Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Też mam pytanie, prosiłbym o szyką odpowiedź (chcę wracać do gry :P) : jak się łączy przedmioty ? Ekwipunek mam pełny, ale w tym cztery razy po 10 sztuk krzesiwa. Tzn. mam zapełnione 4 okienka krzesiwem i chciałbym je razem połączyć aby powstało 40 sztuk, i tym samym udostępniając miejsce na inne przedmioty w ekwipunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 11:45, Długi18 napisał:

Może mi ktoś powiedzieć jaka jest najtrudniejsza bestia do pokonania w grze?
I w którym akcie pojawia się strzyga?


Strzyga pojawia się w ostatnim akcie (V) i jest chyba ostatnim bosem w grze a najtrudniejsząbestią prawdopodobnie jest rowniez strzyga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 11:48, Gryczka napisał:

Też mam pytanie, prosiłbym o szyką odpowiedź (chcę wracać do gry :P) : jak się łączy przedmioty
? Ekwipunek mam pełny, ale w tym cztery razy po 10 sztuk krzesiwa. Tzn. mam zapełnione 4 okienka
krzesiwem i chciałbym je razem połączyć aby powstało 40 sztuk, i tym samym udostępniając miejsce
na inne przedmioty w ekwipunku :)


Chyba nei da sie tak zrobic. Najwiecej moze byc chyba po 10 sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja was ludzie nie rozumie! Spokojnie dostaniecie te elemnty! CO JA mam powiedziec skoro mi nie wyslali jeszcze WOGLE ani gry ANI elemtow znaczy chodzi o to ze zamowilem 2x EK to przyszly ale to nie dla mnie i na elementy czekam ale jeszcze do tego zamowilem Edycje Zwykla i przez blad spakowania w magazynie nawet jezscze nie wyslali i dzwonie codziennie i ta sama gadka "jeszcze nie otrzymalismy przesylki z magazynu i jeszcze raz przepraszamy" poprostu zenada niby gwarancja dostawy przed premiera a lipa nawet gry nie otrzymalem tak bym se kupil w MM tym bardziej ze teraz jest dlugi weekend i bym dostal bestariusz jeszcze do tego zenada! zenada! zenada! I co i tak nic nie dostane w ramach przeprosin najwyzej emailem przesla tapete HAHA ZENADA ZENADA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 11:50, gagol napisał:

Chyba nei da sie tak zrobic. Najwiecej moze byc chyba po 10 sztuk

Jak nie ? :/ To powiem inaczej: mam 6 sztuk butelki z wodą i 2 sztuki w innym okienku. Kiedy chce je połączyć one zamieniają się miejscami. Z Twojego toku rozumowania wynika, że powinny się połączyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ciekawe. Grę się rejestruje następująco. Wkładasz płytkę do napędu i jak wyskoczy Ci te okienko do odpalenia gry, tam masz także parę innych opcji, jedną z nich właśnie jest "Zarejestruj grę" i rejestrujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 11:45, Długi18 napisał:

Może mi ktoś powiedzieć jaka jest najtrudniejsza bestia do pokonania w grze?
I w którym akcie pojawia się strzyga?


Proponuję Ci przejść grę i samemu się o tym przekonać. Nie mogę ci powiedzieć o najtrudniejszej bestii, bo był by to niemiły spoiler :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 11:51, Gryczka napisał:

> Chyba nei da sie tak zrobic. Najwiecej moze byc chyba po 10 sztuk
Jak nie ? :/ To powiem inaczej: mam 6 sztuk butelki z wodą i 2 sztuki w innym okienku. Kiedy
chce je połączyć one zamieniają się miejscami. Z Twojego toku rozumowania wynika, że powinny
się połączyć...


Hmmm... Nie wiem moze kazdy przedmiot ma swoja granice. Naprawde nei wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po Wiedźminie. :( Nie pamiętam kiedy ostatnio miałem tyle satysfakcji po ukończeniu gry... Ale Witcher to gra z gatunku "szkoda-że-już-koniec" ewentualnie ''ja-nie-chcę-jej-kończyć'' :P No to tera na hardzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 12:01, Valentino S.A. napisał:

powie mi ktoś gdzie znajdę Velerada , na mapie pokazuje że w strażnicy ale tam go nie ma ?


Sprawdzałeś na niższym piętrze? Albo w karczmie na górze, tam gdzie imprezka jest? Tam również czasem stacjonuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 11:39, gagol napisał:

/.../> Daj na przywroc haslo moze cos zle wpisujesz, jesli to nie zadziala to ponownie sie zarejestruj

Już to robiłem, bez rezultatu. Ale mam czas, poczekam, w końcu to naprawią... a jak nie, to wyślę maila i niech sami to zrobią, ręcznie ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 11:54, gagol napisał:

Hmmm... Nie wiem moze kazdy przedmiot ma swoja granice. Naprawde nei wiem

Chole..nder, to by wychodziło na to, że ekwipunek jest za mały ;) Nikt inny nie zna rozwiązania na mój problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 11:59, Łeber napisał:

Na hardzie bardzo przyjemnie się gra. Ja zacząłem od razu na hardzie i do tej pory siedzę w
3 akcie :)

Hmm, będzie wesoło. Bez eliksirów (które trochę olałem - mój duży błąd) się nie obejdzie. Fajnie. :)
Jeśli mogę komuś coś doradzić: KONIECZNIE mieć, chociaż jednego, kota w ekwipunku. Jak wczoraj (w zasadzie dzisiaj) wlazłem do jaskini to przez pół godziny kląłem pod nosem, że ciemno! A wódy nie miałem. Chociaż tyle, że podpalony przeciwnik trochę rozświetla otoczenie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 12:07, Gryczka napisał:

> Hmmm... Nie wiem moze kazdy przedmiot ma swoja granice. Naprawde nei wiem
Chole..nder, to by wychodziło na to, że ekwipunek jest za mały ;) Nikt inny nie zna rozwiązania
na mój problem ?

Wywalić 30 krzesiw - po co ci one?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 12:10, hallas napisał:

> > /.../ > Wywalić 30 krzesiw - po co ci one?

30, to faktycznie za dużo, bo trzy przegródki zajmują. Ale 10 warto mieć, bo jak rozpalisz ognisko w mieście? Albo tam, gdzie jest bezpiecznie, w dzień? Jedno krzesiwo jest jak zapałka, starcza na jedno rozpalenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 11:54, gagol napisał:

> > Chyba nei da sie tak zrobic. Najwiecej moze byc chyba po 10 sztuk
> Jak nie ? :/ To powiem inaczej: mam 6 sztuk butelki z wodą i 2 sztuki w innym okienku.
Kiedy
> chce je połączyć one zamieniają się miejscami. Z Twojego toku rozumowania wynika, że powinny

> się połączyć...
>

Hmmm... Nie wiem moze kazdy przedmiot ma swoja granice. Naprawde nei wiem



Każdy z przedmiotów w plecaku można grupować, jednak są tego pewne ograniczenia
np. krzesiwa po 10 sztuk, butelki po 6 więc to nie żaden błąd że zmieniają się miejscami gdy je przenosisz. Ograniczeniem jest wielkość przedmiotu, i tak nie możesz nosić w plecaku miecza a np. takie ziółka mam po ok 30 w jednym slocie i nadal mogę je dokładać. I jeszcze mała rada: jak masz okazję to chowaj przedmioty w swojej skrzyni bo plecak zapełnia się bardzo szybko a przedmiotów nie można zostawiać np w szafach bądź beczkach w domach NP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować