poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2006 o 20:30, Adam k. napisał:

A po ilu miałeś robotnika ja po 3 dniach.

Ja też miałam gdzieś po 3 trzech, może 4 dniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To móg być jakis błąd- C_Z był pracownikiem cdp, teraz o ile wiem jest tylko modem, nie wiem dokładnie na jakich zasadach sie to odbyło, ale rozmowa o tym toczyła sie w wątku o modach. W każdym razie, tam jeszcze chyba powinien być na niebiesko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 20:29, Kamil.i.Maciek napisał:

O właśnie ja mam takie pytanie dotyczące Cool_Zeeka :)
Zauważyłem, że ma status CDPROJEKT jestem bardzo ciekawy dlaczego nie pisze na niebiesko ;)
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=5374&pid=220 , Czy to jest pracownik CDP, czy własno
tytułowiec ? :)

To był pracownik CD-Projektu lecz teraz nim juz nie jest wiec jego posty straciły niebieski posmak :D
Teraz pełnie funkcje moderatora wraz z TYHE, RobeNem, Olamagato i Volvoxem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Liqid - ile masz na razie?
Ja teraz mam ok. ... 735 postów. Cóż, chyba nie znaczy to, żę brygada doczekam się po tysiączku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coz...wstawianie na forum rozprawek na pol ekranu ktorych i tak prawie nikt nie czyta moim zdaniem mija sie z celem :)

wg mnie posty powinny byc krotkie proste i czytelne :)

a co do ilosci postow :) wystarczy nie smapowac i miec duzo do powedzenia w danym temaci :) to i wtedy sie pise i pisze i pisze :)

jako wielki fan serii heroes nie widze powodu dla ktorego mialbym nie udzielac porad i nie rozmawiac o tej grze :)

a ze przy okazji jestem wielkim gadaczem tego tematu jak rowniez zwieksza to moja liczbe postow jak i ilosc znakow to inna sprawa :)

szkoda ze za osiagniecie pewnego procentyu wypowiedzi nie mozna dostac jakichs extra punktow wliczanych do awansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2006 o 20:32, Bajuj napisał:

To był pracownik CD-Projektu lecz teraz nim juz nie jest wiec jego posty straciły niebieski
posmak :D
Teraz pełnie funkcje moderatora wraz z TYHE, RobeNem, Olamagato i Volvoxem :D

Dlaczego kNOT''owii nie zmienili koloru jego tytułu z czerwonego na czarny, przecierz nie jest już modem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 20:35, olcia13 napisał:

Dlaczego kNOT''owii nie zmienili koloru jego tytułu z czerwonego na czarny, przecierz nie jest
już modem?

Zmienili :D
Tylko odkąd kNOT przestał byc moderatorem nie wypowiedział sie na forum ania razu dlatego m. in. w statystykach jest jako moderator. Gdyby teraz cos napisał zaczynałby pewnie od obywatela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 20:37, Bajuj napisał:

> Dlaczego kNOT''owii nie zmienili koloru jego tytułu z czerwonego na czarny, przecierz
nie jest
> już modem?
Zmienili :D
Tylko odkąd kNOT przestał byc moderatorem nie wypowiedział sie na forum ania razu dlatego m.
in. w statystykach jest jako moderator. Gdyby teraz cos napisał zaczynałby pewnie od obywatela

Acha. Mozliwe, że się obraził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2006 o 20:38, olcia13 napisał:

Acha. Mozliwe, że się obraził :D


Sczerze to watpie żeby osoba o takim ego jag on poprzestala na zakończeniu pisania pewnie czai się miedzy nami;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 20:55, Ponury Żniwiarz napisał:


> Acha. Mozliwe, że się obraził :D

Sczerze to watpie żeby osoba o takim ego jag on poprzestala na zakończeniu pisania pewnie
czai się miedzy nami;D

Jeśli sie czjaji to mam dla niego wiadomość:
kNOT wróć do nas (może nie jako moderator) ale jako zwykły forumowicz, tękinimy ;-)

W sumie ciekawe, czy on tu jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym już raz na zawsze zamknąć rozdział kNOT-a. Był i już go nie ma i nie wiem czemu mielibyśmy dalej pisać o nim i o tym jak się zachowywał. Już nie ma go na forum, a przynajmiej nie pisze już. Jak jeszcze był moderatorem to mało kto pisał źle o nim, a jak go nie ma to wszyscy o nim piszą. Nie widzę w tym wielkiego sensu, dlatego jeśli ktoś się z moim zdaniem zgadza to niech mnie posłucha. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 20:54, Podpułkownik napisał:

A dla czego i od kiedy nie ma kNOT-a na forum ??

Ty o niczym nie wiesz?
Wyżucili go już dawno (może 2 miesiące temu) bo prowokował innych do złego zachowania, po czym dawał im degrady/bany :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... A ja mam pytanie. Po co ma kNOT wracać? Jako zwykły użytkownik? Przecież znając życie, długo by nie popisał. Bo jeśli kontynuowałby schemat zachowania taki, jaki prowadził jako Moderator, to jako "zwykły" użytkownik nie podziałałby długo.

Takie jest bynajmniej moje zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 21:02, PolishWerewolf napisał:

Hmm... A ja mam pytanie. Po co ma kNOT wracać? Jako zwykły użytkownik? Przecież znając życie,
długo by nie popisał. Bo jeśli kontynuowałby schemat zachowania taki, jaki prowadził jako Moderator,
to jako "zwykły" użytkownik nie podziałałby długo.

Takie jest bynajmniej moje zdanie na ten temat.

Dobra, zamknijmy temat o kNO''cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 21:01, olcia13 napisał:

Wyżucili go już dawno (może 2 miesiące temu) bo prowokował innych do złego zachowania, po czym
dawał im degrady/bany :O


Dawno go nie widziałem, lecz nie wiedziałem ,że aż do takiego stanu doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 21:04, Podpułkownik napisał:

> Wyżucili go już dawno (może 2 miesiące temu) bo prowokował innych do złego zachowania,
po czym
> dawał im degrady/bany :O

Dawno go nie widziałem, lecz nie wiedziałem ,że aż do takiego stanu doszło.

Podobno zrobił coś naprawdę chamskiego (ale nie wiem co, bo tylko tak słyszałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 21:09, olcia13 napisał:

> > Wyżucili go już dawno (może 2 miesiące temu) bo prowokował innych do złego zachowania,

> po czym
> > dawał im degrady/bany :O
>
> Dawno go nie widziałem, lecz nie wiedziałem ,że aż do takiego stanu doszło.
>
Podobno zrobił coś naprawdę chamskiego (ale nie wiem co, bo tylko tak słyszałam)

Poprostu nadużył władzy, ot co. Przyjemnie by było zobaczyć og teraz jako obywatela :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że czai się i wyskoczy nagle jak mode-raptor jakiś. Jako forumowicz - obserwator żałuję zniknięcia tak barwnej postaci, co nie znaczy, że go lubiłem. A może będzie miał całkiem specjalny status?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 21:16, marudaXL napisał:

Mam nadzieję, że czai się i wyskoczy nagle jak mode-raptor jakiś. Jako forumowicz - obserwator
żałuję zniknięcia tak barwnej postaci, co nie znaczy, że go lubiłem. A może będzie miał całkiem
specjalny status?


\
Sory z ciekawości:D JAk ty siedząc od poczatku na nowym forum mgłeś napisac tylko 8 postów;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się