poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2006 o 18:38, paweusz napisał:

> Ciekawe jak by wyglądało to wszystko z okazji premiery np. Lula 3D Kolejna Przygoda (czy
coś
> w ten deseń) xD
To pewnie byłbym teraz starszym alfonsem :D
Ciekawe czy takie rodzaje promocji gier będę stosowane przy kolejnych "hitach" ?! Może przy
gothi III się znów coś takiego pojawi ?!



Na pewno,na pewno:)Więc zacznijmy gdybać,jakie będą WTEDY statusy.Czarownik?:)

A te z Wojska sa całkiem dobre(Ale jak na początku je zobaczyłem,to pomyslałem,że cos się stało z łączem:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 14:15, ko?nik napisał:

> Co sie stało ze statami??? :D Może ktoś być taki miły i objaśnić biednemu ponurakowi:D


statusy zmieniły swoje nazwy z okazji "tygodnia z Company of Heroes" i będa takie przez tydzień.
a potem powrócą stare


To teraz dla kazdej nowej gierki będą inne statusy:D Troche dziwny pomysł;p Ale jakoś sie przeżyje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 18:46, Ponury Żniwiarz napisał:

To teraz dla kazdej nowej gierki będą inne statusy:D Troche dziwny pomysł;p Ale jakoś
sie przeżyje:D


Ja nie wiem czy przeżyłbym, gdyby zmienili statusy na okoliczność premiery Hugo: Bitwa Pingiwnów <lol>. Strach się bać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 18:49, gloody napisał:

Czekam na własny tytuł będę poza wladzą promocji :D


Niekoniecznie. Zauważ, że Własny Tytuł to obecnie Weteran Wojenny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się te statusy podobają, gdyby miały zostać, to nawet bym sie cieszył:), ale mogli by zrobić, jak np był by Gothic 3, ciekawe co by wtedy dali??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam nowe statusy nie rpzeszkadzają. Jakby miały zostac to bym nawet nie protestował. Przydałoby się nawet dodać trochę zgodnie z rangami w wojsku. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby ćwiczenia o kryptonimie "Anakonda" zawitały również na forum? Tak szczeże to obecne statusy wydają mi się lepsze od poprzednich. Tamte wydawały się takie komunistyczne. Lepsze już są stopnie wojskowe (będe jednym z "nienormalnych" ;) ochotników do odbycia zasadniczej służby wojskowej (marzenie to altyleria).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 19:30, Carl92 napisał:

Chciałbym też zwrócić też uwage , że podczas pisania postów jest słownik ortograficzny. SUPER
tak trzymać CDP:)

Cóż masz Firefox''a w wersji 2.0 i dlatego podkreśla Ci błędy, które popełniasz.:) Na forum czegoś takiego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... słownik??? Nie zauważyłem :P. Może chodzi Ci o korektę błędów w Firefox 2.0 Beta 2 i Firefox 2.0 RC1 -_-. A poza tym to takie sprawy to chyba nie tutaj :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się