poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2007 o 14:27, Magwisienka napisał:

> Nie zarazisz mnie, bo sam specjalnie nie będę pisał, żeby Tobie zrobić na złość. A jak!
:P
A proszę bardzo, nie pisz :P Przynajmniej nie wyczerpię moich zapasów many. To nawet dobrze
bo w warzywniaku się eliksiry skończyły.


Idź do supermarketu, tam mają bogatą kolekcję eliksirów nieawansowania. Ja już zamówiłem 2 skrzynki :)

Dnia 28.04.2007 o 14:27, Magwisienka napisał:

Swoją drogą, skoro w warzywniaku mają eliksiry to
może w jakimś markecie będzie antidotum na klątwę Stworka? Muszę poszukać :D


Na klątwę Stworka? No to sobie jeszcze poszukasz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam szpony +1 do drapania się po plecach oraz kapelusz- +2 do ochrony przed słońcem :)
A do Warzywniaka mnie baba nie wpuszcza :)

Igorinho ---->
Zauważyłeś, że jesteś dłużej ode mnie o 3 dni na forum? W momencie twojego awansu na przodownika, ja awansowałem na robola, więc jednak cię wyprzedziłem przyjacielu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 14:39, patrYX93 napisał:

Ja tam mam szpony +1 do drapania się po plecach oraz kapelusz- +2 do ochrony przed słońcem
:)
A do Warzywniaka mnie baba nie wpuszcza :)

To muisiałeś jej niexle podpaść.Pochwalisz się nam czym jej zawiniłeś :) ? Co do Twojego kapelusza to powiedz gdzie się takie nabywa? Bo u mnie są tylko kapelusze +3 do widzenia w nocy ;P a szponów nigdy nie widziałem jedynie mały nożyk kóry miał +2 do szybkości krojenia ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no widzę że stałem się tematem nr. 1 w tym temacie;) Jak ktoś pisze o awansach to odnośnik Stwór, klątwa, będziesz czekać itp:) Hehehehe zabawnie:D
Ale jak by nie było włosów sobie nie wyrywam tylko spokojnie piszę;) Awans przyjdzie prędzej czy później (mam nadzieje:)))), niby jest w pobliżu, ale jak jest nie mam pojęcia;)

A co do rozdawania klątwy jest doskonale znane lekarstwo:) Budo tak się wyleczył.. Jest to..
Zostanie Moderatorem:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 14:55, Stwór napisał:

Nie no widzę że stałem się tematem nr. 1 w tym temacie;) Jak ktoś pisze o awansach to odnośnik
Stwór, klątwa, będziesz czekać itp:) Hehehehe zabawnie:D
Ale jak by nie było włosów sobie nie wyrywam tylko spokojnie piszę;) Awans przyjdzie prędzej
czy później (mam nadzieje:)))), niby jest w pobliżu, ale jak jest nie mam pojęcia;)


To będzie nauka dla następnego pokolenia. Ktoś będzie marudził: "Czemu ja nie awansuję?!", to każde mu się wpisać do wyszukiwarki w temacie dwa słowa - "Stwór" i "klątwa". Od razu przestanie :)

Dnia 28.04.2007 o 14:55, Stwór napisał:

A co do rozdawania klątwy jest doskonale znane lekarstwo:) Budo tak się wyleczył.. Jest to..
Zostanie Moderatorem:) hehe


Stwór moderatorem? Muszę się pakować, kupić bilet i odlecieć... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 14:55, Stwór napisał:

Nie no widzę że stałem się tematem nr. 1 w tym temacie;) Jak ktoś pisze o awansach to odnośnik
Stwór, klątwa, będziesz czekać itp:) Hehehehe zabawnie:D
Ale jak by nie było włosów sobie nie wyrywam tylko spokojnie piszę;) Awans przyjdzie prędzej
czy później (mam nadzieje:)))), niby jest w pobliżu, ale jak jest nie mam pojęcia;)
A co do rozdawania klątwy jest doskonale znane lekarstwo:) Budo tak się wyleczył.. Jest to..
Zostanie Moderatorem:) hehe


Zróbmy nowy temat : Czemu Stwór nie może awansować na sekretarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 14:39, patrYX93 napisał:

Zauważyłeś, że jesteś dłużej ode mnie o 3 dni na forum? W momencie twojego awansu na przodownika,
ja awansowałem na robola, więc jednak cię wyprzedziłem przyjacielu :)


Zależy jak na to patrzeć ;) Swoją drogą góruję nad Tobą tylko w liczbie postów na status, co daje mi powody do zadowolenia. System obdarzył Cię trochę hojniej, ale i ja nie mogę narzekać...

Stwór ===> Tak, jesteś popularny! Pisać możesz spokojnie, to niczego nie zmienia :D Mówię Ci awans jest na wyciągnięcie ręki! Nie masz co narzekać, cierpliwość popłaca! Co do moderatorstwa, to spróbuj, może Cię przyjmą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze czy ja gdzieś piszę ciągle "chce sekretarza?" lub "no gdzie ten sekretarz".. Na nikogo się nie obrażam, napisałem tak może z 3 razy dla zabawy:P Mam do tego wesołe podejście:) I jak pisałem z Ninją Sebką nam wcale nei zależy to tylko takie pisanie:) A jednak ludziska się nabierają że szok:)
Moderator?:) Hahahahaha lepiej nie bo wtedy sprawię że wasza droga do sekretarza stanie się przeraźliwie długaaaaaaaa:) Buhahahahahahaha:P Nie podpuszczajcie mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System, system, system. Nie dał mi tego, jest cudny, zaskakujący, dał mi to... itp.
Może zaczniemy/cie go czcić jako bóstwo ? xD
A najwyższym kapłanem będzie... Stwór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... dobry pomysły szczególnie ten drugi. :) Aby znaleźć jakiś temat co nie jest jakiś rozwinięty to na prawdę trzeba się namęczyć ;/
... to samo mogłem Ci odpisać w tamtym temacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł, ten pierwszy jak i ten drugi. Wielu osobą, baaardzo by to ułatwiało, np. mnie :) Jeśli chcę zobaczyć kogoś statystyki, to muszę wejść na stronę, potem wpisać nick i w końcu mogę się cieszyć statami ;)
Mam nadzieję, że ten pomysł da dużo do myślenia ekipie.gram.pl i nie zostanie ominięty szerokim torem.

Co do drugiego pomysłu tez jest świetny, wielu userą pomogła by dodatkowa wyszukiwarka, ja przynajmniej z niej nie korzystam (mam na myśli statystyki tematów, ale na tym forum nie jestem tylko ja ;))
Macie rację, temat ma 500 postów, trzeba będzie przerzucić kilkanaście stron, i zmarnować cenny czas (lub nie daj bożę 20 postów ;P)

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się