poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2006 o 17:38, Budyn napisał:

Szkoda, że już wizytówek nie ma :P


Wcześniej czy później będą. :) Ja mam nadzieję, że już jutro albo pojutrze, zgodnie z tradycyjnym, comiesięcznym updatem forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 17:37, XMANIA napisał:

Bardzo chciałbym zostać przynajmniej robotnikiem :-)


Tjaaaa.... zobaczysz zostaniesz Robotnikiem to będziesz chiał być Przodownikiem, później Brygadzistą, a jeszcze później.... to już nie mam doświadczenia ;) Mówię Ci - to uzależnia, chcesz coraz więcej i więcej. :D A robotnikiem to powienieneś dość szybko zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 17:39, XMANIA napisał:

Dużo czasu minęło zanim zostałeś robotnikiem, a potem po kolei do brygadzisty ???


Kwestia indywidualna. Jedna osoba zostanie Brygadzistą w półtora miesiąca, inna, tak jak ja, w dwa i pół miesiąca. Jeśli będziesz pisał dużo to czeka Cię ta pierwsza opcja, jeśli przeciętnie (tak sobie co dzień, co dwa dni wpadniesz na parę postów) to druga. Czekanie na nie nie ma sensu, bo nawet byle kmiot może wpaść do wątku pograjmy w skojarzenia, wkleić gdzieś dwa dowcipy i rysunek, napisać 20 razy w 20 rożnych wątkach jaka jest jego ulubiona gra, czy woli musztardę czy majonez, powtarzać jak to statusy go w ogóle nie obchodzą itd. i jakoś dojdzie do Brygadzisty choć do powiedzenia nic absolutnie nie ma. Jeśli zależy Ci na reputacji (bo stąd chyba to pytanie?) to pisz z głową, więcej niż jedno zdanie tudzież równoważnik zdania na temat, a ją zdobędziesz. Tyle ode mnie. Miłego forumowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 17:53, glizda101 napisał:

> Bardzo chciałbym zostać przynajmniej robotnikiem :-)

Tjaaaa.... zobaczysz zostaniesz Robotnikiem to będziesz chiał być Przodownikiem, później Brygadzistą,
a jeszcze później.... to już nie mam doświadczenia ;) Mówię Ci - to uzależnia, chcesz coraz
więcej i więcej. :D A robotnikiem to powienieneś dość szybko zostać.

Szybko to będzie ??
A kiedy ty zostałeś robotnikiem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 18:07, XMANIA napisał:

Szybko to będzie ??
A kiedy ty zostałeś robotnikiem ??


Ja po około tygodniu. Ale niektórzy chyba szybciej - kilka dni i voila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 18:22, bolter napisał:

a ja na samym dnie

Marudzenie nic nie da(sam sie o tym przekonałem).Poprostu duzo udzielasz sie na forum,z czasem coraz wiecej i awans sam przyjdzie :) dobrze ze nie probujesz awansowac z ujemnej pozycji,to dobiero harówka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To by było z lekka bez sensu. No bo szeregowy to powinien być po pierwsze najniższy stopień, a po drugie nie jest utrzymane w Naszym, Jedynym Słusznym Stylu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się