poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Moim zdaniem nowe statusy/tytuły czy jak innaczej ktoś sobie to nazwie są trochę głupie:) No przynajmniej dla mnie bo ja na tych stopniach wcale sie nie znam:D Tak, że nie wiem jaki jest wyższy:D Poprzednie były fajne, fajne też są na forum wiedźmina:D No wiec czekam, aż ten tydzień się skończy i statusiki wrócą do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę się orientuję w stopniach wojskowych i musze powiedzieć, że mi taka zmiana odpowiada. Ale to i tak nie zmienia mojego pytania, które brzmi: kiedy w końcu awansuję?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 17:28, JayC napisał:

Ja trochę się orientuję w stopniach wojskowych i musze powiedzieć, że mi taka zmiana odpowiada.
Ale to i tak nie zmienia mojego pytania, które brzmi: kiedy w końcu awansuję?!


No właśnie,a kiedy ja?;)Mam nadzieję,że już niedługo...zawsze sierżant wygląda lepiej niż plutonowy:).Nie mogę się doczekać:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 17:27, asior34 napisał:

Tylko na tydzień skąd wiesz?


Napisane jest w poście przyklejonym u góry. Wszystko związane jest z Tygodniem z Company of Heroes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 17:29, Skywalker560 napisał:

No właśnie,a kiedy ja?;)Mam nadzieję,że już niedługo...zawsze sierżant wygląda lepiej niż plutonowy:).Nie
mogę się doczekać:).


Ja już na Robotniku (tudzież: na Kapralu) trochę siedzę, ale awans się przedłuża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 17:32, Budo napisał:


Nie wiem czy wiecie, ale cdp mają teraz tytuł Sztab Główny
:)


wiem niepodoba mi się to lepiej bylo pracownik CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko! Toż to już kilkanaście stronic przeleciało a tu wciąż dysputy ;)) choć w sumie co się dziwić użytkowników ponad 12 tys. a temat (dotyczący statusów) tylko jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem taką historię wchodze na forum do jakiegoś tematu i akurat zaczęła się nowa strona i był na niej jeden post pod nikiem pisalo chyba Sierżant myślałem że ten ktoś ma wlasny tytul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 17:35, Mudra napisał:

Matko! Toż to już kilkanaście stronic przeleciało a tu wciąż dysputy ;)) choć w sumie co się
dziwić użytkowników ponad 12 tys. a temat (dotyczący statusów) tylko jeden.


To jeden z najbardziej spamerskich tematów na tym forum. Jak tak dalej pójdzie, to jeszcze Forumową Mafię i Słowną Zabawę przegoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 17:42, Michał Raven napisał:

> może przydzielą nam jeszcze bronie?
> Pod statusem pisalo by jaką mamy broń
Eeee, to nie The Crims, to forum.:)



wiem ale bynajmniej na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 17:45, Krzaczek 1 napisał:

Ja też wolałem stare statusy. Te wojskowe tak średnio pasują do naszego forum o grach.


A te socjalistyczno-komunistyczne pasowały? Moim zdaniem tak samo, a zawsze to jakieś miłe urozmaicenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 17:39, Klimos napisał:

To jeden z najbardziej spamerskich tematów na tym forum. Jak tak dalej pójdzie, to jeszcze
Forumową Mafię i Słowną Zabawę przegoni.


No cóż. Każdy ma prawo do zaprezentowania swego zdania, a że nadażyła się taaak wyjątkowa okazja :) etc. etc. Zresztą mi to nie przeszkadza. Byłem jednak nieco zdziwiony gdy w poszukiwaniu swego napisanego jakiś czas temu posta musiałem cofnąć się o dobrych kilka stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się