Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To nie wskazówka w temacie Half-Life 3, której szukamy

16 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Dzięki komitywie Valve i Bossa Studios Surgeon Simulator 2013 doczekał się związanego z Team Fortress 2 dodatku. Zoperowanie Heavy'ego z najwyższą notą skutkuje prezentem - figurką z przyklejoną u spodu tajemniczą notką. Internet zareagował standardowo: "OMG! HALF-LIFE 3!!! GABEN, KOCHAMY CIĘ!!!" Entuzjazm był przedwczesny.

Przeczytaj cały tekst "To nie wskazówka w temacie Half-Life 3, której szukamy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2013 o 11:41, Fang napisał:

Jeśli chodzi o absurdalne poszlaki: http://qty.se/cache/image.php?id=524443 :D (Przypadek?
Nie sądzę. :D)


Dziękuję, od razu mam lepszy humor :D

I o ile akurat w przypadku tej poszlaki pod figurką mogę zrozumieć zainteresowanie, to już generalnie- rzeczywiście, mniej-więcej tak absurdalne jest doszukiwanie się jakichkolwiek nowych informacji o HL3 w każdej nowince/zmianie/informacji dotyczącej Valve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2013 o 12:03, aTF-KUDLaTY666 napisał:

Chyba trzeba będzie założyć charytatywną akcję na rzecz korepetycji z matmy dla Valve...nie
umieć liczyć do trzech w dzisiejszych czasach?!

Tak naprawdę to HL3 jest gotowy od 2008, ale Valve przesuwa premierę o jeden dzień za każdym razem, gdy ktoś mówi dowcip o "liczeniu do trzech".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gabe wie jak podbudować hype bez żadnych reklam. :) Może to dziwnie zabrzmi, ale wydaje się być jedynie dobrze myślącym graczem na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś nie miałem czasu odpalić Steam''a. Najwyraźniej jakieś tajemne siły odciągają mnie od wszelkich potencjalnych wieści o HL3 - przypadek? NIE SĄDZĘ...

Spoiler

chociaż: może to mieć coś wspólnego z tym, że pogoda sprzyja koszeniu trawnika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co po koreańsku jest napisane to (odpowiednio do krzesełek ;P) Si Kan Eun jak dobrze widzę, a to w tlumaczu przetłumaczyło mi jako godziny. Przynajmniej na logikę ostatnie to jest Eun, bo plaster zakleja. Jeszcze dopiszę - może to sugerować godziny do czegoś, może to po prostu jest troll od Gabe'a w hangulu napisany :)

시 간 은 - pierwsze Si, drugie Kan, trzecie Eun

Takie tam od Marudina ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Half Life 3 wyjdzie, ludzie rzucą się na niego, to kura znosząca złote jajka ! Ale poczekajmy najpierw na anulowanie Episode 3 ! Pograłbym w HL3 nawet jakby jutra miało nie być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha niebawem bedzie taka informacja "Gabe postawil 3 klocki w ciagu 3 godzin to musi byc oznaka HL3" haha no ludzie jakby mialo cos byc to by bylo a HL3 chyba mialby najwiecej preorderow w historii gier:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować