poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2006 o 12:37, XMANIA napisał:

Widzę , że wypowiadają się tu sami przodownicy i jeszcze lepsi. Jak wy to robicie że macie
taki wysoki status ?


:D Kocham takie posty.
Siedzimy na tym forum, nie gapimy na ten status co 5 sekund i piszemy na temat i rzeczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 12:38, Vaxinar napisał:

nie gapimy na ten status co 5 sekund i piszemy na temat i rzeczowo.

Nie, nie i jeszcze raz nie!
Oczywistym jest, ze po kazdym poscie zagladamy do tej tabelki z naszym satusem, by zobaczyc, czy przyadkiem nie dostalismy tego, upragnionego ma sie rozumiec, awansu. Do tego dochodzi tez pisanie we wszelakich tematach tylko po to by miec +1 (w domysle +1 postow). Nie mozemy tez zapomniec o dodatkowym stresie zwiazanym z pisaniem tychze wiadomosci, co, w konsekwencji, moze doprowadzic do spadku naszego stanu emocjonalnego do poziomu: zalamany - co nie uchronnie prowadzi do smierci przez wyczerpanie. Nie sadziliscie przeciez, ze Ci cali Delegaci to jeszcze ludzie sa ;P?

PS. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to sa dziwni... Piszą jak najwiecej byle jakich postów, by dostac awans. Ja nawet ostatnio zapomnialem, że na tym forum jest cos takiego jak poziomy. I prawde mówiąc nie zależy mi na nich... Wchodze na to forum po to, aby sobie z kims porozmawiac na jakis temat, poszukac pomocnej dłoni itp Oczywiscie fajnie jest jak raz na jakis czas spojrze sobie na status a tam awans! No ale bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../ Nie sadziliscie przeciez, ze Ci cali Delegaci

Dnia 08.01.2006 o 12:58, Piotrek K. napisał:

to jeszcze ludzie sa ;P?


Zapomniałeś jeszcze dodać, że nalezy pisać we wszystkich możliwych tematach jakie się pojawiają.
I najlepiej kilka razy dziennie ;P

A Delegaci to już forumowi zombie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 13:14, Daimon_Frey napisał:

>/.../ Nie sadziliscie przeciez, ze Ci cali Delegaci
> to jeszcze ludzie sa ;P?

Zapomniałeś jeszcze dodać, że nalezy pisać we wszystkich możliwych tematach jakie się pojawiają.
I najlepiej kilka razy dziennie ;P

A Delegaci to już forumowi zombie ;)


Oni to całą noc chyba siedzą żeby komuś coś doradzić.Jak jakieś zapytanie piszę to następnego dnia patrzę a tu gościu jakiś mi napisał odp.Patrze godzina np. 02 : 35 poziom DELEGAT.Masz rację że to jakieś zombi chyba.Ale nie mogę narzekać, bo dobre porady dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2:30 to jeszcze normalna godzina więc co nie pasuje? :P
No o 4 to już przesada ale 2:30 to wmare normalna godzina :P Ja mam delegata jako jeden z pierwszych a nie siedźe na forum jak zombie bo zawsze robie coś innego i od czasu do czasu tu zaglądam :P a to że moge pomóc w wielu sprawach to chyba nie grzech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 13:40, WoWmen napisał:

2:30 to jeszcze normalna godzina więc co nie pasuje? :P
No o 4 to już przesada ale 2:30 to wmare normalna godzina :P Ja mam delegata jako jeden z pierwszych
a nie siedźe na forum jak zombie bo zawsze robie coś innego i od czasu do czasu tu zaglądam
:P a to że moge pomóc w wielu sprawach to chyba nie grzech ;)


Wszystko ok. Tylko nie mogę uwierzyć że niektórzy ludzie potrafią tak długo nie spać (ja przeważnie chodzę o 23 spać) i siedzieć przed kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Delegaci bycie ZOMBI mają we krwi :].

Jak jesteś takim delegatem montują Ci chip który budzi cię o dowolnej porze w nocy jak tylkoktoś potrzebuje pomocy. I taki delegat wstaje pisze odpowiedź i idzie w kime :]

Jak skoczymy stopień wyżej to dadzą nam jeszcze tabletki pobudzające :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 13:53, Keroth napisał:

Jak jesteś takim delegatem montują Ci chip który budzi cię o dowolnej porze w nocy jak tylkoktoś
potrzebuje pomocy. I taki delegat wstaje pisze odpowiedź i idzie w kime :]



Jestem nowo upieczonym Delegatem, gdzie mam się zgłosić po chip ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka dni temu siedzialem na forum prawie cały czas kiedy przy kompie zasiadalem ;) ale teraz jakos probje sobie uregulowac czas by starczylo na gre i forum.Teraz już pisze sensownie(probuje :D) ale troche mniej zeby degrada nie zaliczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 14:01, matizek12 napisał:

Ja kilka dni temu siedzialem na forum prawie cały czas kiedy przy kompie zasiadalem ;) ale
teraz jakos probje sobie uregulowac czas by starczylo na gre i forum.Teraz już pisze sensownie(probuje
:D) ale troche mniej zeby degrada nie zaliczyc ;)


Czyli piszesz tylko dla statusów? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 14:04, Don Lizak napisał:

> Ja kilka dni temu siedzialem na forum prawie cały czas kiedy przy kompie zasiadalem ;)
ale
> teraz jakos probje sobie uregulowac czas by starczylo na gre i forum.Teraz już pisze sensownie(probuje

> :D) ale troche mniej zeby degrada nie zaliczyc ;)

Czyli piszesz tylko dla statusów? :|

To troche tak zabrzmiało ale nie chodzi mi o statusy.Poprostu gdy udzielam sie na forum,pisze posty z sensem ale od pewnego czasu troche mniej.I nie chce dostac degrada;) a awans mnie zbytnio nie interesuje bo bardziej ciekawi mnie przyjemnosc z rozmawania np. teraz z tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 13:17, ciaputek napisał:

Oni to całą noc chyba siedzą żeby komuś coś doradzić.


Co ty, ja ich rozgryzłem, oni rady udzielają owszem, ale sobie nawzajem :D to już się robi afera na skalę orlenowską. Oni założyli mafię i sobie nawzajem statusy podbijają :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2006 o 21:32, GeoT napisał:

Co ty, ja ich rozgryzłem, oni rady udzielają owszem, ale sobie nawzajem :D to już się robi
afera na skalę orlenowską. Oni założyli mafię i sobie nawzajem statusy podbijają :DD


Kurcze odkryli nas. Chłopaki zmiana taktyki!
A ten chip to w nocy po awansie montują. Jak zabzyczy to masz 10 min. na podejście do kompa i napisanie posta, jak nie to łeb rozwala.
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 21:40, WoWmen napisał:

WłaśnieBudo rozgryźli nas :/ ale mafia Go teraz zabije za to ! :D
***
Lincz - GeoT / Morderstwo - GeoT
***


Taaa, mafia wykończy ich wszystkich tak jak wykończyła ten wątek ;]
A tak na serio, to ciekawi mnie jedno- czy dalsze stopnie nawiążą jeszcze do rewolucyjnych klimatów, czy też odejdą od nich zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 21:44, Budo napisał:

A tak na serio, to ciekawi mnie jedno- czy dalsze stopnie nawiążą jeszcze do rewolucyjnych
klimatów, czy też odejdą od nich zupełnie.


A dlaczego miałyby odejść skoro W OGÓLE nie odeszły ? :)
Niby Delegat nie pasi do komuny, ale czytałem wypowiedź starszego (mam na myśli wiek) użytkownika tego forum o tym, że to jednak ma powiązania z komuną.
Będzie Sekretarz, nie wiem czy "Pierwsze" czy "Partii", ale będzie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się