poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2007 o 20:10, Roberto 7 napisał:

Gratulacje oby tak dalej troszkę cierpliwości i przyjdzie kolejny awans. ;)


Życz tak wszystkim ;)

edit: coś mi komp zamulił. Sorry za podwójny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noooo nareszcie :P Wreszcie przedowniczący, po 10 miechach oczekiwania :P Kurcze, myślałem, że będępo pokoju skakał, a tu nic. Tylko lekki uśmieszek i pod nosem "juhu" :P Ale generalnie fajnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 23:17, mtobi napisał:

Noooo nareszcie :P Wreszcie przedowniczący, po 10 miechach oczekiwania :P Kurcze, myślałem,
że będępo pokoju skakał, a tu nic. Tylko lekki uśmieszek i pod nosem "juhu" :P Ale generalnie
fajnie :P


Gratulacje ;) Oby tak dalej. Ja może kiedyś się Brygadzisty doczekam.... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 23:17, mtobi napisał:

Noooo nareszcie :P Wreszcie przedowniczący, po 10 miechach oczekiwania :P Kurcze, myślałem,
że będępo pokoju skakał, a tu nic. Tylko lekki uśmieszek i pod nosem "juhu" :P Ale generalnie
fajnie :P


kurcze no niezle obyś dostał jak najszybciej bana a ja avansa :) kochany jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już ponad 160 w miarę długich postów nabiłem, a tu nic, cały czas przodownik! :) Ahh ... nie wiem, dlaczego mnie tak ciągnie do tych awansów, przecież to tylko podpisik, ale jednak daję tyle radości. Ta rywalizacja mnie niszczy, bo zamiast siedzieć teraz przy historii to siedzie tu na forum, hehe. Czasami dziwię się ludziom, dlaczego tak walczą o posty, a przecież jestem taki sam. Walka trwa ... i jeżeli będzie trwała jeszcze z 2-3 lata, to może zdobędę WT :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 00:13, arekskate napisał:

Ja już ponad 160 w miarę długich postów nabiłem, a tu nic, cały czas przodownik! :) Ahh ...
nie wiem, dlaczego mnie tak ciągnie do tych awansów, przecież to tylko podpisik, ale jednak
daję tyle radości. Ta rywalizacja mnie niszczy, bo zamiast siedzieć teraz przy historii to
siedzie tu na forum, hehe. Czasami dziwię się ludziom, dlaczego tak walczą o posty, a przecież
jestem taki sam. Walka trwa ... i jeżeli będzie trwała jeszcze z 2-3 lata, to może zdobędę
WT :P

No właśnie, NABIŁEŚ, a nie napisałeś a to różnica he he. Wydaje mi się, że już jesteś bardzo blisko awansu, bo w sumie taka granica po przodowniku to gdzieś koło 200 postów. No ja się cieszyłem tylko po przejściu z obywatela na robotnika, bo wydawało mi się, że to jakaś osoba przydziela awanse, a to automat robi. Teraz już mi wszystko jedno, choć nadal staram się sensownie na forum pisać. Ogólnie to od początku zupełnie mi nie zależało na podbiciu statusu, no ale jak tak się wszyscy jarają to ja też :) I tak zawsze będę uważał, że forum gram.pl to największa spamernia na świecie ;) I czemu nawet tutaj uprawiacie taki spamming, w tym topie? Wszyscy sobie nawzajem gratulują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 00:13, arekskate napisał:

Ja już ponad 160 w miarę długich postów nabiłem, a tu nic, cały czas przodownik! :)


Być może te posty piszesz w zbyt małym odstępie czasu. Podobno jeśli napiszesz więcej niż jednego posta na godzinę to i tak są one wszystkie liczone jako jeden. Lepiej więc chyba sobie robić dłuższe przerwy pomiędzy pisaniem kolejnych postów. Zakładając oczywiście, że komuś zależy na w miarę szybkim awansie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od Twojej aktywności. Jak będzie stanowczo za duża, to prędzej się doczekasz Robotnika. Jeśli będzie na poziomie odpowiednim, długo się nie naczekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gratki, należało Ci się:) Przy tak długim oczekiwaniu ranga sie stanowczo nudzi, ja np rpzewodniczącym jestem prawie rok, i przyznam że już mi się znudził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie podoba mi się Twój styl pisania na forum, może trochę samodzielności, hm? Wyszukiwarki pewnie na oczy nie widzialeś, wpadasz do wątków, żeby ponabijac posty które nic nie przekazują. Mamy statystyki, gdzie możesz popatrzeć sobie na konta paru osób i porównać ile czekali na brygadzistę, zajmie Ci to krócej niż czekanie na odpowiedź tutaj. Link w przypiętym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 00:28, Agntx napisał:

No właśnie, NABIŁEŚ, a nie napisałeś a to różnica he he. Wydaje mi się, że już jesteś bardzo
blisko awansu, bo w sumie taka granica po przodowniku to gdzieś koło 200 postów


No nie wiem czy 200. Sam mam około 250 postów, a nie zdobyłem jeszcze brygadzisty :P

Dnia 30.11.2007 o 00:28, Agntx napisał:

No ja się
cieszyłem tylko po przejściu z obywatela na robotnika, bo wydawało mi się, że to jakaś osoba
przydziela awanse, a to automat robi.


Też się cieszyłem :D Ale z tym automatem to żeś walnął ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 14:32, LUIGI93 napisał:

No nie wiem czy 200. Sam mam około 250 postów, a nie zdobyłem jeszcze brygadzisty :P

Nie tylko posty wpływaja na awans, kiedy awansowałem na brygadziste miałem ich około 1100. To ze Agentxowi sie cos wydaje nie znaczy ze tak jest ;p Przeczytaj przypięty post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 14:41, Rusell napisał:

> No nie wiem czy 200. Sam mam około 250 postów, a nie zdobyłem jeszcze brygadzisty :P
Nie tylko posty wpływaja na awans, kiedy awansowałem na brygadziste miałem ich około 1100.
To ze Agentxowi sie cos wydaje nie znaczy ze tak jest ;p Przeczytaj przypięty post.


Oczywiście wiem, ale to była moje odpowiedź na jego posta i jednoznaczne obalenie jego teorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 15:16, przemas15 napisał:

Jest awansowałem Hura !!!!!!!!!

Moje gratulacje :) Widać, że awans sprawił Ci wiele przyjemności i ucieszył Cię . Cóż, życzę Ci kolejnego awansu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się