Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2007 o 14:00, Kraju92 napisał:

A wiadomo dlaczego nazwali się Wiewiórkami?

Cytat z sagi "Jedni mówią, że dlatego, że czasem ogony wiewiórcze noszą u kołpaków i czapek. Inni zaś, że to przez to, że w boru mieszkają, orzeszkami się karmią."

Myślę, że chodzi o to pierwsze wyjaśnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 14:00, Kraju92 napisał:

A wiadomo dlaczego nazwali się Wiewiórkami?

Noszą czapki z wiewiórczymi kitami. Choć niektórzy ludzie sądzą, że wynika to z tego, że partyzanci mieszkają w lasach i żywią się żołędziami itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 13:56, Mr Black napisał:

Ja zamówiłem EP w pre-orderze, a nawet dwie i żadnego plakatu nie dostałem. Tak samo jak mój
kumpel...


To zadzwoń do DOK-u i się spytaj. Ja zadzwoniłem jeszcze raz po uprzednim przejrzeniu postów na forum i znalazłem fotki EK z plakatem i nalepką. Dowiedziałem się, że będą w przyszłym tygodniu dosyłane.

Co do plakatów do EP, to już się zdezorientowałem czy miały być czy nie, ale chyba miały być wysłane wszystkim którzy zamawiali w pre-orderze...

I piszmy w temacie o wysyłce dodatków, bo ścigną nas za offtop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 21:53, Bartek 93 napisał:

CDProjekt RED poinformował, iż kolejne łaty być może będą tworzone w systemie 1.1a=>1.2,
1.2=>1.3 - wszystko zależy od wielkości kolejnych łat.

Kiedy mniej więcej możemy się spodziewać kolejnej łatki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 14:14, RakuPL napisał:

> CDProjekt RED poinformował, iż kolejne łaty być może będą tworzone w systemie 1.1a=>1.2,

> 1.2=>1.3 - wszystko zależy od wielkości kolejnych łat.
Kiedy mniej więcej możemy się spodziewać kolejnej łatki? :)


Tego nie wiadomo, ale na pewno ukaże się jeszcze w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, tekst zawiera SPOJLERY (wprawdzie z I i II aktu, ale spojler to spojler).
Hoh, ja jestem po trzech godzinach spędzonych przy Wiedźminie i nadal sądzę, że to naprawdę dobra gra. W I akcie jak dla mnie walka z Bestią była o wiele za prosta, spodziewałem się jakichś zagadek, czy po prostu trudniejszej walki. Teraz jestem w drugim rozdziale, zwiedzałem już całą Wyzimę, byłem tu i ówdzie - naprawdę pięknie sie patrzy i wypełnia misje :) Wracając jeszcze do pierwszego aktu, zdziwło mnie trochę, że kiedy wygrałem z Bestią to domy były podpalone. Po przybyciu na miejsce po dwóch dniach, nadal się paliły - nieuważacie że to troszkę dziwne ? Te trupy porozrzucane po całej wiosce, niesamowity klimat. Dalej, ciekawa misja była, kiedy miałem się wydostać z "Loszku" zabijając powtora (jak on się zwał?) razem z Zygmuntem (w każdym razie ktoś na Z ;)) Teraz muszę odebrać mój ekwipunek z więzienia i przesłuchać więźnia. Podsumowując gra się naprawdę przyjemnie, zadania są ciekawe, i co tu dalej opisywac wrażenia z gry- trzeba po prostu zagrać. Najlepsze jest to, że podczas tych trzech godzin, Wiesiek ani razu się nie zaciął !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 14:55, NahTwójPan napisał:

Najbardziej w wiedźminie mi się podoba że jest wydany na dyskietce :)


Nie zrozumiałem żartu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 14:55, NahTwójPan napisał:

Najbardziej w wiedźminie mi się podoba że jest wydany na dyskietce :)


Kiepski żart, bardzo kiepski. Może to aluzja do tego ,że zajmuje 8GB ale to wcale nie jest tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 15:25, Artas15 napisał:

Jaki jest pierwszy tom opowiesci o wiedzminie bo ja mam Krew Elfów i nie wiem czy to 1:D

Tak, to pierwsza część. Tylką ją mam, reszta pożyczana była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbiory opowiadań:
Ostatnie Życzenie
Miecz Przeznaczenia

Saga o Wiedźminie:
Krew Elfów
Czas Pogardy
Chrzest Ognia
Wieża Jaskółki
Pani Jeziora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pokonać Ifryta?(pokonałem raz)
Jestem w Nowym Narakorcie,Vincent jest wilkołakiem i pomaga mi w walce,ale mnie Salamandry zabijają.
Jestem w III rozdzilae.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem :| Znalazłem kryjówkę salamandry , uratowałem wiedźmę i poszłem zabić bestię . Niestety nie mam ani jednej mikstury leczniczej :/ Próbowałem z 5 razy i bestii nie udało mi sie pokonać :/ Znacie może jakiś dobry sposób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 14:19, Gryczka napisał:

Uwaga, tekst zawiera SPOJLERY (wprawdzie z I i II aktu, ale spojler to spojler).
Hoh, ja jestem po trzech godzinach spędzonych przy Wiedźminie i nadal sądzę, że to naprawdę
dobra gra. W I akcie jak dla mnie walka z Bestią była o wiele za prosta, spodziewałem się jakichś
zagadek, czy po prostu trudniejszej walki. Teraz jestem w drugim rozdziale, zwiedzałem już
całą Wyzimę, byłem tu i ówdzie - naprawdę pięknie sie patrzy i wypełnia misje :) Wracając jeszcze
do pierwszego aktu, zdziwło mnie trochę, że kiedy wygrałem z Bestią to domy były podpalone.
Po przybyciu na miejsce po dwóch dniach, nadal się paliły - nieuważacie że to troszkę dziwne
? Te trupy porozrzucane po całej wiosce, niesamowity klimat. Dalej, ciekawa misja była, kiedy
miałem się wydostać z "Loszku" zabijając powtora (jak on się zwał?) razem z Zygmuntem (w każdym
razie ktoś na Z ;)) Teraz muszę odebrać mój ekwipunek z więzienia i przesłuchać więźnia. Podsumowując
gra się naprawdę przyjemnie, zadania są ciekawe, i co tu dalej opisywac wrażenia z gry- trzeba
po prostu zagrać. Najlepsze jest to, że podczas tych trzech godzin, Wiesiek ani razu się nie
zaciął !


Kuroliszek i Zygfryd
Ps staraj się wykonywać wszystkie questy poboczne odnajdziesz więcej smaczków a gra tylko zyska. 3 godziny w I akcie to coś szybko chyba że grasz na najłatwiejszym poziomie a to trochę uwłacza godności prawdziwego Wiedźmina. Zresztą ten poziom to chyba nieporozumienie. Gram na średnim jestem na początku III aktu i zastanawiam się nad ponownym rozpoczęciem na hardzie. Miłej zabawy gra jest przednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować