Zaloguj się, aby obserwować  
Rick

iPod czy odtwarzacz mp3

44 postów w tym temacie

Właśnie widać jak jest obeznana...

P.S. Proponujecie jeszcze jakiś model. Możliwie jak najmniejszy i w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzuć okiem na taki:
2GB, full wypas (odtwarzacz, dyktafon, radio, zdjęcia, video, ładowanie USB) za 488 zł.
http://www.digilife.pl/yagu-1525cf-2048mb-p-72.html

Natomiast jeżeli chcesz sprzęt klasy Hi-Fi, to bierzesz dowolnego iRivera (np. T10 1 GB w cenie ok. 460 zł) . Różnica dźwięku jest tak duża, że wyczuwalna od razu dla każdego posiadacza odtwarzaczy Creative, Sony, Philips. To po prostu inna kategoria jakości dźwięku. Znam ludzi, którzy w domu wolą odpalić iRivera ze słuchawkami niż zestaw kina domowego do odsłuchiwania koncertów i muzyki. Poza tym u iRivera zapomnisz o noszeniu drugiej baterii (50 godz. odsłuchiwania non-stop na 60% głośności).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 14:18, rick90 napisał:

rzeczywiście swietny ale chyba zdeyduje się na 1GB bo

Taa, weź 1GB, ale nie jakiś tani fajans, tylko tak jak mówi Olamagato, iRiviera. Słyszałem od paru zaufanych osób (m. in. muzyk), że to naprawdę najlepszy wybór. Ale duża pojemność baterii z tego co się orientuję wiąże się z neiznacznie większym rozmiarem (chyba baterie AA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o Creative MuVo V200 512MB?? Znalazłem go w internecio po stosunkowo niskiej cenie ale nie wiem czy sprawdzi się w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam Creatve: Zen Micro. Zepsuł mi się port słuchawek dośc szybko po zakupie, a niketórym moim znajomym także. Z drugiej strony po naprawie jest już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie odtwarzacz mp3 jest lepszy. Dlaczego? iPody są bardzo uciążliwe - trzeba instalować iTunes na komputerze, a pliki ładują się bardzo wolno. Polecam mp3 firmy Creative. Sam mam jedną i trzyma się świetnie od 1,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 15:41, karolekziomek napisał:

Polecam jednogigabajtowego Samsunga YP-C1. Do słuchania muzyki.
Natomiast do filmów i zdjęć najlepszym(i prawie jedynym)wyborem jest iPod.

PSP, a nie Ipod do filmów

Dnia 10.09.2006 o 15:41, karolekziomek napisał:

Niestety jest on strasznie drogi.

i nie oferuje nic w zamian....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie MP3. iPody, może i są estetyczne, ale ich cena, i oferowana przez nie jakość dzwięku, są jego dużymi minusami. Ja korzystam z PSP ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi! Mam iPoda, wygrałem 5GB-tówke, i wg mnie jest świetna. Jeśli masz hajs (czyt. pieniądze) oczywiście iPod, albo ew. Creative Zen ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolę mp3. Są tańsze. Widziałem na żywo iPoda Nano, i niechcę go więcej zobaczyć. Kupiłem sobie mp4 i ogądam na nim filmy, robię zdjęcia(szkoda, że 2mpx) i słucham muzy oczywiście!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 16:50, Narodowiec napisał:

hmm jeżeli chcesz oglądać filmy Mp4 kup psp, jeżeli słuchać muzyki to coś creativa

Krótko i na temat. Nic dodać, nic ująć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*ściera ściereczka kurz*

No dobra… chciałbym sobie kupić odtwarzać mp3, generalnie nie przepadam za słuchaniem muzyki w chodzie, chodzi tu raczej o to, ze jak będę na siłowni, czy cos, żeby sobie posłuchać, czy ewentualnie jak będę gdzieś jechać. Od słuchawek dousznych, przynajmniej większości bolą mnie uszy, wiec chciałbym tu jakieś komfortowe rozwiązanie.

No tak przejrzałem sobie i…

Zastanawiam się nad:
Apple iPod Nano 4gb Green – boski kolor :P
Creative Zen V Plus 4gb – bardziej funkcjonalny
Może polecacie coś innego?

Apple mi się z wyglądu podoba, ale teraz pytanie, czy będę mógł słuchać na tym odtwarzaczu muzyki z płyt CD, po uprzednim skonwertowaniu na mp3? Gdzieś słyszałem głosy, ze ponoć tylko muzyke z iTunes można na nim słuchać, wiec wole się upewnić, ponieważ nie po to kupowałem płyty Sum 41, czy cos, by nie moc słuchać ich piosenek na iPodzie.

Zen za to jest mniejszy i w przeciwieństwie do iPoda – tak pisało na benchmarku, choć do niedawna wydawało mi się inaczej – można na nim oglądać filmy.

iPod za to dłużej działa…

Wiec wypowie się ktoś ze znających ten temat?

Btw. Moze warto wzdac troche wiecej kasy i kupic iPod zwyklego z 30gb dyskiem i odtwarzaczem video...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz byc trendy
kupujesz iPOda
Jesli ci zalezy na wielkosci dysku kupujesz cos innego

np ipod schuffle 1 G cena okolo 300 zlotych
1 G mp3 innych firm max 80 zlotych

Musisz pamietac ze w normalnych odtwarzaczach zmieniasz baterie i sluchasz dalej
w schufle musisz podlczyc do pc albo kupic przejsciowke do kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

iPody nie dość, że są słabe techniczne, to jeszcze płacisz za logo jabłuszka i design. Są lepsze, np. Zen Creative''a. Mi teraz zepsuła się MP-trójka i kupiłem sobie DS Lite, można i posłuhać mp3, a ekran do oglądania filmów też nie zgorszy. A jakie gry! Tylko te rozmiary... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować