poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2008 o 18:29, Piotrek K. napisał:

A mi sie akurat na Moderatora udalo awansowac, wiec to akurat niemozliwe nie jest ;)...


Tak, a potem Ciebie zdegradowali. I po co Ci to było? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 21:48, Bumber napisał:

> No ale ja go właśnie teraz najmniej oczekuję i nic! ;)
Tia, właśnie widzę. Może zacznij narzekać jak Stwór, to szybciej awans przyjdzie. ;)
W końcu to zawsze kilka postów więcej ^^

To przez Klimosa... ;] Miesiąc już mnie wyprzedził, a u mnie martwa cisza... :|
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 22:41, pitors89 napisał:

No ja też już trochę czekam na awans... i doczekać się nie mogę :D


Hmm lekarze radza meliska :P grzeniec ciepła kołdra :P Okład na czoło :P Jakoś doczekasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez 3 miesiące bycia przewodniczącym napisałem tylko 360 postów... Jako, że podobne zjawisko przyuważyłem także przy delegacie, mogę stwierdzić, że awansowanie jest jak sport :) Do ok. brygadzisty nasz "popęd pisania postów" rośnie, kumuluje się przy delegacie, a potem powoli spada, co odpowiada dojrzewaniu i starzeniu się człowieka :D Ciekawa teoria, co? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiścię się z Tobą zgadzam :)
Moim zdaniem do czasu delegata mamy świadomość, że każdy post prowadzi nas do awansu, i korzystamy z
każdej możliwej sytuacji aby nabić posta.
Potem, awans idzie coraz wolniej, aż w końcu rezygnujemy, i piszemy coraz mniej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej :) Dodam jednak jeszcze, bo właśnie przyszło mi to do głowy, że pod koniec delegata starałem się osiągnąć "profesjonalizm" - pościk co godzinkę, przez resztę czasu raczej powściągliwie - powiedzmy zatem, że taka końcówka delegata to okres profesjonalnej kariery zawodowej :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co się tyczy końca kariery zawodowej ?? :P
-Wszyscy co powyżej delegata, EMERYTURA !
Ja na szczęścię jestem w sile wieku (Delegat), i jeszcze minie trochę czasu zanim stracę profesjonalizm ; )
Nie wiem jak inni, ale w moim przypadku z czasem (+rosnącym statusem) coś ruszało w głowie, i zaczełem sensownie funkcjonować na forum ^^.
Nie dawno poczytałem sobie moje stare posty, za czasów obywatela...
Ortografia, Składnia zdania, sens etc. leżało ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>pod koniec delegata starałem się osiągnąć "profesjonalizm" - pościk co godzinkę, przez resztę czasu

Dnia 10.05.2008 o 23:43, Laska-z-Polski napisał:

raczej powściągliwie - powiedzmy zatem, że taka końcówka delegata to okres profesjonalnej
kariery zawodowej :D.


Niekoniecznie pod koniec Delegata,ja taki system pisania zacząłem stosować już gdy byłem Brygadzistą,więc ta dojrzałość nie jest raczej związana z żadną rangą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 23:47, Tokix napisał:

Ortografia, Składnia zdania, sens etc. leżało ;P

U mnie też nie było słodko :) A "Słowna zabawa" do teraz straszy w moich statystykach :P

***
Skoro już mam okazję, to może zapytam się, jak to jest z ostrzeżeniami : Zakładając, że ktoś ma ich dwa ( czy jakakolwiek jest ich maksymalna ilość - nie pamiętam ), rok trzyma się hardo i zachowuje jak wzorowy gramowicz, a potem coś przeskrobie. Czy w takim przypadku te młodociane grzeszki są przebaczane, czy też może leci tekst " miałeś już dwa ostrzeżenia rok temu, więc degrad -1 " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 23:43, Laska-z-Polski napisał:

Mniej więcej :) Dodam jednak jeszcze, bo właśnie przyszło mi to do głowy, że pod koniec
delegata starałem się osiągnąć "profesjonalizm" - pościk co godzinkę, przez resztę czasu
raczej powściągliwie - powiedzmy zatem, że taka końcówka delegata to okres profesjonalnej
kariery zawodowej :D.


Bueh... Pisanie postów z zegarkiem w ręku?
Kolejny dowód na to, że często forum jest traktowanej jak gra RPG :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 23:57, Tokix napisał:

Ech... Robiłem podobnie :P (kiedyś)
Wszystkie spamerskie tematy /.../


Mnie to na szczęście ominęło. W Słownej Zabawie nie mam ani jednego posta. A jak zaczęły się mnożyć tematy "Lubisz czy nie lubisz", "Masz czy nie masz", to wziąłem po prostu odznaczyłem całą kategorię i od razu jest przejrzyściej. Jedyny quiz/zabawa, w której biorę udział to Typowanie Wyników Ligi Polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 23:34, Laska-z-Polski napisał:

Przez 3 miesiące bycia przewodniczącym napisałem tylko 360 postów... Jako, że podobne
zjawisko przyuważyłem także przy delegacie, mogę stwierdzić, że awansowanie jest jak
sport :) Do ok. brygadzisty nasz "popęd pisania postów" rośnie, kumuluje się przy delegacie,
a potem powoli spada, co odpowiada dojrzewaniu i starzeniu się człowieka :D Ciekawa teoria,
co? ;>

A więc dołączyłeś do grona "olśnionych" ;) W moim przypadku jest podobnie. W momencie kiedy dostałem Delegata kompletnie się zmieniłem. Wcześniej pisałem bardziej i mniej mądre posty, ale zawsze mieściłem sie w ustalonej przeze mnie barierze co najmniej 20 postów dziennie. Po awansie moja aktywność zaczęła diametralnie spadać - do kilkunastu postów dziennie, a potem już nawet poniżej dziesiątki. Zacząłem wypowiadać się w tematach, w których mam naprawdę coś do powiedzenia. Moja liczba znaków na post podskoczyła z ~90 do ~220 i ciągle rośnie, a jednocześnie liczba postów na dzień spadła o 75% (jak to wszystko poważnie brzmi...). Obecnie, kiedy mam wenę, piszę maksymalnie 10-12 postów dziennie. W zwyczajne dni powszednie wyciskam średnio 3 posty, w tym jeden w "Zbieramy Kasę" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 00:11, Tokix napisał:

Czemu w temacie: "Tak czy Nie"
Nie ma zasad ?! :P

Jak nie ma zasad to może byś je stworzył?? ;] i poprosił moderatora o to by przypiął zasady. Chociaż jesteś delegatem po co spamujesz w tak beznadziejnych i spamerskich tematach które nic nie wnoszą do społeczności??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wchodzenie na tematy ,,Chcesz czynie chcesz ", ,,Masz czy nie masz", ,,Lubisz czy nie lubisz'''' są sztucznymi nabijaniem postów. Gdybym na to wchodził już zapewne bym był Przodownikiem lub Brygadzistą. Natomiast ja wolę wchodzić w jakieś sensowne tematy np. Komentarze, Kwasy, Opisz poprzednika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zwłaszcza że na poprzednim koncie to robiłem i mi się nie opłaciło za bardzo, jednak teraz dzięki temu mogę umoralniać innych."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się