poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2007 o 15:06, PEACE22 napisał:

> OMG. synek! Po pierwsze ta rozmowa tak nieleciała <lol>, niedość że przekręcasz
to jeszcze
> kłamiesz LAMO!
Że tak powiem, "L**O", "L**E", "L**Ę" itp. tid. są
zakazanymi wyrazami na tym forum, moge wezwać któregoś z moderatorów bo mam 2 modów gg., ale
zrobię wyjątek i ich niepowiadomię, ale pamiętaj jeszcze raz coś takiego zrobisz to moderatorowie
się dowiedzą.

lol, znam regulamin chłopcze i nie musisz mi go przypominać hehehehe, a to że masz 2 modów na gg to co z tego? sami zauważa że coś jest nie tak hihihihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 15:08, pan m. napisał:

Jeden już się chyba dowiedział,nie zareagował.Więc nie masz co wzywać:)


ostrzeżenie za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 15:09, Unreal11 napisał:

lol, znam regulamin chłopcze i nie musisz mi go przypominać hehehehe, a to że masz 2 modów
na gg to co z tego? sami zauważa że coś jest nie tak hihihihihi.


ostrzeżenie za spam.
Ktoś jeszcze ma coś do dodania na temat nie związany ze statusami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 15:12, Budo napisał:

ostrzeżenie za spam.
Ktoś jeszcze ma coś do dodania na temat nie związany ze statusami?


Skru, nie ma mnie pięć godzin a tutaj takie niesamowite jazdy się dzieją...

Ale szczerze, nie sądzisz Budo, że ten topic już dawno powinien być nazwany "Nocne Marki Całodzienne"? Tutaj post o statusie coraz cenniejszy się robi ;-) A Wy narzekacie, że kiedy ja smęcę o awans, że to niby spam jest - ale na temat przynajmniej! :-)

KiM -> Jak to "największy wróg"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wir ktoś może dlaczego Dwie osoby z zawrotna ilością postów (jedna 8 dróga 2) mają własny tytół na forum??? Tak przynajmniej wynika ze stronki ze statystykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 17:37, BuuBuu napisał:

Wir ktoś może dlaczego Dwie osoby z zawrotna ilością postów (jedna 8 dróga 2) mają własny tytół
na forum??? Tak przynajmniej wynika ze stronki ze statystykami


Bo są z takiej specjalnej grupy, zajmującej się Wiedźminem i odpowiadają na pytania niecierpliwych graczów oczekujących na tą grę. Mówiąc krótko: ludzie z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 17:37, BuuBuu napisał:

Wir ktoś może dlaczego Dwie osoby z zawrotna ilością postów (jedna 8 dróga 2) mają własny tytół
na forum??? Tak przynajmniej wynika ze stronki ze statystykami

Ta kwestia była już kilka razy poruszana w tym temacie. Po prostu te osoby należą do zespołu pracującego nad Wiedźminem.. prawdopodobnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 17:37, BuuBuu napisał:

Wir ktoś może dlaczego Dwie osoby z zawrotna ilością postów (jedna 8 dróga 2) mają własny tytół
na forum??? Tak przynajmniej wynika ze stronki ze statystykami

Poruszane było to nie raz. To członkowie "wiedźmin Team" (;p). Czyli po polskiemu są to ludzie pracującym nad Wiedźminem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę cos za spamować, ale nie mam czasu... ;). A atk wogóle to mi się przodownik znudził. ;)
A tak serio to mam takie pytanie, po co w ustawieniach, jest okienko "status"??? Przecież nie mozna go zmienić.
Czyżby dla własnotytułowców??? To znaczy, że jak będę własnotytułowcem (już to widzę) to mogę zmieniać tytuł co minutę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Jeżeli otrzymasz własny tytuł (czyt. dobrniesz do niego) wtedy to okienko się odblokowuje i możesz sobie co chwilę status zmieniać...czego Ci życzę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 18:06, OloMax napisał:

A tak serio to mam takie pytanie, po co w ustawieniach, jest okienko "status"??? Przecież nie
mozna go zmienić.
Czyżby dla własnotytułowców???

