poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2006 o 17:47, NFSU2.00 napisał:

Ciekawe dlaczego na tydzień zmienili rangi?


To w ramach promocji Company of Heroes. Pół forum o tym dudni i masz napisane w przypiętym poście ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że zmiana tytułów ma jakiś związek z premierą Company of Heros. Czuję to nosem :D Może to jakaś forma promocji (jak najbardziej fajna), a może poprostu taka mała odmiana związana z CoH ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszłem za ciostem i za sugestią Budo (Thx :P). Wysłałem maila do CDP o treści:

"Witam, chciałem zaproponować stworzenie konkursu "Statusów" na forum. Ostatnia zmiana nie przypadła wszystkim do gustu (prawdopodobnie ma to powiązanie z kampanią reklamową COH), mi także one trochę nie pasują. Uważam że uczciwie było by stworzenie konkursu, w którym każdy by mógł przedstawić swoją wizję statusów na forum gram.pl
Nagrodą mógł by być własny status na forum, bądź też inna, może nawet symboliczna nagroda :)

Z poważaniem MastAlol :D"

No to by było na tyle, jak dadzą znać co i jak to was powiadomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jak CDP przyjmie tą propozycje to nagroną nie będzie własny tytuł, a właśnie ta inna symboliczna nagroda. Nie chciałbym żeby na tym forum rozpoczęło się handlowanie statusami. Najlepiej jest jak liczy się tylko i wyłącznie nas czas i częstotliwość pisania postów na forum. Jak rangi zaczęły by być rozdawane w konkursach to cała idea statusów moim zdaniem straciła by sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz od święta mogli by tak zrobić, a naprzykład przy tym własnym statusie pisało by "(K)" i każdy by wiedział że status był gdzieś wygrany, a gdy delikwent zapracuje sobie na własny status to to K znika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 17:56, Lamb3rt napisał:

Ech... a może niech nagrodą dla najlepszego będzie podanie jego wymyślonych statusów, jako
oficjalnych na forum? tak byłoby najlepiej ;)


Tylko że wtedy to furomowicze powinni być jury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 17:56, Lamb3rt napisał:

Ech... a może niech nagrodą dla najlepszego będzie podanie jego wymyślonych statusów, jako
oficjalnych na forum? tak byłoby najlepiej ;)


Hehe a ty co myślałeś że tak dla picu konkurs, oczywiście że powinny zostać wprowadzone na forum ( w sumie o to chodziło, ale chyba nie zajarzyłeś :P ). Własny tytuł to taka dodatkowa nagroda mogła by być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sierżant Klimos melduje Sztabowi Głównemu, że w ramach promocji gry Company of Heroes zmienił swój avatara na adekwatny do statusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cooooooooo jast t kim ja teraz jestem??? i w jakiej kolejności są te statusy nowe??? dzisiaj pierwszy raz od kilku dni mogłem wejść na forum i ... szok!!! o co w tym wszystkim chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 18:06, krzysiek253 napisał:

cooooooooo jast t kim ja teraz jestem??? i w jakiej kolejności są te statusy nowe??? dzisiaj
pierwszy raz od kilku dni mogłem wejść na forum i ... szok!!! o co w tym wszystkim chodzi???


Wystarczy przeczytać przyklejonego posta i wszystko będzie jasne :)
Cała akcja ma związek z premierą Company of Heroes i będzie trwała przez tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 18:10, Seqiu napisał:

Dopiero zasiadłem do kompa... i co to za statusy ? Czyżby ktoś sobie żarty robił ? ;)


To z okazji tygodnia CoH - przeczytaj dopisek modka w gornym poscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 18:10, Seqiu napisał:

Dopiero zasiadłem do kompa... i co to za statusy ? Czyżby ktoś sobie żarty robił ? ;)

Na czas tygodnia statusy zmienili swoja forme na:

Stopień -2 Dezerter
Stopień -1 Rezerwista
Stopień 0 Szeregowy
Stopień 1 Kapral
Stopień 2 Plutonowy
Stopień 3 Sierżant
Stopień 4 Chorąży
Stopień 5 Porucznik
Stopień 6 Kapitan
Weteran Wojenny - Własny tytuł
Pracownik Cenegi
Marszałek - Moderatorzy
Sztab główny - CDP

Piotrek K.
[m -T]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się