Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż Mortal Kombat na PC znacznie powyżej oczekiwań twórców

41 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Co prawda nie padają żadne konkretne liczby, ale wypowiedź jednego z najważniejszych ludzi w NetherRealm Studios nie pozostawia wątpliwości – wydanie Mortal Kombat Komplete Edition było lukratywnym interesem.

Przeczytaj cały tekst "Sprzedaż Mortal Kombat na PC znacznie powyżej oczekiwań twórców" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie pierwszy raz kiedy gra na PC ukazywała się długo po konsolach i sprzedaż nagle zaskoczyła producentów.
Mimo to, nie warto wydawać gier na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już za sobą jakieś 30h gry w Mortala i muszę przyznać że był to bardzo dobry zakup, zwłaszcza za taką cenę. Nie licząc fatalnego i wręcz niezrozumiałego interfejsu klawiszy w menu głównym, jest to bardzo dobra naparzanka i ukłon w stronę klasycznego MK.
Bardzo cieszy mnogość trybów rozgrywki i trzaskanie we dwóch w Tag Team.

Bardzo dobrze że gierka się sprzedała na PC. Ale jakbym miał na coś czekać, to ewentualnie na kontynuację, bo cross-overy z komiksowymi bohaterami jakoś mi nie leżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego może dobrym pomysłem było poczekanie na trochę lepszy sprzęt i kupienie MK na PC trochę później. Może coś się zmieni... Ale w temacie sprzedaży MK na PC to tak naprawdę nie ma co się spodziewać - po wielu latach seria wróciła na komputery, więc i ludzie ją kupili podobnie jak dlatego, że sama gra w sobie może się podobać. Można mieć tylko nadzieję, że i Injustice wpadnie na PCty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A według wielkich koncernów growych ponoć nie warto wydawać gier na PC-ty, bo piractwo, znikomy zwrot z inwestycji... blablablabla... A tutaj taka niespodzianka. Może w końcu krawaciarze pójdą po rozum do głowy i dadzą zielone światło wersjom PC wszystkim wydawanym przez siebie grom (za wyjątkiem exclusive''ów oczywiście). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też bym kupił, jakby nie to, że gram teraz w co innego. 6 dych to w sumie mała cena jak na czasy obecne. Injustice byłoby faktycznie fajne. szczególnie jako KE/GOTY/Whatever Edition ze wszystkim. Nawet jakby było za stówę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No, to teraz może przestaną ignorować rynek PCtowy jak robili dotychczas. Mnie już gra
> trochę znudziła... Tnie się na kompie który uciąga Wieśka 2 z ubersamplem :/

Mnie w ogole sie nie tnie. Moze masz cos z ustawieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkim producentom sie oplaca, zatem takie kwestie nie moga zalezec od naszego widzimisie. Dobrze wiesz, ze rynek gier jest zbyt rozlegly, zeby kazda mogla z kazdym;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie jestem zaskoczony, że sprzedało się znakomicie :P
Tylko szkoda, że podczas robienia wtyczki skopiowali równie źle działające multi co na konsolach xP

Injustice jest moim zdaniem... cienkie. Strasznie wolne i bez większego polotu :P
Zamiast tego wolałbym zobaczyć jakąś inną bijatykę na kompa... coś pokroju Soul Calibura lub Broady Roar (dobry powód, aby wydać nową część).

Tylko żadnych crossów ! Szczególnie z s(y)f xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2013 o 14:39, kaczek93 napisał:

Już nie pierwszy raz kiedy gra na PC ukazywała się długo po konsolach i sprzedaż nagle
zaskoczyła producentów.
Mimo to, nie warto wydawać gier na PC.


To oczywiste, że trzeba chwalić swoje wyniki sprzedaży, bo inwestorzy patrzą bacznym okiem. Najlepiej aby przy tym nie podać liczb i nie musieć się bawić w wydawanie patchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2013 o 14:35, Sanders-sama napisał:

No, to teraz może przestaną ignorować rynek PCtowy jak robili dotychczas. Mnie już gra
trochę znudziła... Tnie się na kompie który uciąga Wieśka 2 z ubersamplem :/


Chyba sobie jaja robisz. Mam G860, 4GB ram i GTX 460 1GB i działa na full w w 1980x1080 w 60 klatkach na sekundę. Na drugim pc z kartą HD4850 i C2D też śmiga pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2013 o 16:07, Lucas162 napisał:

Na drugim pc z kartą HD4850 i C2D też śmiga pięknie


Napisz coś więcej, bo tak się składa, że też mam Radka HD4850, a na dniach planuję zakupić pudełkową wersję MK i chciałbym wiedzieć, czy mogę w ogóle liczyć na komfortową grę i na jakich detalach? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, another one: dziękuję, dziękuję , nie trzeba pochwał:)
No i spoko, życzę innym firmom (ich księgowym;) takich prognoz i później takich "rozczarowań"...jakie by one nie były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Napisz coś więcej, bo tak się składa, że też mam Radka HD4850, a na dniach planuję zakupić
> pudełkową wersję MK i chciałbym wiedzieć, czy mogę w ogóle liczyć na komfortową grę i
> na jakich detalach? :P

Mam 3 rdzeniowego phenoma 2.8ghz, hd4850 i 4gb ramu. Nie doświadczyłem najmniejszej zwieszki w 1680x1050

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Napisz coś więcej, bo tak się składa, że też mam Radka HD4850, a na dniach planuję zakupić
> pudełkową wersję MK i chciałbym wiedzieć, czy mogę w ogóle liczyć na komfortową grę i
> na jakich detalach? :P

U mnie na C2D E8400 + 2xR4850 gra chodzi na ustawieniach fullhd med (cienie i tekstury) z 2xMSAA bez filtrowania anizotropowego, wydaje się że mógłbym jeszcze podciągnąć coś ale mi się nie chce. Gra czasem zwalnia (nie tnie się a zwalnia) ale nie bardzo wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować