9/10:)
A i niedługo gameplay z jedną walką, mordobiciem i chodzenie po pijaku! Właśni się bawię z obróbką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 22:16, Cookie.pio napisał:

PYTANKO :jak zadawać ciosy??


Celujesz kursorem w przeciwnika (kursor musi zmienić wygląd na mały miecz) a następnie klikasz raz LPM, musisz chwilę odczekać zanim Geralt rozpocznie atak, jeśli będziesz wciskał przycisk raz za razem to tym samym będziesz wydawał rozkaz do kolejnego ataku anulując jednocześnie ten już wykonywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczba głosów graczy też wielka nie jest wiec nie ma sie czym podniecać za bardzo. Wiem co to jest GR, sam czesto tam zaglądam, źle sie wyraziłem, gra ma 70% na podstawie recenzji uznanego serwisu (eg, ...
Zresztą, dowiemy się w nadchodzącym tygodniu ale IMHO oceny będą się wachac koło 7/10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 22:21, Emilek177 napisał:

> > > > > (...)



Jezu
czytaj dokladniej !!!

te glosy graczy byly przed premiera!!!
tak samo ja moge sie teraz zarejestrowac na gr.com i dac GW2 czy They 10/10 :/
i to bedzie dowod na to, ze to swietne gierki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 22:16, Rusell napisał:

Czego? Twoje słowa są zupełnie puste, miotasz się od posta do posta i zaprzeczasz sam sobie.
A kiedy argumenty sie kończą potrafisz powiedzieć "naprawdę współczuję". Jeśli możesz to mi
wytłumacz o co chodzi z tym współczuciem?

Naprawdę nie zrozumiałeś aluzji?
Jak narazie to ani ty ani ja nie przedstawiliśmy ani jednego argumentu popierającego nasze teorie :), więc nie bardzo rozumiem kiedy się skończyły ^^. Jak narazie dowiedziałem się od ciebie że wiedźmin to średniak, a oblivion i G3 to superhity. Ale nie przedstawiłeś argumentów dlaczego tak jest. Jedyne co zrozumiałem z twoich wypocin to fakt że walka ci się nie podoba, bo nie można zaklikać przeciwników na śmierrć. Ja z kolei powiedziałem że wiedzmin mi się bardziej podoba niż wspomniane gry i tyle. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować