poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2006 o 18:55, matizek12 napisał:

masz mnie
obronic kiedy bedą chcieli mi obnizyc status :P


spoko to spam nie jest. Jeśliby takie wypowiedzi uważano za spam, to już dawno bym był poniżej średniej w statusie :) Thx za odpowiedź . Łap buźkę w nagrodę : :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja się tak ogólnie wypowiem ;) Wg. mnie statusy nie są takie ważne, liczy się to, co się napisze, to , w jakim stopniu pomogło się innym użytkownikom... CDP troche powiększyło znaczenie samego sensownego pisania, gdyż spam tutaj nie starcza aby dostać kolejną rangę ( i bardzo dobrze, bo po co komu spamerzy ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 08:56, WorldWar3PL napisał:

to ja się tak ogólnie wypowiem ;) Wg. mnie statusy nie są takie ważne, liczy się to, co się
napisze, to , w jakim stopniu pomogło się innym użytkownikom... CDP troche powiększyło znaczenie
samego sensownego pisania, gdyż spam tutaj nie starcza aby dostać kolejną rangę ( i bardzo
dobrze, bo po co komu spamerzy ?)

Wiesz niektóre tematy wymagają dopisania tylko jednego zdania słowa. POza tym czasami coś dla kogoś jest spamem dla innego nie. Np dla kogoś moje Neverending story to jeden spam a dla mni i ludzi którzy tam pisza to świetna zabawa a moderator często krzywdząć jedną ze stron musi rozstrzygnąć co jest spamem a co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>CDP troche powiększyło znaczenie samego sensownego pisania, gdyż spam tutaj nie starcza aby dostać >kolejną rangę

Tak? To chyba wchodze na inne forum niż Ty. Nie bardzo rozumiem jak CDP powiększyło znaczenie sensownego pisania skoro istnieje cała masa bezsensownych tematów w których ludzie się udzielają. Albo to jakiś paradoks albo ktoś z nas dwóch ma zakrzywione spojrzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2006 o 15:52, Rzezim napisał:

Albo to jakiś paradoks albo ktoś z nas dwóch ma zakrzywione spojrzenie.

Spokojnie , trzeba się troszeczke wyluzować nerwowość nie popłaca :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 15:52, Rzezim napisał:

>CDP troche powiększyło znaczenie samego sensownego pisania, gdyż spam tutaj nie starcza
aby dostać >kolejną rangę

. Nie bardzo rozumiem jak CDP powiększyło znaczenie
sensownego pisania skoro istnieje cała masa bezsensownych tematów w których ludzie się udzielają.


Co rozumiesz przez to stwierdzenie. Bo dla mnie to jest względne. Jestem człowiekiem i nic co ludzkie nie jest mi obce. NIe uważam, zeby istniały spamerskie tematy. Są tylko takie w których ktos spamuje al to inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Czyli wychodzi na to, że spam jest względny? Nie sądzę... Kiedyś słyszałem taką definicję spamu: "wypowiedzi powtórzone, nie wnoszące nic do dyskusji, to jest spam". A to o czym Ty mowisz to raczej tematy bezsensowne. I to już jest względne. I tak, dla fanatycznego gracza wszystkie tamaty, poza traktującymi o grach, są bezsensowne. Mnie zaczynają niecierpliwić "zabawy" polegające na wpisaniu jednego słowa lub linijki i one są dla mnie bezsensowne... Ale Ci, tórzy w nie grają, uważają za świetną zabawę i czy z powodu mojej osobistej, mocno subiektywnej opinii, mają być zamknięte, lub oskarżone o spamerstwo? Raczej nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>(...)bezsensownych tematów w których ludzie się udzielają.

>Jestem człowiekiem i nic co ludzkie nie jest mi obce.
Urzekła mnie Twoja historia. Myślałeś o wystąpieniu w "Nie do wiary"?

>NIe uważam, zeby istniały spamerskie tematy.
A ja napisałem, że takowe istnieją?

----> spider88
Na jakiej podstawie sądzisz o tej nerwowości? a może chodzi o post+1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jesli chodzi o spam typu dales odpowiedz a minute pozniej kolega nie wiedzial o tej wypowiedzi i napisal taką samą.To przeciez to nie jest spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 18:14, Rzezim napisał:

>>(...)bezsensownych tematów w których ludzie się udzielają.

>Jestem człowiekiem i nic co ludzkie nie jest mi obce.
Urzekła mnie Twoja historia. Myślałeś o wystąpieniu w "Nie do wiary"?


Tak w zasadzie możnaby się przyczepic, że to złamanie regulaminu ale ostatnio słyszałem, że gdy twój przeciwnik w dyskusji nie ma już argumentów zaczyna dawać argumenty on person(łać.do osoby). Ale cóż nic mi z tego, przynajmiej nie wyzywam nikogo w sposób godny pożałowania:P

Dnia 06.01.2006 o 18:14, Rzezim napisał:

A ja napisałem, że takowe istnieją?


"Nie bardzo rozumiem jak CDP powiększyło znaczenie
sensownego pisania skoro istnieje cała masa bezsensownych tematów w których ludzie się udzielają."

to twoja wypowiedź z której jasno wynika ,że... tak:P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2006 o 19:24, Alexei Kaumanavardze napisał:

"Nie bardzo rozumiem jak CDP powiększyło znaczenie
sensownego pisania skoro istnieje cała masa bezsensownych tematów w których ludzie się udzielają."

I tu wlasnie mi nasuwa sie odpowiedz.Możliwe że niektórym forumowiczom tak spodobały sie statusy na forum,że poprostu udzielają sie w niepotrzebnych wątkach,piszą głupie posty,spamują itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale cóż nic mi z tego, przynajmiej nie wyzywam nikogo w sposób godny pożałowania:P

Jeśli wyzwałem Ciebie w sposób godny/niegodny to napisz moderator@gram.pl
A zapytanie odnośnie programu "Nie do wiary" wynika z faktu, że jesteś pierwszą osobą, która w temacie który liczy 3,7k postów stwierdziła otwarcie, że jest człowiekiem.

Nie wiedziałem, że słowo spamerskie funkcjonuje w języku polskim ani też jest synonimem słowa bezsensowny.
No ale Ty jesteś człowiekiem, więc pewnie tak jest więc jest GIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 20:19, matizek12 napisał:

I tu wlasnie mi nasuwa sie odpowiedz.Możliwe że niektórym forumowiczom tak spodobały sie statusy
na forum,że poprostu udzielają sie w niepotrzebnych wątkach,piszą głupie posty,spamują itp...


Którym? Nie chowaj się za kwantyfikanty. Napisz. Czy też starcza Ci sił na stwierdzenie "niektórym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś nerwowa atmosfera się tu zrobiła, panowie :)
Czy nie lepiej nie dopisywać się do tematów, które nas wkurzają, lub uważamy je za "bezsensowne"? O ile pamiętam modki kilka razy odpisały tak komuś, kto w takim temacie wystawił mu swoją opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 20:35, Rzezim napisał:

>Ale cóż nic mi z tego, przynajmiej nie wyzywam nikogo w sposób godny pożałowania:P

Jeśli wyzwałem Ciebie w sposób godny/niegodny to napisz moderator@gram.pl
A zapytanie odnośnie programu "Nie do wiary" wynika z faktu, że jesteś pierwszą osobą, która
w temacie który liczy 3,7k postów stwierdziła otwarcie, że jest człowiekiem.


Ehh jakbyś nie wiedział to sentencja łacińska, taka której używa się aby podkreślić niektóre fakty. A tutaj użyłem jej aby stwierdzić, że każdy pewnie kiedyś spamował, bo dla każdego jest to względne. Moim zdaniem używanie sentencji, które na sam przód trzeba poznać dowodzi inteligencji człowieka ale cóż widocznie nie dla wszystkich.

Dnia 06.01.2006 o 20:35, Rzezim napisał:

Nie wiedziałem, że słowo spamerskie funkcjonuje w języku polskim ani też jest synonimem słowa
bezsensowny.


NIe, ale to ty je zrównałeś, mówiąc że istnieją tematy w których jest prawie sam spam, Zresztą udzielasz się w nich??? Sprawia ci to frajdę??? Jak nie to możesz spać spokojnie, a jak tak to cóż jesteś hipokrytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się