Tak jest, taka opcja pojawiła się tuż przed tym, jak na naszym forum pojawił się pierwszy własnotytułowiec - Human Ghost ;)

Dnia 05.06.2007 o 18:06, OloMax napisał:

To znaczy, że jak będę własnotytułowcem (już to widzę) to mogę
zmieniać tytuł co minutę????

Oczywiście, jeśli dojdziesz do tego statusu, będziesz mógł wpisać tam sobie cokolwiek zechcesz, byle nie był to już istniejący status (jak przodownik, brygadzista itd.).
Pozdrawiam, życzę byś w miarę szybko dorobił się swojego własnego tytułu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 18:06, OloMax napisał:

Ja mogę cos za spamować, ale nie mam czasu... ;). A atk wogóle to mi się przodownik znudził.
;)
A tak serio to mam takie pytanie, po co w ustawieniach, jest okienko "status"??? Przecież nie
mozna go zmienić.
Czyżby dla własnotytułowców??? To znaczy, że jak będę własnotytułowcem (już to widzę) to mogę
zmieniać tytuł co minutę????


Będziesz mógł... Chociaż zapewne zabraknie Tobie czasu na pisanie postów przy cominutowej zmianie statusu oraz przede wszystkim pomysłów (oczywiście, jeżeli chcesz być oryginalny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się upewnić co do jednej rzeczy
Czy ktoś z wysokim stopniem na forum (np sekretarz) ma jakieś dodatkowe przywileje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnotytułowiec może zmieniać swój tytuł co każdego posta, a nawet i częściej.
Sekretarz może zakładać nowe kanały na GramIRCu.
Innych przywilejów nie ma nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 18:23, temek napisał:

Chciałem się upewnić co do jednej rzeczy
Czy ktoś z wysokim stopniem na forum (np sekretarz) ma jakieś dodatkowe przywileje ???


Na forum nie, ale na gramIRCu Sekretarze (a także wyższe statusy - WT) otrzymują możliwość zakładania nowych kanałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 18:23, temek napisał:

Chciałem się upewnić co do jednej rzeczy
Czy ktoś z wysokim stopniem na forum (np sekretarz) ma jakieś dodatkowe przywileje ???

Ogólnie awanse nie mają żadnego wpływu na jakiekolwiek nowe możliwości.
Wywrotowiec, Bumelant, Obywatel, Robotnik, Przodownik, Brygadzista, Delegat, Przewodniczący mają takie same możliwości na forum.
Różnią się tylko Sekretarz (dostają tzw. voice`a na gramIRCu), Własnotytułowiec (to co Sekretarz a do tego możliwość wpisania takiego tytułu jaki mu sie podoba i jest zgodny z regulaminem) oraz Wróg Ludu (nie może się wypowiadać na forum, to status zbanowanego).

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2007 o 14:38, Hubi Koshi napisał:

Bo jest tak jak mówiłem. Każdy człowiek jest inny i inaczej zareaguje, wszystko zależy od tego
co mu siedzi w głowie. Tak samo z karą. Jeśli taki człowiek ma jakiś szacunek do Moderatorów
i Forum w ogóle, albo ma wbity do głowy strach przed karą to się ugnie i będzie grzeczny, a
jak ktoś się czuje bezkarny, a jego jedynym celem jest uprzykrzenie innym ludziom życia...
efekty sam widzisz.

Faktycznie, teraz zauważyłem bardzo dużo.I pomyśleć że wrócił na forum poto żeby się tylko sprzeczać... Nie wiem który z nich ma rację,właściwie mało mnie to interesuje.Ale skoro chcą sobie porozmawiać to mogli by to zrobić przynajmniej poza forum.Nie potrafię jednak zrozumieć co tacy ludzie widzą w tym fajnego, wiem już pewnie im nie zależy na forum ale jak te ( nie powiem kto bo nie będę używał brzydkich słów ;) ) wracają żeby tylko dodać swoje bez wartościowe 3 grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się