poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2007 o 22:03, Galadin napisał:

A jednak się doczekałem. :) Witam w skromnym gronie przewodniczących. ;)


Gratki. ;) (Nie ma to jak możliwość pospamowania. :>)
Kolejny Delegat, który zasila szeregi Przewodniczących... Niedługo pewnie i na mnie przyjdzie kolej. :D
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 22:03, Galadin napisał:

A jednak się doczekałem. :) Witam w skromnym gronie przewodniczących. ;)


Eee jakim skromnym? To Sekretarzy już jest sporo a Ty piszesz o "skromnym gronie" przewodniczących :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 22:12, michu96 napisał:

Galadin no to gratulacje awansu na przewodniczącego ! ;-)
Ciekawy jestem kiedy ja zasile grono delegatów. ;-D

Pewnie wtedy jak ja zasilę Przewodniczących - czyli mniej więcej nigdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 22:14, Modest-Vermin napisał:

To Sekretarzy już jest sporo a Ty piszesz o "skromnym gronie" przewodniczących

Bez przesady , wysyp dopiero przed nami .Choć ja zbyt długiego stażu nie mam ale raczej do "licznego" grona jeszcze bym się nie podpinał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, gratulacje!
Heh, kiedy ja będę przewodniczącym :D (nie..., tak na serio to mi się nie spieszy).

P.S. Tobie michu życzę jak najszybszego dotarcia do naszego poczciwego grona delegatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam może , kiedyś zostaniesz. ;-P
Jak nie będziesz łamał regulaminu i będziesz pisał mądre posty to szybko zajdziesz na ten stopień. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 22:03, Galadin napisał:

A jednak się doczekałem. :) Witam w skromnym gronie przewodniczących. ;)

No gratulację :). Ja sobie jeszcze poczekam na przewodniczącego ale delegat mi nie przeszkadza ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehe a mi przodownik przeszkadza napisałem 109 postów już zostałem przodownikiem, a postów napisałem 174,
ile można czekać na brygadziste? czy jak sie jest przodownikiem trzeba długo czekać? bo będzie wstyd już w
środe następnego tygodnia napisze 200 postów. a do sekretarza daleko [sory jak teraz zostałem brygadzistą to
fajnie] czyżby przodownik to duży stopień? bo znałem m-packa i vauxhalla jako przownicy kiedy byłem obywatelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na brygadzistę czeka się mniej więcej około miesiąca więc się nie denerwuj jeśli w najbliższym czasie nie awansujesz. Pisz mądrze i nie spamuj ze wskazaniem na to drugie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na przodowniku jest się od około 1 do 3 miesięcy ,więc bądź cierpliwy a awans sam przyjdzie. Pamiętaj by pisać mądre posty ,nie spamować no i oczywiście nie łamać regulaminu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 09:17, bukuć napisał:

ehe a mi przodownik przeszkadza napisałem 109 postów już zostałem przodownikiem, a postów napisałem
174,
ile można czekać na brygadziste? czy jak sie jest przodownikiem trzeba długo czekać? bo będzie
wstyd już w
środe następnego tygodnia napisze 200 postów. a do sekretarza daleko [sory jak teraz zostałem
brygadzistą to
fajnie] czyżby przodownik to duży stopień? bo znałem m-packa i vauxhalla jako przownicy kiedy
byłem obywatelem.



Ja się już męczę ze 3 miechy ;p ale naszczęście niedługo awans ;] Ale takie życie przewodnika, trzeba przetrzeć nowe szlaki, odkryć to co nieodkryte i czekać na nową rangę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Don''t hister men ;)

Przodownik jest cool - daje taką radość z brygadzisty, że można się poszlachtać w pierwszym rzucie wesołości na mózg ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 09:54, Bartek Dudek napisał:

Na przodowniku jest się od około 1 do 3 miesięcy ,więc bądź cierpliwy a awans sam przyjdzie.
Pamiętaj by pisać mądre posty ,nie spamować no i oczywiście nie łamać regulaminu. :)

mam pytanie jak byś się nazywał gdybyś przeszedł sekretarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem czy nalezy sie tak szybko dorywać do statusu wyżej... w końcu, kiedys dojdzie sie do własnego tytułu i co w tedy? pustka... nic więcej cie tu nie czeka... bo niema wyszszych statusów... chyba, że będziesz moderatorem... ale i tak puzniej nic się już nie stanie.
no cyba, że dojdziesz do ekipy CDP... ale to mażenie dla najleprzych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 09:54, Bartek Dudek napisał:

Na przodowniku jest się od około 1 do 3 miesięcy ,więc bądź cierpliwy a awans sam przyjdzie.
Pamiętaj by pisać mądre posty ,nie spamować no i oczywiście nie łamać regulaminu. :)


nie był bym taki pewny tych 3 miesięcy... ja własnie zobaczyłem ze jestem przodownikiem od równych... 4(!) miesięcy.... a udzielam się na forum... dziś własnie mijają 4 miesiące od chwili mojego awansu na przodownika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielkie, WIELKIE pytanie: więdz tak, na statystykach mi piszę,ze jestem na gram.pl od 489 dni. na gramsajcie mi piszę, że od 495 dni. a to jeszcze nie wszystko. w pewnym poście usłyszałem że okres przodownika trwa 1-3 miesięcy. ja od ostatniego awansu mam 4 miesiące na liczniku. a to jescze nie wszystko. od paru dni nie zmienia mi się liczba wejść na forum gram.pl (412). nie żebym się uskarżał ale... czy to nie jest jakiś błąd?


sorry za to że trzy posty z żędu.... ale.. tak jakoś wyszło... przepraszam, więcej nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 12:52, cedricek napisał:

Mam wielkie, WIELKIE pytanie: więdz tak, na statystykach mi piszę,ze jestem na gram.pl od 489
dni. na gramsajcie mi piszę, że od 495 dni. a to jeszcze nie wszystko. w pewnym poście usłyszałem
że okres przodownika trwa 1-3 miesięcy. ja od ostatniego awansu mam 4 miesiące na liczniku.
a to jescze nie wszystko. od paru dni nie zmienia mi się liczba wejść na forum gram.pl (412).
nie żebym się uskarżał ale... czy to nie jest jakiś błąd?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=26981 prosze przeczytaj,też się wczoraj o to pytałem:) A co do liczby wejść na forum to nie wiem:) Ale może ktoś inny Ci pomoże.

Dnia 13.02.2007 o 12:52, cedricek napisał:

sorry za to że trzy posty z żędu.... ale.. tak jakoś wyszło... przepraszam, więcej nie będę.

2,50 zł i zapomnimy o całej sprawie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się