Zaloguj się, aby obserwować  
Jack_Bauer

Pomysły na zarobki

144 postów w tym temacie

Na wakacje :D No chyba ze chcesz dolaczyc na stale do rodakow z kolonni polskiej w londynie :)

Czy lenie ? pewnie tak , ale zobaczymy jak Tobie sie bedzie tam pracowac :D
Mlodzierz nie chce pracowac. Na ogol.
Pamietam w zeszlym roku jak u mojej matki w firmie pracowalo kilku moich znajomych i ich znajomych.
5zl netto , umowa zlecenie , praca malo trudna , myc okna i odkurzac beton wydaje sie ze kazdy umie , a jednak wielu nie umialo. A stosunek ich do pracy wrozyl ze w przyszlosci niestety beda na moim utrzymaniu jako weseli bezrobotni.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to najlepiej pójść w maliny =].
Co prawda roboty dużo, ale jeśli się ma swoje pole to zysk jest spory, jeżeli nie to no cóż, trzeba pracować. =]
Można komuś wytrzepać dywany, wyprowadzić psa, umyć okna itp. itd.

libero85---> Dziwne że są tacy co nie umieją, przecież to podstawowe obowiązki domowe, każdy choć raz odkurzał, mnie rodzice od małego uczyli że jak coś chcę to muszę na to zapracować. I nie mam do tego żalu, przynajmniej teraz umiem skosić trawę, przekopać ogródek, umyć i wytrzepać dywany itp. Jedyne czego nie umiem to nastawiać prania =], ale jeszcze mam czas żeby się nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 08:41, Harmegidon napisał:

Ja w te wakację ide pracować do TESCO. Brutto płacą 4,60 zł/h i są taryfy nocne. Wolę chodzić
na nocki.

W jakim dziale będziesz pracował? Gdzie się można zatrudnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzątanie, praca w magazynie, rozwożenie towarów na półki. Lepiej brać nocną zmianę - pracujesz od 22:00 do 6:00, mało ludzi więc praktycznie nikt nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 12lat i właśnie przyjąłem zlecenie koszenia trawy u wuja z Finlandii, dostaję 4 dychy za 2x skoszenie trawy. Miało być tak pięknie, ale zepsuła mi się kosiarka i będę musiał zwrócić kasę i jeszcze zapłacić za naprawę. buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 19:59, Arclight napisał:

Sprzątanie, praca w magazynie, rozwożenie towarów na półki. Lepiej brać nocną zmianę - pracujesz
od 22:00 do 6:00, mało ludzi więc praktycznie nikt nie przeszkadza.

Dzięki, ja myślałam raczej o rozdawaniu ulotek. Wysłałam maila do Tesco, i kazali mi skontaktować się biurem Obsługi Klienta (w Krakowie) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:( hmm, a ja moge pracowac za 8zl/h (za biórkiem, robienie strony i katalogów) tylko dziennie bede tracil 2h na dojazdy :( hmm, nie wiem czy sie zgodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli znacie się na kompach to mam dla was pomysł, ja go wykorzystałem... Mam 14 lat, udałem się do redakcji lokalnej gazety i napisałem ogłoszenie, że podejmę zlecenie wykonania prostej strony www, będę składał kompy, doradzę przy kupowaniu sprzętu w sklepie... Zadziałało! Miałem 3 zlecenia (2 na strone i raz pomogłem pewnemu starszemu panu kupić komputer dla wnuka). zarobiłem sobie 600 zł. Wiem, że to nie dużo, ale wystarcza na moje potrzeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 11:37, olcia13 napisał:

Ciekawe czy wypalił by pomysł ze sprzedarzą kilku moich gier? Czy są jakieś inne możliwości
oprócz Allegro?



możesz próbować tu, w używkach :) ale allegro to chyba najlepsze rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 11:41, Jack Bauer napisał:

> Ciekawe czy wypalił by pomysł ze sprzedarzą kilku moich gier? Czy są jakieś inne możliwości

> oprócz Allegro?


możesz próbować tu, w używkach :) ale allegro to chyba najlepsze rozwiązanie :)

Tak sądzisz?
Już próbowałam w używkach, ale nic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 11:16, SadraX napisał:

Jeśli znacie się na kompach to mam dla was pomysł, ja go wykorzystałem... Mam 14 lat, udałem
się do redakcji lokalnej gazety i napisałem ogłoszenie, że podejmę zlecenie wykonania prostej
strony www, będę składał kompy, doradzę przy kupowaniu sprzętu w sklepie... Zadziałało! Miałem
3 zlecenia (2 na strone i raz pomogłem pewnemu starszemu panu kupić komputer dla wnuka). zarobiłem
sobie 600 zł. Wiem, że to nie dużo, ale wystarcza na moje potrzeby :)



a możesz podać linki do twoich stron ? :) chciałbym zobaczyć jakie stronki robisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za bardzo nie mam pomysly na zarobki, ale gdybym usiadł i porozważał. To na pewno "Pan Skarpeta" popowiedział by mi kilka rad i pomysłów. :D

BTW
W mojej klasie (szkolnej :P) w Tibię (wiem, co o tym myślicie, ja też :P) gra parę osób. Zarobkiem dla niektórych jest sprzedawanie wirtualnych przedmiotów, bądź postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przepisuję różne teksty dla znajomego psychologa i to co zarabiam całkowicie mi wystarcza. :) Najmniej zarobiłem 50 zł a najwięcej 350 zł. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 11:42, Jack Bauer napisał:

> Już próbowałam w używkach, ale nic :-(

Ja też już od miesiąca próbuje sprzedać toce 3 w używkach i nic :)

Ja próbowałam sprzedać Disciples II- Powrót galleana i też nic.
Ale ja chciałabym sprzedać zestaw gier (Robin Hood Legenda Sherwood NXK, IGi 2- Covert Strike NXK, Disciples II- Powrót Galleana NXK, i Fallout), czy w używkach jest coś takiego możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 11:47, El Puno napisał:

Ja przepisuję różne teksty dla znajomego psychologa i to co zarabiam całkowicie mi wystarcza.
:) Najmniej zarobiłem 50 zł a najwięcej 350 zł. :))


Ale jak przepisujesz teksty ? z kartki na kompa ? ;) fajna robota, też bym tak mógł :) I szybko sie nie zbrzydnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 11:47, olcia13 napisał:

> > Już próbowałam w używkach, ale nic :-(
>
> Ja też już od miesiąca próbuje sprzedać toce 3 w używkach i nic :)
Ja próbowałam sprzedać Disciples II- Powrót galleana i też nic.
Ale ja chciałabym sprzedać zestaw gier (Robin Hood Legenda Sherwood NXK, IGi 2- Covert Strike
NXK, Disciples II- Powrót Galleana NXK, i Fallout), czy w używkach jest coś takiego możliwe?



żeby sprzedać wszystkie w jednym ogłoszeniu ? tak nie da rady :) musisz każdą gre sprzedawać osobno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2006 o 11:49, Jack Bauer napisał:



żeby sprzedać wszystkie w jednym ogłoszeniu ? tak nie da rady :) musisz każdą gre sprzedawać
osobno :)

Ale do części z nich nie mam karty rejstracjii. I co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować