poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Nawet sekretarz daje się sprowokować delegatowi. Albo nawet delegat czasem odgadnie zachowanie sekretarza :)

Jestem jaki jestem, i dzięki temu ten temat ma taki niepowtarzalny smak... (że wszyscy są jacy są :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 16:38, Master J napisał:

Yeach,mam przodownika.Siedem dni na forum około 240 postów i.....przodownik


no no - gratulacje.
na Przodownika awansuje się chyba najprzyjemniej. wybijasz się z tej szarej masy Robotników i Obywateli, aby dołączyć do znaczniejszych użytkowników forum ;)
nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Ci własnej Brygady - ale co najmniej miesiąc na nią poczekasz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 16:59, Sephirath napisał:

Nawet sekretarz daje się sprowokować delegatowi. Albo nawet delegat czasem odgadnie zachowanie
sekretarza :)


Chciałbyś :P pamiętaj że wszelkie inicjatywy podjęte przez Sekretarzy w tym przypadku w celu zwrócenia uwagi to nie prowokacja, bo Ty lub kto inny robi to nieświadomie, więc o prowokacji nie ma mowy. Co do ModestowoVilmarowego to była już prowokacja, jednak nie reagowałem bo właśnie oto Ci chodziło :) Nie ze mną takie numery, mnie w kozi róg nikt nie zapędzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 19:02, grand10pelu napisał:

Mam pytanko. Dlaczego gdy na jadę kursorem myszy na niektóre posty to pod informacjami o forumowiczu
pokazuje się taka niebieska kulka za znakami zapytania?


N-te powtórzenie - to oznacza że użytkownik ma stroblona inaczej zwanego gramsajtem.
Więcej informacji w temacie o stroblonach: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&u=1863

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 19:02, grand10pelu napisał:

Mam pytanko. Dlaczego gdy na jadę kursorem myszy na niektóre posty to pod informacjami o forumowiczu
pokazuje się taka niebieska kulka za znakami zapytania?

są to stroblony w wersji beta, niedługo wszyscy powinni je mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 17:04, Azrathel napisał:

na Przodownika awansuje się chyba najprzyjemniej. wybijasz się z tej szarej masy Robotników
i Obywateli, aby dołączyć do znaczniejszych użytkowników forum ;)


No nie wiem, Przodowników jest prawie tyle samo co Robotników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 19:18, Burzol napisał:

No nie wiem, Przodowników jest prawie tyle samo co Robotników.

Przodowników jest zadecydowanie najwięcej ze wszystkich statusów, wszędzie ich pełno. Muszę Ci też powiedzieć, że raczej rzadko widuję Robotników (nie wiem jak ty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 19:24, grand10pelu napisał:

> No nie wiem, Przodowników jest prawie tyle samo co Robotników.
Przodowników jest zadecydowanie najwięcej ze wszystkich statusów, wszędzie ich pełno. Muszę
Ci też powiedzieć, że raczej rzadko widuję Robotników (nie wiem jak ty).


Racja, też ich rzadko widuję, nie wiem dlaczego. Dużo ich. IMO najczęściej sięwiduje Przodowników i Delegatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2007 o 19:18, Burzol napisał:

No nie wiem, Przodowników jest prawie tyle samo co Robotników.


Zdecydowanym przełomem w awansowaniu jest awans z przodownika na brygadzistę. Między tymi statusami jest największa przepaść pod względem ilości użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 19:28, marlin15 napisał:

delegatów tez nie brakuje.. ale wiesz zawsze mozna w dół lub w góre

Zawsze lepiej w górę, jeszcze nigdy nie dostałem żadnego degrada i mam nadzieję, że nigdy go nie dostanę. Trzeba uważać na to co się pisze i gdzie, jak na rzazie mam na koncie tylko jedno ostrzeżenie za wypowiadanie się pewnym głupim wątku (już zamkniętym) ale wszyscy tam piszący je dostali więc nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 19:47, marlin15 napisał:

kto mi powie czy cięzko jest sie podniesc po degradzie?? z Delegata na Brygadziste...
dzisiaj mam imieniny a dostałem degrad -1

Czeka Cię ta sama praca co wcześniej przy awansie z brygadzisty na delegata.
Po prostu wyzerowały Ci się punkty, to tak samo jakbyś dopiero teraz awansował z przodownika na brygadzistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie kiedy będę bry... a nie, po prostu takiego dżołka zrobiłem, chciałem się zapytać ile czasu zajmuje przodownikowi przejście na brygadzistę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się