poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2006 o 19:05, Bofors napisał:

ja niestety zostałem zdegradowany ze swojej winy oczywiscie ale jak bede grzeczny to moze awansuje

Awansuj i nie grzesz wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 19:09, Araondoion napisał:

wiesz ja bylem za tym by zniesc rangi/statusy i w sumie nadal jestem bo to prowokuje ludzi
do spamerstwa.



Spam jest bebe pod każdą postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 19:09, Araondoion napisał:

wiesz ja bylem za tym by zniesc rangi/statusy i w sumie nadal jestem bo to prowokuje ludzi
do spamerstwa.


Nie jestem pewien czy status prowokuje do spamerstwa, już bardziej chyba licznik postów. Chociaż obie te rzeczy były na starym forum, a spamu tam za wiele nie było. Ja uważam że chodzi tu o sam klimat forum, a także regulamin i pobłażliwość modów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 21:43, Budo napisał:

Nie jestem pewien czy status prowokuje do spamerstwa, już bardziej chyba licznik postów. Chociaż
obie te rzeczy były na starym forum, a spamu tam za wiele nie było. Ja uważam że chodzi tu
o sam klimat forum, a także regulamin i pobłażliwość modów.


Dodałbym do tego liczbę osób na forum. Gram.pl jest chyba jednym z największych tego typu for w Polsce. Przyciąga to wielu spamerów...A że Mordki sobie z nimi nie radzą, to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 21:49, Bumber napisał:

Dodałbym do tego liczbę osób na forum. Gram.pl jest chyba jednym z największych tego typu for
w Polsce. Przyciąga to wielu spamerów...A że Mordki sobie z nimi nie radzą, to już inna sprawa.

Cóż, wydaje mi się, że jest ich po prostu za mało... Gdzie podziała się ekipa moderatorska ze "starego" forum? Ech, przeglądając niektóre wątki dochodzę do wniosku, że kNOT, mimo że nieustępliwy i nie lubiący dyskusji, odwalił tam kawał dobrej roboty. Żałuję, że na nowej odsłonie forum nie jest już tak aktywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 21:43, Budo napisał:

Nie jestem pewien czy status prowokuje do spamerstwa, już bardziej chyba licznik postów. Chociaż
obie te rzeczy były na starym forum, a spamu tam za wiele nie było. Ja uważam że chodzi tu
o sam klimat forum, a także regulamin i pobłażliwość modów.

status to dla mnie inny rodzaj licznika postow, niektorzy mysla, ze im wiecej postow=wyzsza ranga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 21:59, Jakub Wędrowycz napisał:

Cóż, wydaje mi się, że jest ich po prostu za mało... Gdzie podziała się ekipa moderatorska
ze "starego" forum? Ech, przeglądając niektóre wątki dochodzę do wniosku, że kNOT, mimo że
nieustępliwy i nie lubiący dyskusji, odwalił tam kawał dobrej roboty. Żałuję, że na nowej odsłonie
forum nie jest już tak aktywny :(

Chyba cie długo nie było na nowym foru, ewentualnie dopiero sie pojawiłeś. kNOT ostro pracował na tym forum. Do tego stopnia że wielu użytkowników miało go dość. Wystosowali petycje z przykładami jego złego zachowania, podpisała się spora liczba osób i... tyle jeśli chodzi o moderowanie kNOTa, za to w najbliższym czasie szefostwo ma wybrać dwóch nowych moderów, już nawet obstawiamy któż to może być :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 22:57, bakubartek napisał:

Stopień 2 -------------- Przodownik
jzu osigniety teraz trzeba dalej piac sie w góre


Gratulacje i życze powodzenia w dalszych awansach :)
Pamiętaj o regulaminie, a statusy przyjda same :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 23:05, Budo napisał:

Pamiętaj o regulaminie, a statusy przyjda same :P

Może inaczej: przyjdą same jak będzie pisał, a jak będzie do tego pamiętał o regulaminie, to sobie same nie pójdą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2006 o 23:13, Mumin napisał:

Może inaczej: przyjdą same jak będzie pisał, a jak będzie do tego pamiętał o regulaminie, to
sobie same nie pójdą ;)


Musiałem to przeczytać 3 razy :)
Za bardzo sie skupiam na muzyce chyba ;]
Ale ogólnie to racja

bakubartek----> jak komuś odpowiadasz, to użyj przycisku odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 23:15, Budo napisał:

> Może inaczej: przyjdą same jak będzie pisał, a jak będzie do tego pamiętał o regulaminie,
to
> sobie same nie pójdą ;)

Musiałem to przeczytać 3 razy :)
Za bardzo sie skupiam na muzyce chyba ;]
Ale ogólnie to racja


Ja to czytam już 12 raz i dalej nie czaję ;)
Ale tekst piękny ...

Ps. właśnie zrozumiałem - zgoadza się ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 22:04, Hubi Koshi napisał:

/.../

Jestem na forum od początku jego istnienia, jednak teraz mogę poświęcać mu coraz mniej czasu... Hehe, pewnie dlatego już niemal rok jestem przodownikiem ;) Cóż, mam nadzieję, że nowi moderatorzy będą wypełniać swoje obowiązki jak należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Historia Ponurego zawiera saporo zawirowań niesnasek sprzeczek. miłych chwil. zmiany nicka a nawet chwilowej absencji (która miałabyc pernamentną) No i dzieki forum poznałem wielu ludzi czy to nie ważniejsze od statusu (a tak i poprawiłem troche swoją ort):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 08:24, Ponury Żniwiarz napisał:

(a tak i poprawiłem troche swoją ort):D


Dobrze, że chociaż Ty jeden ... u mnie jest całkiem odwrotnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2006 o 09:18, GeoT napisał:

Dobrze, że chociaż Ty jeden ... u mnie jest całkiem odwrotnie ;)


Ty nie masz na co narzekać imo, a co do tekstu co żeśmy go po kilka razy czytali, to czasem tak mam, że jest jedno zdanie a ja nie rozumiem o co chodzi :)

Ponury-----> widzę poprawę, naprawdę :P
Jak chcesz to można :)

A co do statusu, to kolejny osiągnę chyba dopiero w okolicach gwiazdki tak sobie myślę przez te degrady :/
Cholera :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 09:40, Budo napisał:

A co do statusu, to kolejny osiągnę chyba dopiero w okolicach gwiazdki tak sobie myślę przez
te degrady :/
Cholera :/


e tam sie przejmujesz, jak ty w okolicach gwiazdki to czuje ze ja na wielkanoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się