poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2007 o 09:16, boduczek napisał:

/.../

Na GS masz mniej postów, bo jest on "aktualizowany" z małym opóźnieniem. Natomiast różnica w dniach wynika z tego, że statystyki liczą czas od napisania pierwszego posta, a gramsajt od daty założenia (bądź przeniesienia, w zależności czy miałeś konto na cdprojekt.info) konta na gram.pl

--
tabasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2007 o 09:39, Jakub Wędrowycz napisał:

Na GS masz mniej postów, bo jest on "aktualizowany" z małym opóźnieniem. Natomiast różnica
w dniach wynika z tego, że statystyki liczą czas od napisania pierwszego posta, a gramsajt
od daty założenia (bądź przeniesienia, w zależności czy miałeś konto na cdprojekt.info) konta
na gram.pl

Acha.Dziękuje,za odpowiedz:)

Dnia 12.02.2007 o 09:39, Jakub Wędrowycz napisał:

tabasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 23:09, Ponury Żniwiarz napisał:

z wyjątkiem Widka


Widzę, że Widek jest tu ciągle wspominany. Postawił sobie facet pomnik twardszy niż ze spiżu. Nic do Widka nie miałem, ale z tego co wiem próbował coś udowodnić TYHE, forumowiczom, że panuje tutaj coś złego. Zakładał takie tematy, jakie zakładał. Czy nie można powiedzieć, że sam chciał wylecieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sprawy osobiście, jeno z bajań, ale pewnie za pierwszym rzutem może po prostu nie wiedział "what''s going on". A potem to już zwykłe było... złośliwość? wkurzanie?

Cóż, zasłużył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 14:39, Sephirath napisał:

Cóż, zasłużył.


Zasłużył na pewno. Jednak ja znam sprawę i wiem, że najgorszy nie był, ale potem naprawdę sobie nagrabił szczególnie u moderatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 14:39, Sephirath napisał:

Nie znam sprawy osobiście, jeno z bajań, ale pewnie za pierwszym rzutem może po prostu nie
wiedział "what''s going on".


Nie ładnie jest obgadywać, ale raczej dobrze wiedział co robi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 15:14, Vaxinar napisał:

> Nie znam sprawy osobiście, jeno z bajań, ale pewnie za pierwszym rzutem może po prostu
nie
> wiedział "what''s going on".

Nie ładnie jest obgadywać, ale raczej dobrze wiedział co robi. :)

Czy ktoś może mi nieco opowiedzieć o tym userze? widzę, że bardzo ciekawe dyskusje na jego temat krążą. Chciałbym się wypowiedzieć też w tej sprawie. Dziękuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie co się wtedy dokładnie stało?? Wiem że dostał wtedy degrad/y. Jak co to można zawsze na gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2007 o 10:56, Vaxinar napisał:

Widzę, że Widek jest tu ciągle wspominany. Postawił sobie facet pomnik twardszy niż ze spiżu.
Nic do Widka nie miałem, ale z tego co wiem próbował coś udowodnić TYHE, forumowiczom, że panuje
tutaj coś złego. Zakładał takie tematy, jakie zakładał. Czy nie można powiedzieć, że sam chciał
wylecieć?

A kto to był/jest ten Widek?Co on takiego zrobił?proszę o odpowiedź,gdyż cała ta sprawa mnie zaintrygowała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 15:25, lis899 napisał:

No właśnie co się wtedy dokładnie stało?? Wiem że dostał wtedy degrad/y. Jak co to można zawsze
na gg:)

Ja pamiętam, że założył kolejny teamt, który TYHE uznała za kolejna prowokacje. Dała mu za to wroga ludu, ale z tego co pamietam napisała, że jesli wyrazi chęć poprawy bedzie mógł wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie interesuje jedna rzecz.Czy jeśli przykładowo na gg z moderatorem będzie używało się niecenzuralnych słów,pisało o piractwie,i łamało regulamin forum to czy za to można dostać degrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2007 o 08:48, Deejay napisał:

> denna gra maluch racer demo 14zł
Za DEMO się nie płaci, jest darmowe. W sklepie kupujesz pełną wersję :)


Widziałem już demo za które producent życzył sobie pieniądze, tzn za możliwość ściągnięcia. :) Marketing staje się coraz bardziej dziwny. Taki mały offtop.

Master J

Dnia 12.02.2007 o 08:48, Deejay napisał:

Czy jeśli przykładowo na gg z moderatorem będzie używało się niecenzuralnych słów,pisało o piractwie,i łamało regulamin forum to czy za to można dostać degrada?


Jak moderator jest twoim znajomym to możesz z nim pogadać nawet o... o sam wiesz czym :), ale jeśli wasze kontakty ograniczają się do znajomości z forum to nie próbowałbym tego. :P Trzeba rozdzielić rozmowę służbową i towarzyską. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 15:32, Master J napisał:

A mnie interesuje jedna rzecz.Czy jeśli przykładowo na gg z moderatorem będzie używało się
niecenzuralnych słów,pisało o piractwie,i łamało regulamin forum to czy za to można dostać
degrada?


Najpierw musisz mieć gg do moderatora a to nie takie proste:) .ale wracając do sedna. gg to nie forum więc raczej cie zablokuje na gg ale jak bardzo byś go bardzo wkurzył to ze złośći mógł by cie zbanować by więcej cie nie widzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 15:32, Master J napisał:

A mnie interesuje jedna rzecz.Czy jeśli przykładowo na gg z moderatorem będzie używało się
niecenzuralnych słów,pisało o piractwie,i łamało regulamin forum to czy za to można dostać
degrada?

Regulamin o tym nie mówi, ale głupszego pomysłu jeszcze tu nie słyszałem. Nie wiem po co ktoś to ma robić. Choć według mnie moderator nie może w rozmowie prywatnej wykorzystywać swoich możliowści, które posiada na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 15:32, Master J napisał:

A mnie interesuje jedna rzecz.Czy jeśli przykładowo na gg z moderatorem będzie używało się
niecenzuralnych słów,pisało o piractwie,i łamało regulamin forum to czy za to można dostać
degrada?


Piszac na gg automatycznie regulamin forum - z formalnego punktu widzenia - przestaje Cie obowiazywac. Obowiazuje Cie jednak netykieta. Poza tym wydaje mi sie, ze to zalezy równiez od kontekstu wypowiedzi, wiec jesli chcialbys przykladowo sobie pofolgowac i kogos zwyzywac, to konsekwencje mogly by zostac wycigniete. I kto wie? Moze doszlo by nawet dodegrada. Ale to tylko moje spekulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 15:32, Master J napisał:

A mnie interesuje jedna rzecz.Czy jeśli przykładowo na gg z moderatorem będzie używało się
niecenzuralnych słów,pisało o piractwie,i łamało regulamin forum to czy za to można dostać
degrada?


Piszac na gg automatycznie regulamin forum - z formalnego punktu widzenia - przestaje Cie obowiazywac. Obowiazuje Cie jednak netykieta. Poza tym wydaje mi sie, ze to zalezy równiez od kontekstu wypowiedzi, wiec jesli chcialbys przykladowo sobie pofolgowac i kogos zwyzywac, to konsekwencje mogly by zostac wycigniete. I kto wie? Moze doszlo by nawet dodegrada. Ale to tylko moje spekulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieć gg moderatora żaden problem.Wchodzisz na gramsajt np.pana Wlagierza(z wyrazami szacunku).Wszystko napisane.Klikasz na napis gg i gotowe..

Nie żebym chciał to robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GG moderatora diablo fajna rzecz - jak ktoś spami czy cuś - krótkie info i voila :)

Sam już skorzystałem raz czy dwa i zawsze odczucia godne wizyty w muzeum - schludnie i praktycznie :P

Pozdrawiam nasz kochany zgrespół moderacyjny ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 16:07, Piotrek K. napisał:

To samo mozna osiagnac wchodzac na gramirca. Nie potrzeba wtedy nawet wlaczac zadnego dodatkowego
programu...

Chyba, że gadu jest akurat otwarty, a na gramIRC się nie chce iść bo za długo się ładuje. :P Z drugiej strony, moderatora nie zawsze mozna na gadu zastać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się