Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Settlers II - w 3D na dziesiąte urodziny gry!

162 postów w tym temacie

Niejestem fanem strategii ale w Settlersow II ciorałem i to mocno. Czekam z niecierpliowscia na dalsze informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje życzenie 6 lat tamu było takie: "Oj gdyby wyszedł S2 na 3d to było by fajnie"
No i spełniło się. Ej wy cdprojekty no wać panowie zarezerwoać mi tam miejsce na zamówienie tej gry :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu! Settlersy od III części nie były prawdziwymi settlersami. "Piątka" to już wogóle kpina, nawet jeśli gra jest niezła to nie już nic wspólnego z historią settlers, zwykłe podpięcie pod nazwę. No to czekam na ten remake :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMHO Settlers V była grą lepszą niż Settlers III. Miała większą grywalność. Settlers III były przekombinowane - woda tylko z rzeki (a nie zawsze zaczynało się nad rzeką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 13:03, Arclight napisał:

IMHO Settlers V była grą lepszą niż Settlers III. Miała większą grywalność. Settlers III były
przekombinowane - woda tylko z rzeki (a nie zawsze zaczynało się nad rzeką).


The Settlers: Heritage of Kings to nie jest V część sagi.
Ja cały czas czekam na The Settlers V - jako kontynuację The Settlers, szczególnie I i II.

O gustach się nie dyskutuje, więc ja tylko stwierdzę, że dla mnie część II była najbardziej udana z sagi, część I najlepiej pamiętam i nadal bardzo chwalę, część III i IV były bardzo dobre, choć ustępowały II. The Settlers: HoK niestety nie przypadło mi za bardzo do gustu. Ta produkcja w stosunku do części I - IV została zupełnie "odmużdżona" - brak zawiłości ekonomicznych, strategicznych, taka sobie zwykła kalka produkcji masowych... nic więcej. Oczywiście gra jest warta zagrania i jest co najmniej dobra - ale mylenie jej z następczynią sagi I - IV lub nazywanie jej częścią V to nieporozumienie. To zupełnie inna seria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, faktycznie, źle napisałem.

Co do Settlers II - w pełni się zgadzam. Dla mnie też jest najlepszą częścią serii. Zmiany w późniejszych częściach (kierowanie wojskiem, brak flag i ścieżek) zniechęciły mnie do trójki i czwórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Super ze planuja wkoncu zrobic gre setlers a nie jakas kopie jak tu niektorzy napisali. Dla mnie 4 byla bardzo fajna szkoda tylko ze nie bylo kontynuacji wszystkich czesci w polsce. przecierz bylo ok 3 dodatkow co nie wydano. Dwojka byla super ale bardzie podobala mi sie czworka. Dal mnie kultem byla 1 na amidze gralem bardzo dlugo nawet jak mialem pcta.Popieram w pełni kizi V czesc nie to nie saga setlers tylko nieudane przeniesienie i unowoczesnienie zasad gry. to niw wordcraft, czy aig of empire. Tu chodzi o opracowania taktyczne by szybko wioska sie rozwijala kazdy mial swoj sposob na starcie to bylo trudne, brak 1 chaty kamieniaza potrafił zawazyc o zwyciezstwie przeciwnika bo akurat byl bez tego surowca spowolniony proces budowy. The Settlers: Heritage of Kings - wogole nie mozna nazwac nawet nazwa the settlers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje, ze pojawienie sie tego newsa na Waszej stronie oznacza ni mniej ni wiecej tylko to, ze wydacie ta czesc gry :). A brak jak na razie infa w planie wydawniczym wskazuje, ze rozmowy na razie trwaja ;). Bylaby to zdecydowanie bardzo dobra wiadomosc. Tego uroku budowanych sciezek i drog nie da sie zapomniec. I choc mialem wtedy te 12 lat (chyba ;)) to lubilem sobie popatrzec na te zastepy robotnikow stojacych na srodku sciezek, na transport towarow czy ''walki zbrojne'' ;P. A teraz bedzie to wszystko tylko w nowej grafice - nie mowiac juz o bardziej dojrzalym spojrzeniu, starszego juz ;), gracza :). Teraz juz tylko czekac! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi sie milo zrobilo, jak to prszeczytalem :) ja co prawda gralem tylko w SII iSIV, ale nie ma co porownywac tych dwoch wersjii...sIV traci klimat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bah Settlers 2 w 3d dosc dawno tym czytalem jednak ciesze sie, ze CDP wyda... Bo wyda co nie ? Settlers''ow w takim remake''u, to bedzie w co pograc :D Mam nadzieje, ze ogromnych to wymagan nie bedzie miala ta gra, a no i CDP postara sie o jakas konkretna niska cenke moze :D Oj cos mi sie wydaje, ze SII 3D bedzie sie sprzedawac jak swieze buleczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 07:10, PolishWerewolf napisał:

Wszystkie newsy odnośnie S2 NG jakie wyszły oficjalnie, znajdują się na stronie http://settlers.gram.pl

Tam też jest ten trailer do pobrania :)


Nie zawierzałbym ty informacją wychodzą z poślizgiem czasem dwuytygodniowym. Zresztą wiecej osob by go pobralo gdyby pojawil sie tutaj na serverze a nie na settlers.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jeszcze zajmowałem się stroną, były znaczne problemy ze skryptem. Z tego co wiem, trwają one do dziś. Więc pretensji nie należy kierować tylko do Adminów. A ja też miałem własne życie, nie mogłem się non-stop zajmować stroną i przekopywać internetu w poszukiwaniu najmniejszego newsa.

Admin też człowiek. Pamiętaj. Jak chcesz dalej o tym gadać, masz moje gg w podpisie. Tutaj to jest już offtop znaczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś mi sie wydaje że jeśli robi to ubisoft to możemy my fani settlersów spać spokojnie bo dni grozy i zbierania kasy na upgrade kompa nadejdą tą jesienią ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zarobią na tych Settlersach II 3D więcej niż zarobili na Settlers V :-) Już z niecierpliwością czekam na ten remake!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 21:10, DARO GOTHIC napisał:

eh te stare setlersy jak one wciągały ... mam nadzieje że nie spaprają tej wersji 3 D ...
co ja muwie ??!! Przecież to wielki UBISOFT napewno nie spapra


No właśnie zchrzanią go tak samo jak najnowszą odsłone Hirołsów, wredne żabojady! ( ;) )

Mam nadzieję, że gram.pl bedzie na bieżąco nas informował na temat nowej odsłony Settlers 2 - veni vidi vici. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu "schrzania" ? mnie sie H5 bardzo ale to bardzo podoba a niestety settlersi 2 w 3d na filmikach wygladaja bardzo podobnie do theme hospitalczy theme part ;) jesli chodzi o zastosowany silnik graficzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować