Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórca Call of Duty: Black Ops II ma dość gróźb śmierci. Trudno mu się dziwić

28 postów w tym temacie

CoD i wszystko jasne;p A powaznie to wg mnie takie grozby sa objawem braku inteligencji i poszanowania godnosci drugiego czlowieka.. I tak szczerze mowiac mysle iz 99% tych co wysylaja pogrozki o smierci itp w rzeczywistosci sa zwyklymi tchorzami ktorzy nie potrafia walczyc o swoje samemu.. Taka prawda mysla ze internet jest anonimowy a to fikcja, podziwiam Vonderhaar-a za to ze nie sadzi sie z nimi wszak to jest karalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam te uczucie. Sam gram właśnie w Coda Black Ops 2 i bywało tak że jak zabiłem daną osobę parę razy pod rząd to mi potem groziła i obrażała, oczywiście nie wchodziłem z nią w dyskusje tylko od razu zgłaszałem daną osobę. A najgorsze ja to że te osoby co od czasu do czasu mi groziły i obrażały to najczęściej byli polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takim idiotom powinno się od razu zabierać grę i wsadzić na miesiąc do aresztu. Człowiek stworzył dla nich produkt, a oni zachowują się jak jakiś dress. Mógł nic nie robić i by się skończyły cholerne społeczności "fanów". Powinni się cieszyć, że ktoś im robi łaskę, bo sami by tego lepiej na pewno nie zrobili (najpewniej większość tych chamów nie umie napisać pogrubionego słowa w języku HTML).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze nie ma żadnej anonimowości w internecie, lecz debile o których mowa w temacie tego nie pojmują... zrobić jasne i czytelne podpisywanie się imieniem i nazwiskiem w internecie to zrozumieją... normalnemu użytkownikowi nie zrobiło by to różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest sie czym podniecac. Przecie takie grozby sa rownie stare co internet. Ale trzeba zrobic troche szumu wokol gry, to sie pisze takie dyrdymały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, którzy grożą śmiercią ogólnie jak i z powodu tych zerowych poprawek powinni iść się leczyć, powinno się ich zamknąć lub po prostu usunąć, bo z nich świat już nic nie będzie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2013 o 17:40, MicMuss napisał:

Ludzie, którzy grożą śmiercią ogólnie jak i z powodu tych zerowych poprawek powinni iść
się leczyć


Jacykolwiek ludzie którzy grożą w grach powinni iść się leczyć, chociaż nie wiem czy to możliwe, bo bycie idiotą nie jest chorobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Faktycznie jest sie czym podniecac. Przecie takie grozby sa rownie stare co internet.
> Ale trzeba zrobic troche szumu wokol gry, to sie pisze takie dyrdymały.

Masz rację. Typowe bicie piany. Jakby nie patrzeć są to osoby publiczne i muszą być przygotowani również na tego typu krytykę. Nie są bez winy sami twórcy olewając często gęsto część społeczności, która kieruje konstruktywne uwagi i Ci odchodzą zostawiając bandę sfrustrowanych dzieciaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym ja był projektantem gry to grożby ze strony graczy spływałyby po mnie jak po kaczce. I myślę, że po nim tez spływają. Co to, mało się człowiek tego nasłuchał przez całe życie? Ale jak ktoś juz grozi mojej rodzinie to coś jest nie tak. Takie osoby naprawdę powinny być karane. Nie obchodzi mnie, że większośc to niedojrzałe "dzieci". Za swoje słowa trzeba brać odpowiedzialność i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest chamem to jest chamem, niezależnie od tego czy w Internecie czy w rzeczywistości. Jakby dać do odstrzału tego typu krzykaczy to świat byłby dużo spokojniejszy (i przy okazji populacja o 50% mniejsza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phihihihi, ale się wam teksty złożyły. Najpierw tekst wyśmiewający wypowiedzi o tym, jak to gry zamieniają ludzi w agresywnych psycholi, a teraz to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Phihihihi, ale się wam teksty złożyły. Najpierw tekst wyśmiewający wypowiedzi o tym,
> jak to gry zamieniają ludzi w agresywnych psycholi, a teraz to.

To jeden z tych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam gram w BO2 i jeszcze nie testowalem gry po aktualizacji. Niestety aby wyczuc te roznice trzeba byc PRO i wiekszosc z krzykaczy nie zauwazy roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować