Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pecetowa wersja cyfrowa Titanfall od twórców Call of Duty w przedsprzedaży w sklepie gram.pl

14 postów w tym temacie

gram.pl

Z przyjemnością informujemy, że w sklepie gram.pl ruszył pre-order na Titanfall, czyli debiutancki projekt studia Respawn Entertainment założonego przez byłych liderów Infinity Ward znanego z serii Call of Duty.

Przeczytaj cały tekst "Pecetowa wersja cyfrowa Titanfall od twórców Call of Duty w przedsprzedaży w sklepie gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2013 o 16:58, barth89 napisał:

Wszystko fajnie, ale gdzie wersja pudełkowa?


Pudełko? Przeciez jak twierdza niektóre madre głowy przemysłu rozrywkowego, dzięki wersji cyfrowej (brak rynku wtórnego, gamestop nie zarabia itd.) masz gre taniej. Oh, wait...

Czy ja dobrze widzę? DRM to Origin? Matko bosko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2013 o 17:00, aope napisał:

Czy ja dobrze widzę? DRM to Origin? Matko bosko...


W końcu wydawcą jest EA, także nie mogło skończyć się inaczej. Obawiam się, że będzie kolejna wtopa przy premierze jak z Sim City. Chyba, że to był jednorazowy przypadek, na którym się wszyscy wiele nauczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2013 o 17:02, Kraju napisał:

W końcu wydawcą jest EA (...)


Faktycznie. Nie wiem czemu myślałem, że Acti, tzn. wiem ale eh. No to dzięki EA, kasa zostaje w portfelu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu edycja cyfrowa jest w cenie wersji pudełkowej? No chyba, że teraz wszystkie premierowe gry kosztować będą 149zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2013 o 17:52, Afro69 napisał:

Nie rozumiem czemu edycja cyfrowa jest w cenie wersji pudełkowej? No chyba, że teraz
wszystkie premierowe gry kosztować będą 149zł.


To nie nowość. Nigdy edycje cyfrowe nie kosztowały mniej od edycji pudełkowych. Chyba, że 5-10 zł kogoś zadowala. Typowy zabieg, żeby przede wszystkim kupować wersje pudełkowe, które są o wiele droższe, a i tak obie wersje trzeba przypisać do Origina (czy w przypadku innych wydawców do innych tego typu usług). Cena standardowa jak na gry EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2013 o 17:52, Afro69 napisał:

Nie rozumiem czemu edycja cyfrowa jest w cenie wersji pudełkowej?


That''s the joke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2013 o 17:52, Afro69 napisał:

Nie rozumiem czemu edycja cyfrowa jest w cenie wersji pudełkowej?


Bo to nowa rewolucyjna, rewelacyjna i wysublimowana marka, dla indywidualistów i szlachty! Chwalmy EA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zdanie mnie rozwaliło.Do tego czasu komuś tam "odbije" i zdecyduje że jednak będzie wersja pudełkowa.W tedy chętnie zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda, pierwsze słyszę o tej grze... od nich i tak nic nie kupię. A tak w ogóle... oni na prawdę nie znają innych czcionek ? Ta sama czcionka w ich wszystkich grach, począwszy od Call of Duty 1, chyba tylko z tego słyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Fajnie to wygląda, pierwsze słyszę o tej grze... od nich i tak nic nie kupię. A tak w
> ogóle... oni na prawdę nie znają innych czcionek ? Ta sama czcionka w ich wszystkich
> grach, począwszy od Call of Duty 1, chyba tylko z tego słyną.

Oni? Tzn. kto, skoro to ich DEBIUTANCKI projekt O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 00:35, TobiAlex napisał:

Oni? Tzn. kto, skoro to ich DEBIUTANCKI projekt O.o


" czyli debiutancki projekt studia Respawn Entertainment założonego przez byłych liderów Infinity Ward znanego z serii Call of Duty." Może następny razem przeczytaj newsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować